Avon, Clearskin, Cleansing Scrub (Antybakteryjny peeling do twarzy)

Avon, Clearskin, Cleansing Scrub (Antybakteryjny peeling do twarzy)

Antybakteryjny peeling zostawiający niezwykle przyjemne uczucie świeżości, dzięki niezliczonej ilości drobinek ścierających czuć jak oczyszcza się cera. Jeśli ma się cerę suchą lub wrażliwą należy stosować naprawdę delikatnie, albo w ogóle nie próbować, gdyż ten peeling sprawdza się wspaniale, ale przy cerze tłustej.

Skład: Aqua, Polyethylene, Hydrogenated vegetable oil, Stearyl alcohol, Hydrogenated polydecene, Glycerin, Alcohol denat., Glyceryl disterate, PEG-40 stearate, Glyceryl stearate, Cetyl alcohol, C12-15 pareth-12, Menthol, Parfum, Sorbic acid, Cetylpyridinium chloride, Propylene glycol, BHT, CI 77510

Cena: 20,90zł / 100ml

Rewelacja

Używałam wiele lat temu, potem straciłam dostęp do Avonu. To chyba jedyny kosmetyk tej marki, który tak lubię. Przy najblizszej okazji na pewno kupię. Jest fajny jako peeling do stóp, do twarzy odrobinę za mocny.

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 2 x100ml

dobry!

-wydajny
-wygodny w yzuciu, dobrze sie nakłada
-dobrze ściera
-pozostawia na skórze uczucie mroźnej świeżości
-nie podrażnia

Bardzo go lubie, idealny do mojej tlustej cery ;)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

na jeża

taki o. normalny kosmetyk jak za 5 zł choc uwazam, ze o wiele lepszy jest scruc vichy normaderm. ten nie jest wydajny i przesusza skore tylko tyle, ze jest tani.

ale jak dla mnie powinien kosztowac ok 3 zł wtedy byłoby okay.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie wymeczylam

Mój ulubiony peeling

Nie znam lepszego peelingu. Przede wszystkim jest bardzo skuteczny - pozostawia skórę gładziutką i przyjemną w dotyku.

Jest bardzo wydajny, przy stosowaniu 2 razy na tydzień starczył mi spokojnie na rok. Łatwo się zmywa u nie zostawia na skórze tłustej powłoki.

Jedyne, co może niektórym przeszkadzać, to dodatek mentolu - nie każdy lubi uczucie chłodu na skórze.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 3-4

Najlepszy :)

Generalnie kosmetyczki nie polecają peelingów z drobinkami, zamiast tego powinno się używać enzymatycznych - ale kto by tego słuchał ;p

Używam go od wielu lat i według mnie jest najlepszy. Próbowałam do zamienić na inne firmy, nie tylko te z drobinkami ale tez te enzymatyczne, ale peeling z Avonu jest po prostu nie do przebicia :)
Wydajny, w miarę tani, ma miły zapach, chłodzi cerę, porządnie złuszcza, ma działanie antybakteryjne. I o to chodzi :)

Mała wskazówka : wcale tego nie wycofali, tylko zmienili opakowanie. Teraz peeling z Avonu ma kolor zielony ale to dalej ten sam :)

Używam tego produktu od: 5-6 lat
Ilość zużytych opakowań: oj sporo

naprawdę działa

Peeling ma bardzo fajną konsystencję - dość spore drobinki w gęstym niebieskim żelu.
Wcierając go w twarz naprawdę czuć, że działa, nie pozostawia skóry bez jakiejkolwiek reakcji - pobudza cerę.
Po użyciu pozostaje uczucie świeżości, rześkości, oczyszczenia.

Polecam ;-)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania/ w trakcie 3.

bardzo dobry

najlepszy peeling do twarzy jaki mialam do tej pory

Plusy:
+ świetnie ściera martwy naskórek
+ wygładza twarz
+ fajna konsystencja- jest gęsty i posiada duuużo granulek ścierających
+ przyjemny zapach
+ bardzo wydajny!!
+ przystępna cena

Minusów brak :) Polecam

Używam tego produktu od: używalam przez około 7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Najlepszy peeling

Jest bardzo gęsty, mam wrażenie że taki ostry, twardy, dzięki czemu w 100% spełnia swoją rolę, uwielbiam!

To jedyny peeling dzięki któremu czuję że peeling naprawdę coś daje.

Jest niedrogi, tym bardziej jak w danym katalogu trafi się na jakąś promocję, używam go od kilku lat i jestem zadowolona.

Martwi mnie tylko że avon zastosował \'innowację\' i ten niebieski rewelacyjny peeling zastąpił nowym zielonym, które teoretycznie powinien być taki sam, ale mam wrażenie że nie jest, że jest gorszy;/

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: z dziesięć

b.dobry

Bardzo lubię ten peeling. Ma dużo małych, ale za to dość mocnych drobinek. Pozostawia skórę oczyszczoną i schłodzoną. Jest to chyba jeden z najlepszych produktów z tej serii. Peeling wydajny więc wart swojej ceny, oczywiście w promocji :)

Dobry

Peeling dobry, ma niebieski kolorek, składa się z malutkich kuleczek które dobrze ścierają, myślę że do cery wrażliwej by się nie nadawał bo drobinki ma dosyć spore - ja mam cerę tłustą i czasem jak go używam mam czerwoną twarz od ścierania ale może właśnie o to chodzi, żeby tak dobrze oczyścił. Raczej się nie pieni, starcza na długo.

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

dla mnie super

Polecam dla osób z cera mieszaną lub tłusta- super oczyszcza, chło0dzi oraz usuwa martwy naskórek. Dla mnie jest wprost rewelacyjny- cena niska, opakowanie spore - same plusy.

jest dobry

Produkt jest bardzo dobry, długotrwale odświeża skórę, łatwo usuwa martwy naskórek.
Skóra jest po nim gładka i wyraźnie ożywiona.
Nie podrażnia, nie powoduje uczulenia.
Jak dla mnie jest ok.
Mimo, że jest gęsty, to wydajny jest bardzo

Ilość zużytych opakowań: dwa