Sensique, Puder brązujący w kulkach

Sensique, Puder brązujący w kulkach

Kategoria

Puder brązujący w perełkach z masłem Shea, olejkiem jojoba i wit. E. Dostępny w 2 odcieniach.

Efekt
rozświetlające
w kulkach

Bardzo dobry produkt!

Puder kupiłam z czystej ciekawości i nie sądziłam, że aż tak przypadnie mi do gustu. Jest to kosmetyk stricte do brązowienia twarzy, gdyż do konturowania na pewno będzie za ciepły.
Poza tym, produkt jest wydajny, ma piękny kolor i cudownie pachnie!
Polecam, tym nardziej, że kosztuje niewiele ;)

Miłość od pierwszego użycia !

Produkt ten poznałam dzięki mojej mamie. Zawsze podobało mi się jak ma podkreślone policzki. Któregoś razu kupiłam je na promocji za 10 zł i mam je do dziś a maluję się niemal codziennie !
PLUSY:
+ starczają na bardzo długo
+ cena jest bardzo atrakcyjna (10 zł w promocji)
+ efekt utrzymuje się cały dzień
+ mają delikatne drobinki, które nadają delikatnego błysku

MINUSY:
- brak

Polecam wszystkim kobietkom :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Ubóstwiam!!!

Uwielbiam te kulki !!! Niedośc że tanie jak barszcz ( często w promocji za 10zł ) to jeszcze jako efekt!!! Piękny kolor, nakładając pędzlem można uzyskać fajnie podkreślone kości policzkowe. Jest trwały , wydajny, z opakowaniem większych problemów niemiałam gdyż przetrwało cały rok :) dostępność też bardzo dobra , no i oczywiście cena ;) polecam!!!

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

nic specjalnego

Miałam go kiedyś, ale wyrzuciłam do kosza. Kuleczki zrobiły się twarde, oblepione - nie dawały ładnego koloru. Kolor był sztuczny i ciężko się go nakładało. Mam porównanie z kuleczkami z Avonu, są znacznie lepsze.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

rewelacja :)

Uwielbiam puder w kulkach - jakiś czas byłam wierna tylko firmie na literę "A", ale odkąd przeniosłam się na testowanie innych firm - nie czuję już parcia tylko na firmę A....... - reasumując mam bardzo dobre doświadczenia z powyższym pudrem :) mogę go z czystym sumieniem polecić :)

Używam tego produktu od: używałam w ciągu ostatniego roku
Ilość zużytych opakowań: conajmiej 2

Tak !

Używam go odkąd pamiętam. Tani, łatwo dostępny w drogerii natura. Bardzo dobrze prezentuje się na policzkach, radzi sobie lepiej bądź tak samo dobrze jak droższe odpowiedniki. Używam go codziennie, a jedno opakowanie starcza na baaaaaardzo długo. Jest mega wydajny. Jedynym mankamentem jest szybko łamiące się opakowanie- ale nie odejmuję za to gwiazdki. Oceniam zawartość, która jak dla mnie jest idealna.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Moje miłości!

Według mnie spełnia swoje zadanie baardzo dobrze! Super, naturalny efekt, prześliczny zapach, dosyć długo sie utrzymuje, cena również jest jego plusem
Na ile starcza tego nie wiem, bo mam go dopiero zaledwie kilka dni, ale tyle wystarczyło, żebym się w nim zakochała!

Używam tego produktu od: kilku dni

żeby nie opakowanie to byłby idealny

Nakładam go pędzlem dzięki temu daje mi idealny delikatny i naturalny efekt.W sumie to fajny produkt, spełnia swoje zadanie, tylko wielki minus za opakowanie które rozwaliło mi się parę tygodni po zakupie.No i przez opakowanie nie mogę go mieć niestety zawsze przy sobie ani nigdzie zabierać- a szkoda.
+ za cenę
+ za ładne rozświetlenie twarzy
i wielki - za opakowanie

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: jeszcze jednego nie skończyłam

Najlepszy!

Super wydajny! Piękny kolor! Moim zdaniem również bardzo wytrzymały. Ewentualnym minusem może być jego pudełko, jest mało wytrzymałe.

To wszystko w niskiej cenie :D

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania!

Faworyt w swojej klasie

Puder kupiłam rok temu ze względu na dziurę w budżecie i brak dostępnych alternatyw.
Polubiłam go przede wszystkim za to, że trwałością i kolorem w żaden sposób nie ustępuje kuleczkom z Avon czy Oriflame a jest o wiele tańszy.
Oczywiście znika ze skóry i wciera się w ubranie po kilku godzinach, ale który tego nie robi?
Pięknie rozświetla cerę i nawet przy mojej dosyć jasnej karnacji odpowiednia aplikacja sprawia, że wyglądam na naturalnie opaloną.
Opakowanie także niczym nie różni się od podobnego produktu Avon.
Podsumowując - za tą cenę warto!

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 się kończy

Lubiłam go

Nie jestem szczególną fanką bronzerów, używam raczej na imprezy niż na co dzień. Ten był moim pierwszym, ale w sumie mam do niego sentyment.

Na +
+ Cena kosztuje ok. 10-12 zł, za dosyć spore opakowanie
+ Łatwość aplikacji - nie tworzy plam, łatwo go rozprowadzić. Myślę, że nawet osoby niezaawansowane z makijażu dadzą sobie z nim radę
+ Forma - bardzo lubię kosmetyki w postaci perełek
+ Kolor - ładny złocisto-brązowy. Wiele tego typu produktów wpada w pomarańcz, ten ma ładny, ciepły kolor
+Wydajność - miałam go prawie dwa lata i zużycie było praktycznie zerowe. Myślę, że trudno byłoby go zużyć do końca

+/- Dostępność - na pewno można go dostać w drogeriach Natura, ale nie wiem czy gdzieś jeszcze
+/- Trwałość - Taka sobie, wytrzymuję parę godzin, ale na pewno nie całą imprezą
+/- Drobinki - to już zależy co kto lubi, drobinki nie są nachalne, ale jednak widoczne, osobiście wolałabym jednak matowe wykończenie

- Opakowanie - kiepskiej jakości, niezbyt ładne i szybko mi pękło

dobry

Bronzer jest super wudajny czym jestem oczarowana !
Wciąz używam pierwsze opakowanie od długiego czasu :)
+ ładnie rozświetla
+super wydajny 1 opakowanie starcza na dłuugo
+ładny kolor
+korzystna cena
+trwały

Jedyny minus to taki że uwydatnia krostki dlatego odj ełam za to pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: cały czas 1 :)