Avon, Clearskin, Cleansing Scrub (Antybakteryjny peeling do twarzy)

Avon, Clearskin, Cleansing Scrub (Antybakteryjny peeling do twarzy)

Antybakteryjny peeling zostawiający niezwykle przyjemne uczucie świeżości, dzięki niezliczonej ilości drobinek ścierających czuć jak oczyszcza się cera. Jeśli ma się cerę suchą lub wrażliwą należy stosować naprawdę delikatnie, albo w ogóle nie próbować, gdyż ten peeling sprawdza się wspaniale, ale przy cerze tłustej.

Skład: Aqua, Polyethylene, Hydrogenated vegetable oil, Stearyl alcohol, Hydrogenated polydecene, Glycerin, Alcohol denat., Glyceryl disterate, PEG-40 stearate, Glyceryl stearate, Cetyl alcohol, C12-15 pareth-12, Menthol, Parfum, Sorbic acid, Cetylpyridinium chloride, Propylene glycol, BHT, CI 77510

Cena: 20,90zł / 100ml

To wszystko jego wina!

Po korzystaniu z tego produktu na mojej twarzy nastąpił wysyp czerwonych plam, mnóstwo wyprysków, guzów i niewiadomo czego jeszcze. Od jego stosowania bolała mnie cała twarz, a moja cera wcale nie jest wrażliwa. Bardzo się na nim zawiodłam, dopiero po zaprzestaniu jego używania moja twarz zaczęła wracać do normalnego stanu.
N I E P O L E C A M

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: 1 x 100ml

Piling niezwykle skuteczny,mocny /cera wrażliwa może mieć problemy/ bardzo dużo drobinek pilingujących,niezwykle chłodzący.

Dla mnie skuteczny,używałam go przez kilka miesięcy,niestety go wycofali,ale nie wiem czy jest w nowej odsłonie.

Polecam osobom z problemem trądziku.

nie polecam dla posiadaczek cery wrazliwej

nie polecam dla posiadaczek cery wrazliwej zdecydowanie, skóra jest po nim podraznoiona czerwona jak nie wiem co ..
ma ostry zapach, który szczypie w oczy. uzyłam go kilka razy raz natydzien a cera była w coraz gorszym stanie, a wiem że na pewno nie mam na niego alergii, bo szkoda mi go było wyrzucać , wiec postanowiłam, ze wykorzystam go jako peeling do ciała, wiec smarowałam nim dekold i plecy i wtedy nie powiem skóra była gładka, ale zapach i tak mnie odpedza od niego, wiecej go nie kupie na pewno

Używam tego produktu od: 2 mcy

Właściwie nie ma nic do zarzucenia

To faktycznie dobry peeling. Ma taki zapach i jakąś substancję, która sprawia, że faktycznie czuje się, że cera robi się świeższa. Efekty także są widoczne, skutecznie usuwa martwy naskórek i pozostawia gładką i czystą buzię.
Nie należy przesadzać z ilością, bo może podrażnić, ale to jest chyba oczywiste.
Pamiętam też, że podczas leczenia trądziku, używałam tego peelingu. Niestety spowodowało to rozsianiem bakterii na inne obszary twarzy, dlatego nie dam pięciu gwiazdek. Ale ogólnie to polecam :)

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

tak, tak, tak i jeszcze raz tak

Po raz pierwszy uzyłam go bedac nastolatka. Teraz mam 26 lat... i dalej go uzywam! Cudownie odswieza, pachnie mieta, nie podraznia, a cera po niej jest zarozowiona, delikatna. No i te uczucie swiezosci. Takie uczucie mialam tylko bedac u kosmetyczki. No i cena w promocji - około 10 zł. Same pozytywy.

