Sensique, Puder brązujący w kulkach

Sensique, Puder brązujący w kulkach

Kategoria

Puder brązujący w perełkach z masłem Shea, olejkiem jojoba i wit. E. Dostępny w 2 odcieniach.

Efekt
rozświetlające
w kulkach

Świetne :)

miałam wcześniej kulki Avonu - miały intensywny ceglany odcień... te są super, są delikatne, slicznie rozświetlają twarz - kupiłam jaśniejszy odcień. Są miękkie, ładnie pachną i posiadają podstawową zaletę - są niedrogie. Jestem bardzo zadowolona! Zamierzam jeszcze dokupić te nieco ciemniejsze.

fajowe

Jestem zadowolona.
przede wszytskim niedrogie-niecale 10 zl, przy czym podobnej klasy kosmetyk np palomy czy diadem kosztuja 3 razy tyle.
mozna uzywac w zaleznosci od potrzeby-jako różu na policzki,jako rzswietlenie w strefie nos-czolo
czy na sam nos.
pasuje do opalonej cery
i psauje jako rozjasniacz i ocieplacz cry
sa to moje pierwsze pudrowe kulki i musze przyznac ze bardzo mi odpowiadaja.sa miekkie,nie maja jakiegos strsznego zapachu,wsa chyba dosc wydajne-uzywam codziennie od kilku tygodni i nie zauwazylam ubytku

Bardzo fajny puder, który ładnie roświetla twarz nadając jej opalonego wyglądu. Świetnie wygląda na opalonej skórze! Trzyma sie dość długo.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

fajna sprawa

Jestem zadowolona z tych perełek. Używam ich jako różu bo mam bardzo jasną cere a na mojej twarzy dają efekt lekkiej opalenizny, brązuą (nr 01).
Kupiłam je niedawno gdyż były tańsze od pudrów w perełkach avonu czy oriflame.
Niestety juz jedna kuleczka mi się skruszyła więc nie jestem pewna co do trwałości tego produktu na dłuższą metę.
Ze względu na cene daje 4 gwiazdki (reszta takich pudrów kosztuje conajmniej 25 zł).