Lirene Dermoprogram, Cera tłusta i mieszana, Beztłuszczowe mleczko matujące do demakijażu

Mleczko przeznaczone jest do oczyszczania i demakijażu twarzy i oczy. Polecane dla cery tłustej i mieszanej. Skutecznie usuwa makijaż oraz zanieczyszczenia zamykające ujścia gruczołów łojowych. Doskonale nawilża naskórek. Zawarta witamina E pełni rolę naturalnego czynnika przeciwrodnikowego. D-pantenol i alantoina działają kojąco i łagodząco. Po zastosowaniu mleczka skóra staje się matowa, gładka i elastyczna.

uczulacz i niszcyciel cery

Doradziła mi go pani w drogerii. To najgorasze badziwie jakie miałam, zmywanie makijażu oczu było gorsze niż krojenie cebuli, oczy piekły i łzawiły jak szalone. Powróciłam do płynu do demakijażu oczu z Ziaji. Chciałam wykorzystać mleczko skoro już na nie wydałam i zaczełam zmywac nim twarz z pudru...po 2 razach użytkowania wyskoczyło mi potworne uczuclenie w postaci swędzących czerwonych bąbli i placków na czole i policzkach...koszmar. Mija kolejny dzień, uczulenie jeszcze jest, już aż tak nie swędzi na szczęście. Kosmetyk jest mocno perfumowany i chyba dlatego tak strasznie uczula. Nie polecam. wracam do mleczka z Ziaji.

Używam tego produktu od: pnad miesiac
Ilość zużytych opakowań: nie umie zmęczyć pierwszego, wyrzuce

bardzo dobry :-D

W moim przypadku mleczko sparwdzilo sie na piatke z plusem! :-)

+ ma bardzo delikatny zapach,nie podraznia skory ani oczu

+bardzo dobrze usuwa makijaz-nawet wodoodporny!:-)

+zostawia skore miekka,ukojona i gladka

+baaardzo wydajny !

+przystepna cena

++ lagodzi podraznienia i skuteczny w walce z przyszczami co w wypadku mojej kaprysnej mieszanej skory jest podwojnym plusem ! :-)

Używam tego produktu od:4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno,nawet nie polowa a uzywam codziennie ! :-)

zrezygnowałam

Jako kosmetyk do demakijarzu twarzy, owszem dobry :) dobrze oczyszcza z makijarzu i zanieczyszczeń, jednak ja kupując mleczko do demakijażu, mam zamiar używac go również do zmywania makijażu oczu. A to mleczko do tego sie absolutnie nie nadaje ! ! ! Baaardzo mocno podrażnia spojówki :( czego nie toleruję. Próbowałam co jakis czas powrocić do tego mleczka i spradzic ponownie działanie, jednak za każdym razem ogromnie podrazniało oczy... Dlatego NIE DLA MNIE !

Używam tego produktu od: 4 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1/3

ahh, te mgliste spojrzenie

Bardzo przyjemne mleczko. Dosyć leiste w konsystencji, ale nie wodniste. Nie pozostawia tłustego filmu na skórze, aczkolwiek jakiś po użyciu zostaje - jest to raczej film odżywczy, nawilżający i całkiem szybko się wchłania w skórę. Film pozostaje na twarzy tylko, gdy używa się kosmetyku obficie, nakładając porządną warstwę na całą twarz...

Co prawda mleczko nie matuje, na co wskazywałaby nazwa, ale nie powoduje dodatkowego błyszczenia.

Dobrze oczyszcza z makijażu, świetnie radzi sobie nawet z wodoodpornymi kosmetykami, chociaż na te trzeba sobie ustalić sposób demakijażu - dla mnie najlepsze było nałożenie porządnej warstwy mleczka, odczekanie około pół minutki i starcie kosmetyków wacikiem...

Skóra po użyciu jest gładka, miękka, dobrze nawilżona i świetlista, jakby mleczko przywróciło jej poranną świeżość.

Kosmetyk jest bardzo wydajny, nawet niewielka ilość wystarczy do zmycia makijażu niewodoodpornego.

Jedynym minusem jest efekt mgły przed oczyma w trakcie ich demakijażu. Noszę soczewki i nieostre widzenie jest dla mnie strasznym dyskomfortem.
Gdy preparat dostaje się do oczu, to trochę szczypie ale nie wypala mi oczu jak niektóre mleczka znanych firm.

Używam tego produktu od:długo, od 4 m-cy (?)

przyzwoite mleczko

A wydawało mi się,że już kiedyś pisalam mu recenzję...Otóż według mnie to bardzo przyzwoite i delikatne mleczko.Mnie tam w oczy nie szczypało przy uskutecznianiu demakijażu,i całe szczęście,bo z natury posiadam wrażliwe oczęta.
Konsystencja nieco rzadka faktycznie.Poza tym ładnie oczyszcza i trochę nawet nawilża skórę.Przyjemnie pachnie.
Dobre,ale mimo wszystko wolę jednak mleczko Loreala.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy temu

nie...