Ilość zużytych opakowań: jak jedna sie konczy, druga zamawiam :)

KWC

To zdecydowanie najlepszy peeling, jaki dotychczas dane mi było używać i jeden z niewielu hitów wśród niezbadanych ilości avonowego badziewia. :rolleyes:

Ma śmieszny niebieski kolor i bardzo orzeźwiający miętowy zapach. Drobiny są niewielkie ale jest ich bardzo dużo – idealnie peelingują twarz, nie podrażniając nawet wrażliwej skóry.

Po peelingu pozostaje na skórze uczucie przyjemnego chłodu i odświeżenia. Radzę jednak nie nakładać go na twarz w zbyt dużej ilości, bo może się to kończyć bólem skóry – ja za pierwszym razem nieco przesadziłam z ilością i myślałam, że mi potem twarz z bólu odpadnie.

Po użyciu skóra jest gładka, miękka i odświeżona.

Używam tego produktu od: wielu miesięcy

bardzo dobry

bardzo dobry peeling..w pelni sie sprawdza...doskonale oczyszcza i odwieza skore,usuwa martwy naskorek jest w jego skladzie chyba jakas mieta ktora chlodzi twarz i daje uczucie czystosci..skora staje sie gladka plus za cene uwaga na zeby nie dostal sie do oczu bo piecze bardzo!;)

Używam tego produktu od: miesiaca

Godny polecenia peeling

Mam go już baaardzo długo, jest naprawdę wydajny. Zawiera w sobie mnóstwo małych drobinek, które skutecznie zdzierają naskórek. Najlepiej używac go przed spaniem, bo buzia jest najczęściej zaczerwieniona, za to rano delikatna, miękka i rozpromieniona. Dobry na lato, bo po użyciu pozostawia uczucie takiej... miętowej świeżości na skórze. Ja jestem zadowolona, zamówiłam go w promocji. :)

Używam tego produktu od: długo

dobry peeling mechaniczny

Peeling jest dla osób ktore nie lubia na twarzy tzw zdzieraczy a wolą małe ale dokładne drobinki. Dobrze ściera, dokladnie, buzia jest wygładzona. i to tyle. Nie ma zmiękczac, nawilżać, leczyć, więc tego nie robi. Jest antybakteryjny więc moze w tym sie sprawdza - fakt ze nie zdarzyło mi sie po nimm nigdy zrobic sobie rozsiewu pryszczy.
gdybym została przy peelingach mechanicznych na pewbym bym do niego wrocila.

Używam tego produktu od: 2 lata

zły nie jest

coś tam działa, wygładza buźkę, ale ogromnych postępów nie widzę. Piecze mnie od niego twarz, jak od wszystkich z tej serii... No, ale dobra coś tam działa, chociaż dla mnie nothing special.

Używam tego produktu od: 1 rok

KWC

Nie wiem dlaczego go wycofali,ale to był najlepszy produkt z Avonu.
Mam cerę mieszaną,czasem coś tam wyskoczy.A ten peeling był dla niej zbawieniem.To był ideał:)
Po użyciu moja skora była jakby odświeżona,taka lekka i czysta.Opakowanie było bardzo poręczne i wygodne.Mnie zapach nie przeszkadzał,ale dla niektórych może być drażniący lub nieprzyjemny.
Nie zauważyłam minusów tego produktu:)

Używam tego produktu od: pięciu lat
Ilość zużytych opakowań: piętnaście na pewno,a może i więcej

Jestem na TAK!

Dziewczyny, luzik. Moja młodsza cioteczna siostra go sobie kupiła. Pozwoliła mi użyć i powiem wam, że niebieski różni się od zielonego tylko kolorem i troszeczkę zapachem (pewnie trochę go ulepszyli, bo wsześniej śmierdział ;/).
Ja go po prostu uwielbiam:
+cena (ja dałam 10.90),
+oczyszcza pory,
+oczyszcza cerę tłusta i trądzikową (na mnie działa zbawiennie!),
-trochę malo wydajny, ale nie jest drogi.
Polecam!

Używam tego produktu od: roku z kawałkiem