Herba Studio, Balsam do paznokci (stara wersja)

Herba Studio, Balsam do paznokci (stara wersja)

Pojemność 4,5 g

Naturalny krem zawierający wyciąg ze skrzypu, kopru i ostropestu, keratynę, witaminy E i C, D-panthenol, oleje: z oliwek i rycynowy. Regeneruje i wzmacnia łamliwe, rozdwajające się, giętkie, matowe paznokcie. Wcierać w paznokcie i otaczający je naskórek. Nie uczula, nie podrażnia skóry.

Koooocham ją :D

Poprostu Greeeejjttt :DDD warto było sie za nią naszukać po wszelakich aptekach,medykach itp :D Odżywka jest genialna... strasznie wydajna,fajnie sie rozprowadza po paznokciach :) n ale efekty... cudaa na patyku :D rozdwajające i łamiące sie paznokcie to przeszłość :) totalny remont za malo kasy xDD polecam ja bo jest naprawde swietna i spelnia obietnice producenta :) daje max :)

wzmacnia

Światna odżywka, która wpływa korzystnie zarówno na paznokcie, jak i na skórki które stają się bardziej miękkie. Polecam go na noc, ponieważ stosowanie w ciągu dnia może być uciążliwe ze względu na tłustą konsystencję. Najlepiej posmarować dłonie i paznokcie dobrym kremem, następnie na pazurki balsam herba studio i łapki zapakować w bawełniane rękawiczki. Taka kuracja przez miesiąc daje rewelacyjny efekt wzmocnionych, nawilżonych pazurków :) Minusem jest to, że ciężko go dostać (w niewielu aptekach), ale ostatnio trafiłam na stronę internetową herba studio - prowadzą sprzedaż wysyłkową, więc nie jest tak źle. Używam tego produktu od: 2 lat

Rewelacja!!!

To prawdziwy kosmetyk wszech czasów. Moje paznokcie zmieniły się nie do poznania, stały sie grubsze, twardsze a przede wszystkim wyglądają na paznokcie a nie na obgryzione resztki paznokci. Polecam każdemu kto ma problem ze słabymi i nieładnymi paznokietkami. Ja smaruje kilka razy dziennie, w każdej wolnej chwili bo posmarowane tym "kremikiem" paznokcie nie przeszkadzają w zupełności. Odkąd używam herby nie złamał ani nie zadarł mi się żaden paznokiec. Dłonie wyglądają tak że nie trzeba się ich juz wstydzić. Jednym słowem same plusy, efekt niesamowity, cena przystępna- naprawdę warto!!!!!!Goraco polecam!!!

Dobry

Naprawdę wzmacnia i utwardza paznokcie, w dodatku są po nim gładkie jakby były pomalowane bezbarwnym lakierem. I błyszczące :) Fajna rzecz, w dodatku dostałam opakowanie 15 g za 11,5 zł! Jest niesamowicie wydajny - smaruję nim paznokcie nawet kilka razy dziennie a ubyło mi może ze dwa milimetry z wierzchu - przez miesiąc używania. Kiedyś nie chciałabym go używać bo nie nadaje się pod lakier, ale teraz kiedy paznokcie mogę pomalować najwyżej na jakąś wyjątkową okazję a później szybko zmyć - jest idealny. Zapomniałam jak to jest mieć przesuszone skórki i paznokcie :) Polecam. Osobom, które jak moja poprzedniczka nie mogą go dostać w drogeriach proponuję spytać w aptece :)

edit: edytuję w celu uwiecznienia dnia, w którym skończyłam pierwsze opakowanie :D Tak, tak, prawie rok - a stosowałam właściwie po każdym myciu rąk i na paznokcie u stóp po wieczornej kąpieli. Warto :ehem:

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie. I wystarczy na dłuuuugo :)

ok.

Dostalam ten krem w prezencie i chcialabym go kupic ponownie. Czy ktos moze mi doradzic gdzie??? Chodze od drogerii do drogerii i nigdzie nie moge znalezc:)

Z gory dziekuje!

Używam tego produktu od:miesiaca

najlepszy!!!

Kosmetyk, z którym już nigdy się nie rozstanę;) Ratunek dla zniszczonych paznokci. Świetnie się sprawdził w przypadku rozdwojonych, słabych i łamliwych paznokci. Ok. tygodniowa kuracja zaowocowała pięknymi paznokciami. Gdy paznokcie są w lepszym stanie, stosuję ją od czasu do czasu, z reguły przed malowaniem. Myślę, że warto wypróbować, zwłaszcza, że to groszowa sprawa:) Jedynie czego wymaga, to cierpliwości i systematyczności w stosowaniu;)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam:)

??

Po wielkich poszukiwaniach w kkońcu znalazłam..i - nic. Ten balsam w ogole nei działa. Stosowałam go kilka razy dziennie przez dluższy czas, ale paznokcie dalej sie rozdwajały;/ nei polecam.

Używam tego produktu od:paxdziernika i koniec
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Cudo!

Ten balsam to istny cudotwórca. Juz po pierwszych kilku dniach stosowania wygląd moich paznokci znacznie sie poprawił.
-skórki nawilżone, miękkie, wreszcie wyglądają naprawdę przyzwoicie!
-paznokcie twarde,bez żadnych przebarwień i plamek, przestały sie łamać i rozdwajać!
-koncówki paznokci idealnie białe juz po dwoch dniach!

Co do konsystencji balsamu, to rzeczywiście trochę twardy, ale przyjemnie mi sie go nabiera, a pod wpływem ciepła dłoni również fajnie sie nakłada na paznokcie. Po nałożeniu paznokcie są tłuste, ale pow chwili staja sie błyszczące i twarde. Dodam, ze używam go bardzo czesto, jak tylko mam wolna chwile :) Balsam jest bardzo wydajny.

Paznokcie wyglądają naprawdę prześlicznie i zdrowo. Efekty działania naprawdę zdumiewające, nie mogę uwierzyć własnym oczom jak patrze na swoje paznokcie, od dawna szukałam czegoś takiego jak balsam Herba Studio!

Używam tego produktu od:miesiac

godny polecenia :)

mam opakowanie 15ml za 9,50zł.
aplikacja wcale mi nie przeszkadza, balsam nie jest wyjątkowo twardy.
zapach jest dla mnie obojętny, ani nie przeszkadza, ani nie zachwyca.
działanie- myślę, że całkiem-całkiem.
moim problemem były rozdwajające się paznokcie.
już przy długości 1-2mm brzydko wyglądały, a teraz mam 3-4mm i wyglądają dużo, dużo lepiej.
niestety paznokcie palców środkowych nadal trochę się rozdwajają, reszta paznokci jest w dobrym stanie.
poza tym, zauważyłam ogólną poprawę płytki, paznokcie zaczęły mi szybciej rosnąć {przynajmniej po pierwszym tygodniu miałam już 2-3 mm} i bardzo ładnie błyszczą się.

dałam 4 gwiazdki, bo jest bardzo dobry, jednak trochę do ideału mu brakuje :) {chociażby te trochę rozdwajające się paznokcie palców środkowych}

tak czy siak, uważam, że jest to porządny produkt za niewielką cenę i warto go kupić.

p.s. oprócz balsamu stosuję także olejek rycynowy
Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

KWC wśród odżywek

Po miesiącu stosowania balsamu szczerze powiedziawszy miałam go zrównać z ziemią.Moje paznokcie dalej się łamały i rozdwajały . Postanowiłam jednak skończyć słoiczek i wystawić wtedy recenzję.
No i musze powiedzieć ,że to była odpowiednia decyzja.
Paznokcie dzięki temu balsamowi stały się twardsze nie łamią się i nie rozdwająją . Są poprostu takie o jakich marzyłam :) . Balsam pachnie ziołowo ,czyli całkiem przyjemnie. Konsystencja może nie jest wymarzona, wole odżywki w płynie.

Ogólnie bardzo polecam!

Używam tego produktu od: prawie 2 miesiące

no no:)

Balsam bardzo dobry, paznokcie sie po nim widocznie mocniejsze, minusem jest zapach - mi sie kojarzy z brudnymi uszami :D ale to juz bardzo indywidualna sprawa. Polecam, kosmetyk wart poszukiwan ( a wcale nie tak latwo go zdobyc!:P)

no i ten kwiatek.. sama slodycz :P

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:

Słabizna

Nabyłam rzecz jasna pod wpływem recenzji. Sporo się naszukałam - obiegłam i obdzwoniłam ok. 20 gdańskich aptek i sklepów zielarskich nim w końcu usłyszałam "Tak, mamy".
Niebawem skończę mały słoiczek (tylko takie mieli), a używam od 7 tygodni, także nie mam pojęcia jakim cudem innym ten balsam starcza na kilka miesięcy...? :confused: Ja to robię tak, że nakładam na każdy paznkocieć osobną porcję kosmetyku, nie wiem, może można inaczej.
Balsam ma bardzo, bardzo gęstą i twardą konsystencję, trudno go wydobyć, szczególnie kiedy już połowę się zużyło, a paznokieć trochę podrósł (a przecież po to się m. in. używa odżywek do paznokci - żeby wreszcie je zapuścić) - wówczas trzeba go po prostu wyskrobywać. Nie lubię całej tej zabawy ze smarowaniem, za długo to trwa i pozostawia tłuste palce, dlatego używam prawie wyłącznie na noc, sporadycznie także w ciągu dnia, ale takie stosowanie zaleca producent. Na początku się cieszyłam, że nie będzie trzeba czekać na wchłonięcie się preparatu jak w przypadku serum Wibo Lovely, ale teraz stwierdzam, że wolałam jednak tamto. :-p Przy czym byłabym w stanie tą uciążliwość spokojnie wybaczyć, GDYBY BALSAM DAWAŁ EFEKT. A jedynym efektem jest mniej suchy wygląd paznokci i skórek wokół nich oraz chwilowe lekkie utwardzenie, które absolutnie nie przekłada się na ogólne ich wzmocnienie. Moje pazurki nadal są cienkie, miękkie, rozdwajające się, łamliwe, itede, itepe... Nie mają nawet milimetra długości, bo co uda się im troszkę podrosnąć, to zaraz się łamią, a nie malowałam ich w czasie tej kuracji ani razu.
Skład jest bardzo obiecujący, cena - bardzo zachęcająca (8,40), zapach - przyjemny, ziołowy, a rezultat - bardzo marny. :( Bardzo chciałam znaleźć wreszcie coś, co zadziała również na moje paznokcie, ale to nie to. :nie:

Używam tego produktu od: 7 tyg.
Ilość zużytych opakowań: kończę jedno 4,5 g