Myslam ze mleczko te bedzie dobrym zakupem pomylilam sie...Szczypie ono w oczy i jest takie leiste...Uzywalam mleczka Lirene ale do wrazliwej skory(zielono niebieskawe opakowanie) bylam zadowloona ale tym razem to pomylka...

Używam tego produktu od:2tyg

szczypacz

Zdradziłąm Garniera pod wpływem recenzji...Generalnie błąd - bo mleczka używam wyłącznie do zmywania oczu - to się do tego na pewno nie nadaje. Szczypie piecze, oczy po nim są czerwone i zamglone.
Jedyny plus za to że faktycznie jest lekki i być może nadaje się do zmywania całej twarzy...Ale od tego to mam żel. Druga gwiazdka za wydajność.

Używam tego produktu od:starczyło na 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:jedno i więcej nie będzie

wolę mleczka Garniera

Kupiłam to mleczko jak zwykle pod wpływem pozytywnych recenzji:). Chciałam też pewnej odmiany, bo od długiego czasu używam mleczka do demakijażu Garniera (w 2 wersjach). Po zużyciu całego opakowania mleczka Eris nieprędko po nie sięgnę i bezzwłocznie wracam do Garniera. W sumie to całkiem dobry specyfik - szybko zmywa makijaż całej twarzy i oczu, jest lekki i nietłusty, ma b. ładny świeży zapach, ale ma poważną dla mnie wadę. Po demakijażu oczu przez dobry kwadrans lub dłużej mam przed oczami tylko mgłę, ostry wzrok wraca powoli, a to jest dość uciążliwe. Ponadto szczypie trochę w oczy, tak więc już nie będę używać go do ich demakijażu. Jeśli już, to tylko do oczyszczania twarzy, bo tam mi nie szkodzi. Obiecanego przez producenta matowania nie zaobserwowałam, ale nie jest to dla mnie duży problem. Spodziewałam się większej wydajności, tymczasem zużyłam opakowanie w całości w ciągu niecałych 7 tygodni 1 lub 2 razy dziennie, wczoraj wydobyłam resztki. Inne mleczka przeważnie wystarczają mi na 2 miesiące lub 10 tygodni. Wrócę do mleczka Eris jesienią lub zimą i może wtedy będzie lepiej się sprawował.

Używam tego produktu od: ok. 7 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w całości

Dobry, ale komedogenny

Mleczko rzeczywiście jest lekkie, beztłuszczowe, skutecznie usuwa makijaż i zostawia matową cerę.
Ale jedna rzecz w tym kosmetyku mnie zdumiewa: jak mleczko przeznaczone wszak do tlustej i mieszanej cery, skłonnej do zanieczyszania, wyprysków może zawierać na dwóch pierwszych miejscach w składzie mocno komedogenne składniki?
Ja zmywam makijaż mleczkiem, a potem jakimś preparatem do mycia i wodą - i nie wyobrażam sobie inaczej, więc mnie pewnie kosmetyk nie zrobił wielkiej krzywdy, ale wiem, że są osoby, które po użyciu mleczka od razu nakładają krem . Takim osobom radzę zastanowić się nad zakupem.
I za te składniki komedogenne obniżam ocenę - preparaty do mieszanych i tlustych cer nie powinny ich zawierać.

Bardzo dobre!

Bardzo przyzwoite mleczko. Faktycznie leciutkie, beztłuszczowe.
Pozostawia buzie czystą, odświeżoną i matową ( po użyciu toniku z tej samej serii wprost idealna). Jesli ktos nie oczekuje cudów, bedzie zadowolony (na ilość wyprysków raczej nie ma wpływu, przetłuszczanie troszke moze zmniejsza, ale tez nie jakos spektakularnie). Ot bardzo dobry "zmywacz makijażu" i "oczyszczacz".

Mleczko jak mleczko

Może być, ale na pewno mnie nie powaliło, dziwię się troszkę temu zachwytowi nad nim. Zwykłe mleczko, pewnie matuje itd ale ma kiepski zapach co mnie własnie do niego zniechęca już bardziej by mi pasowało gdyby było bezzapachowe. Makijaż zmywa porządnie i jest gęste przez co niesamowicie wydajne. Niemniej radzę przed zakupem powąchać.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w połowie pierwszego opakowania

KWC!

Bardzo długo szukałam odpowiedniego mleczka do demakijażu. Jak zwykle zachęcona opiniami na wizażu, postanowiłam je kupić. Dokładnie zmywa makijaż, nie podrażnia skóry, a nawet oczu! W połączeniu z tonikiem z tej samej serii działa cuda! Twarz jest świeża, wygląda na wypoczętą. Mam wrażenie, że mniej się przetłuszcza i ogólnie jej stan się poprawił.
Wydajność adekwatna do ceny.
POLECAM!