Perfecta, HydroMax VitaMarine System 24h, Maseczka na twarz, szyję i dekolt maksymalnie nawilżająca

Błyskawicznie nawilżająca maseczka, dostarcza wilgoci i odświeża skórę. Polecana do codziennej pielęgnacji skóry, szczególnie odwodnionej lub zmęczonej, bez ograniczenia wieku. Wykazuje właściwości odżywcze oraz regenerujące. Nawilżający VitaMarine System 24h działa dwufazowo: dostarcza skórze maksymalną porcję wilgoci oraz dodatkowo zatrzymuje ją w naskórku przez 24 godziny. w skaład kompleksu wchodzą m.in. witaminy A, E, F, B6, wyciąg z ostryg oraz magnez, wapń, sód, jod i potas. Wyciąg z Perły Japońskiej wnika w głąb skóry i przyspiesza odnowę komórkową dzięki czemu utrzymuje ją w dobrej kondycji. Pozostawia przyjemne uczucie komfortu i doskonałego nawilżenia.

dejavu ;)

Kupując założyłam, że to stary dobry osmoprotektor + w nowym przebranku, no i nie pomyliłam się, proszę sobie sprawdzić:
nawet ulepszyli skład sądząc z kolejności ingrediencji ;-)
Ale tak w ogóle to ta sama maseczka co kiedyś, moim zdaniem. Nawilża świetnie ("pompuje" wręcz skórę) ale - tylko nawilża - za mało natłuszcza i odżywia cerę, więc pomimo wrażenia, że skóra "napiła się" od wewnątrz, po niedługim czasie na powierzchni znowu ściąga. Daje krótkotrwały efekt rozjaśnienia i wyrównaia kolorytu cery, który ustępuje najdalej po godzinie - praktyczie do pominięcia. Absolutnie wymaga zmycia - jeśli nałoży się całą saszetkę, to po wchłonięciu na skórze zostaje warstwa która skórę dusi i wytarcie nic nie daje, a wklepania reszty jak poleca producent nawet sobie nie wyobrażam.

dziwna

Maseczka średnio nawilża, ja mam tłustą cerę i musiałam zmyć maseczkę wodą, bo po samym przetarciu wacikiem miałam wrażenie, że moja skóra się "dusi" (nie wiem czy właśnie przypadkiem od tej maseczki nie wyskoczyły mi dodatkowe "niespodzianki"). Nie zauważyłam zatrzymywania wilgoci na 24 h. :)

Idealny

Bardzo przyjemna, doskonale sie rozprowadza, szybko sie wchlania a efekt nawilzenia widoczny jest natychmiast po uzyciu. Nalezy jeszcze dodac, ze nie zatyka porow, na co bardzo zwracam uwage :) Jest naprawde godna polecenia.

Dobra Hydra nie jest zła!

I broń Boże nie mam tu na myśli mitologicznych potworów! Tylko tą maseczkę Daxa. Bardzo dobry produkt i dziwią mnie opinie, jakoby ona nie nawilżała. Moją kapryśną, wysuszającą się cerę nawilża świetnie. Skóra jest po niej mięciutka, gładka, poprostu czuć to nawilżenie.
Ze swojej roli wywiązuje się znakomicie :)

nie bardzo

u mnie nie bardzo sie sprawdzila, moja skora byla po niej przretluszczona, swieciala sie pory byly zatkane, na co dzien mam bardzo sucha i wrazliwa skore, nie dala mi komfortu jaki oczekiwalam

blyskawiczne nawilzenie

Kupilam ta maseczke gdy moja skora byla mocno wysuszona i potrzebowala blyskawicznej kuracji. Moim zdaniem okreslenie "maksymalnie nawilzajaca" sprawdza sie w tym przypadku bez zarzutow. Skora jest nawilzona, swieza i gladka. Moim zdaniem niezwykle wygodne jest to ze sie ja naklada na twarz i wlasciwie sama sie wchlania, ewentualnie nadmiar mozna usunac wacikiem. Dodam jeszcze ze cena jest bardzo niska. Nie mam nic do zarzucenia temu produktowi. Polecam :)

Używam tego kosmetyku sporadycznie, gdy moja skora potrzebuje duzej dawki nawilzenia. Jedno opakowanie starcza na 2 uzycia.

To raczej nie to...

Nie polecam bo: po pierwsze ma dziwną konsystencję(jak dla mnie zbyt rzadka i leista), po drugie: nawilża owszem, ale przy okazji zatyka pory i moją buzię po prostu przetluszczyła, w skutek czego wysypało mi troche pryszczykow. Na szczeście sytuacja jest opanowana,ale do tej maseczki na pewno nie wócę.

Nawilża? Jasssne...

Nie spełnia podstawowego zadania. Nie nawilża. Miałam wymęczoną, odwodnioną skórę, która potrzebowała intensywnego nawilżenia, a to obiecywał producent. Kupiłam, nałożyłam, wkurzyłam się. Cera jak była ściągnięta, tak została, zero uczucia ulgi. Specyfik taniutki, ale co z tego. Dla osób z tłustą, albo mieszną cerą maseczka powinna być w miarę ok, ale nie jest dobra dla cer odwodnionych.

lubię ją :)

Dobra maseczka. Nawilża średnio na jeża. Ale ja wprost uwielbiam wszelkie maseczki, których mozna nie zmywać. Lubię ją stosowac pod krem. Miła konsystencja, zapach całkiem przyjemny. Dobrze się wchania. Starcza mi na dwa razy. Troche wklepuje jej w szyję i dekolt. Ewentulane resztki zmywam wacikiem i na to krem. Moja sucha cera czuję się wówczas nawilzona i ukojona. Aż do wieczora jest z nią dobrze. Nie zapycha porów. Polecam.

Ładnie nawilża

Jest to dobrej (czyli na czwórkę) jakości, nawilżająca maseczka za śmiesznie mała cenę. Efekty w jej przypadku nie są juz tak spektakularne, jak w przypadku maseczki odżywczej Dax z miodem i słodkimi migdałami, ale będę ją nadal stosować, ponieważ jest to najlepsza spośród dotąd używanych przeze mnie maseczek o działaniu z założenia nawilżającym. Rzeczywiście nawilżyła moją skórę w dostrzegalny sposób, choć moim zdaniem wciąż niewystarczająco, stąd 4 gwiazdki a nie 5. Jest przyjemna w stosowaniu, wydajna (1 saszetka na 3 razy). Dobra konsystencja, bardzo szybko się wchłania, nie maże się, troszkę się kulkuje po jakimś czasie.
Mnie zapach odpowiada i kojarzy się ze spacerem nad morzem, albo jakimś nadmorskim SPA. W każdym razie traktuję go jak nieistotny szczegół, biorąc pod uwagę działanie maseczki (to jak z jedzeniem ryb - śmierdzą, ale je jem bo zdrowe :D ). Jest on dośc trwały, więc niestety osobom, które go nie tolerują może przeszkadzać - to uwaga do Producenta: może trochę mniej substancji zapachowych, bo mogą zniechęcić do całkiem dobrej skądinąd maseczki?
Nawilżenie jest widoczne (pokusze się o opinię, że w istocie efekt nawilżenia trwa dośc długo, ale nie 24h), twarz jest gładziutka, skóra elastyczna, w dotyku jakby lekko "mokra" nawet na drugi dzień. Acha - i oczywiście nie nalezy jej zmywać, najwyżej przetrzeć twarz lekko tonikiem przed wklepaniem kremu odzywczego na noc.
Ergo - mogę polecić ją z czystym sumieniem.

Niestety-nie znoszę.

Konsystencja ok, choć mniej kremowa niż Słodkich migdałów,dostępność w saszetkach-bardzo dobry pomysł,jednak mam pewne zastrzeżenia. Po pierwsze zapach-wprost nie umiem go wytrzymać , wiem, że to kwestia gustu , ale w tym wypadku-nie dałam rady tego znięść, nie wiem dlaczego. Wchłania się kiepsko, co bardzo mnie zdziwiło, po cudownych doświadczeniach z "migdałkami ":), no i na końcu-efekt mizerniutki, raczej wygładzenie niż nawilżenie. Pozostanę prze "migdałkach" tej firmy, natomiast tej maseczki niestety nie jestem w stanie tolerować:(

Dobrze nawilża

Kupiłam tę maseczką, bo poszukiwałam czegoś co solidnie nawilzy moją lekko wysuszoną ostatnio cerę. I nie zawiodłam się. Maseczka ma lekką konsystencję, ładny morski zapach, moja skóra " wypiła ją" bardzo zachłannie. Efekt nawilżenia widać od razu- buzia zrobiła się bardziej miękka a cera gładsza. Polecam !