The Body Shop, Fuji Green Tea, Body Butter (Masło do ciała o zapachu zielonej herbaty)

Masło do ciała o lekkiej konsystencji. Intensywnie nawilża i zabezpiecza skórę przed wysuszaniem. Fuji Green Tea to pierwsza linia kosmetyków wzbogacona prawdziwymi liśćmi japońskiej zielonej herbaty znanej z właściwości antyoksydacyjnych.

konsystencja treściwa o herbaciano-miętowej nucie zapachowej

Fuji Green Tea Body Butter jak wszystkie masła od TBS zamkniete są w wygodnym plastikowym słoiczku, z uroczą nakrętka na której jest grafika danego składu masła.

Uwielbiam zieloną herbatę szczególnie picie ją w ogrodzie pełnym słońca gdzie aromat unosi się w powietrzy, niesamowicie mnie relaksuje i napawa do działania. Fuji Green Tea od TBS posiada herbaciano-miętowe nuty które towarzyszą mi przez resztę mojego dnia nie tylko o poranku.

Konsystencję masła Fuji Green Tea nie jest zbita, lecz treściwa . Aplikacja przebiega szybko i przyjemnie, masło się sunie po ciele, wchłaniajać się szybko.
W składzie zawiera, m.in. olej sojowy, masło shea, olej z orzechów brazylijskich, panthenol, wit. E i ekstrakt z liści zielonej herbaty. Jak na masło z TBS jest to skład porządny z wieloma składnikami które skóra lubi.

Skóra jest nawilżona we wnątrz a nie na zewnątrz, ale trzeba pamiętać o systematyczności, ja przez zapach sięgam bardzo często, a skóra jest gładka, jaśniejsza, a nie chciane plamki lekko rozjaśnione.

Nie lubię

Nie spodziewałam się, że zapach tego masła będzie mnie tak mocno drażnił :/ kupiłam na lato bo było polecane jako lekkie i nawilżające ale... ciężko było mi go znieść, zapach odczuwałam jako nieprzyjemny ( lubię moringę i pink grejfrut) i z przyjemnością zobaczyłam puste pudełko. NIgdy więcej tego zapachu!

Rewelacja!

Bardzo dobry kosmetyk, świetny produkt!

Masło idealnie nawilża, cudownie się rozprowadza po ciele i szybko wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Konsystencja jest lekka, ale bogata. Skóra jest miękka, nawilżona i po prostu dopieszczona!

Uwielbiam zapach zielonej herbaty :) Masło przepięknie pachnie i zapach ten utrzymuje się długo po użyciu, nawet przez kilka godzin.

Jestem bardzo, bardzo zadowolona! Szczerze polecam!

Idealne na lato

Uwielbiam pielęgnację marki The Body Shop, chyba nie ma takiego produktu który by mnie nie zachwycił. A to masło.... po prostu idealne na lato :) lekka konsystencja, szybko się wchłania, skóra jest dogłębnie nawilżona, odżywiona do tego nie pozostawia tłustej, lepkiej warstwy. No i ten zapach... po prostu idealny na lato :) świerzy, przyjemny do tego pozostaje na skórze przez kilka godzin po aplikacji. Po prostu must have na lato :)

Uwielbiam

Maseło ma piękny delikatny, świeży zapach. Świetnie rozprowadza się na skórze, ma mięką konsystencją w odróżnieniu do niektórych masełek TBS.
Nawilża i wygładza skórę. Zapach długo utrzymuje się na skórze. Nie podrażnia i nie uczula.
Masełko jest wydajne i ma bardzo fajne opakowanie z którego bardzo łatwo wygrzebać resztki produktu.
Świetny produkt, jednak uważam że cena regularna jest wygórowana, dlatego w produkty TBS zaopatruję się głownie na wyprzedażach i promocjach.

Uwielbiam tą serie

Jestem zachwycona tym masełkiem. Zaczarowal mnie delikatny zapach zielonej herbaty. W sklepie rozsmarowalam próbkę na dloni i uznałam, że jest bardo przyjem na konsystencja. Te dwie cechy wystarczyły, żeby to maselko kupila. Pieknie się wchłania , skóra jest wyraźnie nawilzona i odzywiona. Jestem bardzo zadowolona.

Fajne latem

Masła używałam latem.Świetnie nawilża,w miare szybko sie wchlania.Pieknie pachnie zielona herbata.Stosowalam tez jako krem do rak.Nie wroce do produktu ze wzgledu na cene regularna.

Kolejne masło TBS, któremu nie da się oprzeć :)

Nie wiem, którą serię bardziej lubię, czy mojito czy zieloną herbatę. Kupując masła w The Body Shop jest się pewnym, co będzie w pudełku - kremowe masło do ciała, gęste, świetnie rozsmarowujące się po ciele i szybko wchłaniające. Odżywienie, nawilżenie, wygładzenie - na piątkę z plusem. Za to bardzo cenię firmę. Wersja z zieloną herbatą jest cudownym letnim zapachem, wyraźne, nienachalne smarowidło. Zapach zostaje na ciele na cały wieczór, jest to genialny umilacz wieczorów niczym dobre perfumy. Uwielbiam.
Niestety znowu będę narzekać na cenę, ale da się usrzelić dobrą promocję.

nawilżona skóra

Linia zapachowa zielonej herbaty to mój letni ulubieniec. Żel od prysznic z tej serii ma cudowny zapach. Jeśli chodzi o masło to zapach jest fajny ale nie tak intensywny jak w przypadku żelu. Dlatego odejmuję jedną gwiazdkę bo spodziewałam się, że po użyciu żelu i masła zapach pozostanie ze mną na dłużej.

Ogólnie masło ma świetne działanie, bo skóra jest fajnie nawilżona o odżywiona. Masło szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na ciele. Dodatkowo zapach uprzyjemnia stosowanie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni