Rituals, Touch of Happiness, Body Cream (Krem do ciała)

Rituals, Touch of Happiness, Body Cream (Krem do ciała)

Bogata i aksamitna formuła odżywia i wzmacnia skórę, konsystencja lekkiego kremu ułatwia aplikację. Zawiera unikalna mieszankę zawierająca antyoksydanty, witaminy E i Centella Asiatica (Wąkrota azjatycka). Otulający zapach pochodzi z naturalnych składników - słodkiej pomarańczy i cedru.

Pysznie! ;)

Ten kosmetyk to naprawdę krople szczęścia w słoiczku ;) zapach jest super optymistyczny, fajnie wypadło połączenie słodkiej pomarańczy i stonowanego cedru. Szczerze powiem, że mi ten aromat dość mocno kojarzy się z Vibovitem ;) ale kto nie lubił Vibovitu? :D

Właściwości nawilżające bardzo dobre, lekkie odżywienie, kosmetyk szybko się wchłania i pozostawia skórę miękką i zrelaksowaną. Ma przyjemną konsystencję, nie za gęstą, nie za rzadką. Niestety nie jest zbyt wydajny.

Opakowanie śliczne, cena wysoka. Moim zdaniem Rituals to w ogóle marka, która idealnie nadaje się na prezent i podobne odczucia mam co do tego produktu: chwytliwe nazwy, super działanie, piękne opakowania, ale cena trochę wysoka jak na kosmetyk kupowany na co dzień.

Plusy:
+optymistyczny zapach, który zostaje na skórze
+piękne opakowanie
+idealna konsystencja
+szybko się wchłania
+przyjemnie nawilża i odżywia skórę
+skóra jest miękka i zrelaksowana

Minusy:
-cena
-wydajność

Uwielbiam!

Marki Rituals nie znałam w ogóle, niestety jest dostępna raczej w krajach Europy Zachodniej. Kiedy weszłam do sklepu wiele produktów wpadło mi w oko. Są dość drogie jak na kosmetyki do pielęgnacji ciała, ale raz na jakiś czas warto sprawić sobie przyjemność. Takie produkty to moja osobista kategoria "rozpieszczaczy".
Ten produkt od razu zwraca uwagę dość wymowną nazwą - spece od marketingu mają plus. Nietypowe połączenie zapachowe słodkiej pomarańczy i drzewa cedrowego ujęło mnie w całości - zapach jest słodki, orzeźwiający, ciepły i lekko orientalny. Idealny po zimnym i deszczowym dniu. Jedna z najlepiej udanych kompozycji zapachowych w tego rodzaju kosmetykach.
Konsystencja jest gęsta i bogata, typowo kremowa. Dobrze się wsmarowuje i wchłania, pozostawiając zapach długo na ciele (wielki plus!). Pielęgnuje bardzo dobrze - skóra była gładka, nawilżona i odżywiona. Wydajność na przeciętnym poziomie, dla mnie skończył się o wiele za szybko. Piękne opakowanie, cena wysoka niestety. Polecam jak najbardziej. W Rituals mam jeszcze kilka upatrzonych kosmetyków :)