Herba Studio, Balsam do paznokci (stara wersja)

Herba Studio, Balsam do paznokci (stara wersja)

Pojemność 4,5 g

Naturalny krem zawierający wyciąg ze skrzypu, kopru i ostropestu, keratynę, witaminy E i C, D-panthenol, oleje: z oliwek i rycynowy. Regeneruje i wzmacnia łamliwe, rozdwajające się, giętkie, matowe paznokcie. Wcierać w paznokcie i otaczający je naskórek. Nie uczula, nie podrażnia skóry.

GENIALNY!!!

Z tak dobrym i skutecznym kosmetykiem jeszcze nie miałam do czynienia.

Kupiłam, zachęcona pozytywnymi opiniami i nie zawiodłam się.

Po pierwsze: balsam ma znakomitą konsystencję, która gwarantuje to, że jest on bardzo wydajny. Zeskrobuję troszeczkę, wcieram w pazury i skórki i gotowe. Używam go od miesiąca, kilka razy dziennie i cały czas mam wrażenie, że go prawie wcale nie ubywa ;)

Sprawdza się znakomicie - pazurki mam bardzo twarde. Nie rozdwajają się, nie łamią, nie są tak giętkie, jak kiedyś. Zdrowo się błyszczą, nie mają już białych plamek i nareszcie wyglądają bardzo ładnie :)

Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu ten kosmetyk. Warto poszukać go w aptekach :)Używam tego produktu od miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze.

Jest suuper

Hej
Miała łamliwe poobgryzane paznokcie.Kiedy postanowiłam przestać obgryzać kupiłam ten balsam.I jest to cudo!!!Ponieważ dzieki niemu ciesze sie teraz długimi i mocnymi paznokciami,Naprawde jest super.Szczerze polecam!!!
Pozdrawiam

Używam tego produktu od:4 miesiecy

Zdecydowane TAK

Balsam niby niepozorny, żadna znana firma, a tu takie pozytywne zaskoczenie. Wzmacnia paznokcie (i o to generalnie chodzi), nawilża "skórki", całkiem fajnie pachnie i nie jest bardzo tłusty. Jedynym minusem może być forma opakowania - myślę że sztyft byłby wygodniejszy w aplikacji, bo ta "maść" jest dość gęsta i troszkę niewygodnie się ją nakłada ale generalnie nie narzekam. Dla mnie najważniejsze jest to, że po jakimś czasie stosowania paznokcie wyglądają zdecydowanie lepiej i właśnie za to 5 gwiazdek :)

Używam tego produktu od:6 mies.

jest świetny

Jestem z tego balsamu bardzo zadowolona. Świetnie wzmacnia paznokcie, po kilku tygodniach regularnego stosowania są wyraźnie mocniejsze i szybciej rosną, a regularne stosowanie zapobiega pojawieniu się jakichkolwiek paznokciowych problemów. Wmasowuję go w całe paznokcie jeśli mam niepomalowane, albo u nasady, jeśli mam na nich lakier i pożegnałam się na zawsze z problemem paznokci miękkich i rozdwajających się. Używałam kiedyś tylko jego, ale od jakiegoś czasu na noc stosuję odżywkę GAL a Herba Studio rezerwuję na dzień.
Konsystencja balsamu jest zwarta co za tym idzie w torebce nic się nie rozleje, więc może to cudo z nami być wszędzie. Ja stosuję go po każdym myciu rąk. Jest to zupełnie niekłopotliwe bo wchłania się błyskawicznie i nie tłuści palców. Ma zapach gniecionego zielska jest wg mnie przyjemny. Miałam okres zdradzenia go dla odżywek w lakierze, ale to była totalna pomyłka-na moich paznokciach on sprawdzał sie rewelacyjnie, natomiast lakierowe odżywki beznadziejnie.
Polecam wypróbować, cena jest przystępna, jest w wielu aptekach. Jest to wyjątkowo skuteczny preparat pielęgnacyjny do paznokci.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: opakowanie wystarcza na ponad pół roku

bardzo skuteczny!

Chciałam wszystkim recenzentkom bardzo serdecznie podziękować, bez was nie wiedziałabym pewnie do końca życia że coś takiego nawet istnieje!
Musialam wprawdzie zamowic w aptece bo normalnie nie maja tego produktu ;-)
ale szybko przyszlo, smaruje zaledwie raz, czasem dwa razy dziennie jesli pamietam, a paznokietki są silne, grube i elastyczne juz po miesiacu! udalo mi sie je nawet zapuscic, bo ten balsam ma smak ma nieprzyjemny... doradzam obgryzaczom!
pozdrawiam!

Używam tego produktu od:m-ca
Ilość zużytych opakowań:zaledwie czesc

nie rozstaniemy się

Kupiłam zachęcona recenzjami na Wizażu. Bardzo dobry, tani kosmetyk, który nawilża moje suche paznokcie (ze skórkami sobie radzi średnio, ale od tego mam odżywkę Astora ). Wzmacnia, wygładza, pazurki ślicznie błyszczą. Z początku sprawia wrażenie tłustego, lecz bardzo szybko się wchłania (i to w paznokcie! To dziwne wrażenie :-)) O rozdwajaniu czy łamaniu nie ma już mowy( Niech się schowa Miracle Cure SH!)
Miałam problem z dostaniem go, w końcu po bezskutecznych poszukiwaniach zamówiłam w internetowej aptece.

Używam tego produktu od:w trakcie pierwszego słoiczka
Ilość zużytych opakowań:1/2

NAJ!!!

Nniesamowicie wydajna!
Niesamowicie skuteczna (lepsza od serum w wapniem Wibo)!
Ja - posiadaczka zawsze połamanych i słabych paznokci teraz szczycę się pięknymi, długimi, twardymi i nieporozdajanymi paznokciami!!! Wszyskie girls mi sie pytaja co zrobiłam, że ja "wreszcie mam paznokcie"? :D

Poprostu od momentu stosowania tej odżywki ani razu nie złamałam paznokcia przypadkiem w coś lekko uderzając czy zahaczając!!! Jedyny powód przez który przypiłowałam paznokcie był taki ze urosły za długie i sobie tylko "ziaziu" robiłam :)

POLECAM!!!!!!!

Używam tego produktu od: 2-3 mies
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

KWC

Zawsze miałam śliczne paznokcie jasno różówe z białymy końcówkami ale co z tego jak nigdy nie mogłam się nimi nacieszyc bo ciągle mi się rozdwajały, łamały nawet grube warstwy lakieru nie pomagały. Dzięki tej odżywce mogę się cieszyć pięknymi długimi paznokciami baaaaaaaaaardzo długo. Od kąd stosuje odżywkę paznokcie nie rozdwajają się wcale nie łamią są bardziej nawilżone poprosu zdrowe i piękne!! Chyba nigdy jej nie skończę mega wydajna działanie boskie cena dramatycznie śmieszna w prównaniu do działania.Niech się schowają wszyskie inne odżywki z najwyższych półek. Niech żyje HERBA STUDIO!!

Używam tego produktu od:pół roku

Bardzo dobry!

Do tej pory nie spotaklam nic lepszego. I juz chyba nie znajde. Kupilam ten produkt, bo szukalam czegos co zabezpieczy moje paznokcie przed lamaniem przed slubem - no i juz teraz wiem - bede miec naturalne swoje pomalaowane i ozdobione tylko lakierem.
Produkt zaskoczyl mnie przede wszystkim tym, ze nawilza plytke paznokcia (nie spotkalm sie z niczym co dalje podobny efekt) co czuc juz po 1 uzyciu. Paznokcie staja sie elastyczniejsze przez to i mniej lamliwe. Dobrze dziala rowniez na skorki (maly minus ze szybciej rosna).
Polecam.
Cena do jakosci - po prostu rewelacja!

Używam tego produktu od:2 miesiecy

TO JEST TO!!!

Kosmetyk ten kupiłam zachęcona opiniami na wizażu. Polecam go każdemu kto ma problemy z paznokciami. Moje były kruche i rozdwajały się ale to już przeszłość. Poleciłam go koleżance i ona też jest bardzo zadowolona. Dodatkowy plus za cenę. Nie ma porównania z innymi tego typu odżywkami, działa rewelacyjnie. Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:3 szt.

Polecam!!!!

Ten balsam jest cudowny!
Ma same zalety:
+pięknie pachnie
+bardzo dobrze radzi sobie z łamiacymi sie, kruchymi, słabymi pazurkami
+wydajny
+niedrogi
Miałam strasznie zniszczone paznokcie po tym jak nakleilam sobie sztuczne na wesele brata (o zgrozo). Nigdy wiecej tych sztucznych badziew!!
Teraz mam piekne i mocne swoje paznokcie i juz nie bede potrzebowala nic sobie naklejac.

Polecam goraco jeszcze raz!

pomaga !!!

Do zakupu tego produktu skusiły mnie opinie na wizażu. Muszę powiedzieć, że były one w 100% słuszne :) Nie należę do osób systematycznych, ale używając ten produkt co dwa, trzy dni już widać różnicę. Paznokcie są mocniejsze, szybciej rosną, a skórki nawilżone. Jedyny minus to jego bardzo gęsta konsystencją, ale efekt działania to wynagradza :) Szczerze polecam ten kosmetyk

Ilość zużytych opakowań: