KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 66% osób
    3Musicals
    14 marca 2021 o 17:01
    4 / 5
    bardzo chętnie po niego sięgałam.
    A zużyłam już kilka sztuk! Chętnie właśnie po niego sięgałam (a zawsze mam na podorędziu co najmniej dwa różne pudry do użytku :). Ze względu na efekty i nie ukrywam, przyjemność stosowania. To przyzwoity puder, który sprawdzi się nawet w przypadku wymagających cer- zaręczam, sama taką posiadam (tłusta, skłonna do szybkiego wyświecania). Jego opakowanie jest i funkcjonalne, i wizualnie atrakcyjne. To solidny, mocny, przezroczysty plastik. Przystępnie się zamykające i otwierające. Ale bez obaw, raczej nie otworzy się samo w torebce. Minimalistyczne w kwestii zawartych na nim informacji. Jako, że przezroczyste- widzimy zawartość- sam puder i kontrolujemy zużycie (choć to można przecież kontrolować otwierając opakowanie :) Używałam numeru 01, de facto transparentnego. Aplikowałam zawsze pędzlem. I być może zostanę skrytykowana przez niektórych, że pędzle są zarezerwowane dla pudrów sypkich, to ja zdecydowanie lubię taką formę nakładania również w przypadku kompaktów. Puder jest świetnie zmielony i odpowiednio zbity, nie pyli podczas nakładania na pędzel a potem na skórę. Wspomnę tu, że nie ma również konkretnego zapachu, nie pachnie niczym. Przepięknie wykańcza makijaż. Co oznacza to `przepięknie`? :) Nieużywane przeze mnie zbyt często przecież :) Bezpośrednio po aplikacji cera wydaje się nieskazitelna, doprowadzona do perfekcji. I choć to puder z nazwy matujący, to nie daje efektu płaskiego matu. W moim przypadku to wykończenie nazwałabym satynowym. Opóźnia wyświecanie skóry- to się oczywiście pojawia po kilku godzinach, ale makijaż bez problemu da się jeszcze odratować delikatnym przypudrowaniem. Także utrwala. Nie jest to trwałość poziomu pewnych produktów od Estee Lauder, ale swoje na tym polu robi. Cera z nim prezentuje się naturalnie i świeżo. Choć zaznaczę tu, że już od dawna nie używam ciężkich podkładów, raczej te lekkie, subtelnie ujednolicające cerę. Delikatny podkład lub krem BB+puder od Bell =lekki, satysfakcjonujący, niezobowiązujący efekt. Za co straci jedną gwiazdkę ? No cóż, za skład. Ale tylko dlatego, że coraz chętniej podążam w naturalnym kierunku, również w przypadku makijażu. Puder bazuje na talku, aluminum, Nylonie-12, PEGach i fenoksyetanolu. I choć może nie są to składniki stricte niebezpieczne, wolę na swojej skórze produkty bardziej naturalne- nieraz już się przekonałam, że wtedy obok efektu makijażowego dostarczam jej również pielęgnacji. Tak wolę.
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

12 osób uznało tą opinię za pomocną
    monikape18
    24 maja 2020 o 19:32
    5 / 5
    Cudowny.!
    Kupiłam puder jakiś czas temu w rossmanie i się zakochałam teraz w czasie promocji dokupiłam drugie do torebki. Mam skore mieszana skłonna do wyświecania głównie w strefie T. Ten puder dla mnie to strzał w 10.! Opakowanie pudru jest klasyczne bardzo estetyczne idealne do torebki. Nie pyli się. Produkt jest jedwabisty. Kompletnie nie wyczuwalny na twarzy nie daje nam efektu płaskiego matu tylko świeżo wyglądającej skory. Nie widać go na twarzy. Nie rozjaśnia podkładu. Nie matowi na wiele godzin ale ja wole przypudrować twarz kilka razy w ciągu dnia niż nałożyć mocno matowy puder, które dodają nam niestety lat. Puder nie uczula ani nie zapycha porów. Polecam każdemu kto lubi efekt zdrowo wyglądającej cery bez widocznego pudru na twarzy.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    ivva1
    17 lutego 2018 o 11:47
    Średnio matuje
    Zakupiłam go w promocji w Hebe , cena kilkanaście złotych. Muszę przyznać, że zachęcił mnie wygląd tego pudru. pięknie wytłoczone logo. Taka prostota, ale z pazurkiem. Opakowanie solidne, działa bez zarzutu. Wytłoczony napis dość szybko się starł, ale nie szkodzi. Działanie: Puder nakładam pędzlem Hakuro H55 poprzez wtłaczanie. Trochę bieli, ale po kilku minutach nadmiar można usunąć. Czasem utrwalam go fixerem z Avonu, wtedy zmatowienie jest troszkę lepsze. Częściowo matowi, ale po kilku godzinach zaczyna tworzyć na twarzy takie zdrowe glow. Pod tym względem ośmielę się go porównać do sypkiego pudru Laura Mercier. Ma jednak wadę. Z chwilą kiedy puder tworzy to piękne glow, zaczyna też bardzo podkreślać pory. Uważam, że dla osób bez rozszerzonych porów spisze się bardzo dobrze. Zużyję go , ale powrotów nie będzie.
    Zalety:
    • Ładne, solidne opakowanie i tłoczenie na pudrze
    • Cena
    • Nie wysusza skóry
    Wady:
    • Podkreśla pory
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    Klaudia072002
    24 listopada 2023 o 22:14
    4 / 5
    Możliwe że jeden z moich ulubionych
    Sięgnęłam po ten puder całkiem przypadkowo. Przez zakupem każdego kosmetyku sprawdzam opinie, najczęściej właśnie na Wizażu. Po paru użyciach niestety trochę mi się rozwalił, ale to nic nie zmieniało co do jego używania. Korzystam z niego i naprawdę nie jestem zawiedziona. Robi takie wygładzenie i makijaż pięknie wygląda. Mam cerę tłustą i ten mat utrzymuje się do paru godzin, jednak mogę go polecić. Ogólnie kosmetyki z firmy Bell są w porządku i godne polecenia.
    Zalety:
    • - Wygładzenie
    • - Cena w porządku
    Wady:
    • - Opakowanie, nie mogę go domknąć
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    saajko
    6 listopada 2023 o 9:04
    5 / 5
    zaskoczył mnie
    Nie spodziewałam się po tym pudrze zbyt wiele, a okazało się, że jest naprawdę dobry. Matuje na długo, nie podkreśla suchych skórek, nie bieli, dobrze łączy się z różnymi podkładami, wygląda naturalnie. Dodatkowo jest tani, dobrze dostępny i wydajny. Opakowanie może nie jest najpiękniejsze, ale jest trwałe, dobrze znosi noszenie w torebce. Nie mam temu produktowi kompletnie nic do zarzucenia, chętnie wrócę do niego w przyszłości :)
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie