Delia, Cameleo Silver, Szampon do włosów blond i rozjaśnianych

Delia, Cameleo Silver, Szampon do włosów blond i rozjaśnianych

Średnia ocena: 4.00/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Szampon Delia Cameleo Silver do włosów blond, siwych i rozjaśnianych niweluje niechciane żółte odcienie na włosach. Włosom blond i rozjaśnianym nadaje srebrzysty połysk. Włosom siwym zapewnia platynowe odcienie. Pielęgnuje i odświeża. Zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Do codziennego stosowania. Nie barwi skóry.

do włosów farbowanych
podtrzymujące kolor
z pompką
Odcienie
jasne
Włosy
rozjaśniane

Bardzo dobry szampon za niską cenę bo kipilam go za 7zl. Naprawdę utrzymuje wlosy w chłodej tonacji. Troche słabo się pieni przez co trzeba go więcej nałożyć ale to nie wada tylko zaletą bo doskonale utrzymuje kolor.

Działa!

Rzeczywiście po pierwszym razie można zaobsrwować niewielki efekt i to jest na duży plus, ale szampon jest dosyć niewydajny, ma rzadką konsystencję. Na moje włosy sięgające trochę dalej niż do ramion musiałam zużyć myślę, że około 10 pompek.

Włosów nie przesuszył, po umyciu były takie jak zwykle, na jaśniejszych pasemkach zaobserwowałam nieco platynowy odcień (po 1 użyciu).

Na szczęście wszystko w mojej białej łazience nic nie zostało zafarbowane, dłonie i paznokcie również pozostały czyste.

Nie dla mnie

Znalazłam mini opakowanie tego produktu w kalendarzu adwentowym marki Delia przygotowanym na okres świąteczny. Nie mam włosów siwych ani blond, więc z użyciem wstrzymywałam się aż w końcu się przełamałam. To całkiem przeciętny produkt o bardzo przyjemnym zapachu.

OPAKOWANIE

Jest typowe dla produktów mini tej marki. Mamy tutaj plastikową butelkę zamykaną na zakrętkę. Kolorystyka to głównie kolory srebro, fiolet, czerń i biel, grafika. Opakowanie wykonano z miękkiego plastiku, choć pod koniec trzeba się trochę namęczyć, aby wydobyć produkt. Niemniej jednak to, że opakowanie zawsze stoi do góry nogami ułatwia nieco sprawę. Podoba mi się opis opakowania – łatwo w nim odnaleźć to, co nas interesuje.

SZAMPON

Szampon ma ciemnofioletową barwę i przyjemny zapach, choć nie ma w nim nut naturalnych. Niemniej jednak jest miły dla nosa i polubiłam się z nim. Ma gęstą, żelową konsystencję, dzięki czemu po nałożeniu nie spada do wanny czy prysznica. Świetnie się pieni nałożony nawet małej ilości. Niestety ma jedną poważną wadę – brudzi wszystko dookoła fioletową pianą nieważne jak bardzo staramy się tego uniknąć. Po jego użyciu cała łazienka wymaga gruntownego sprzątania. Jakie za to daje efekty? Dobrze oczyszcza włosy, nie plącze ich, ale poza tym sam w sobie nie robi zbyt wiele. Nie zauważyłam ochłodzenia odcienia włosów (wcale na nie nie liczyłam), jednak mini opakowanie to może być za mało na takie efekty. Jest całkiem wydajny, jak na pojemność 50 ml. Cena opakowania pełnowymiarowego to ok. 20zł, więc oceniłabym ją jako mało korzystną jak na produkt drogeryjny, który dla mnie niewiele robi.

PLUSY:

+ dobrze oczyszcza
+ świetnie się pieni
+ nie plącze włosów
+ jest wydajna
+ praktyczne opakowanie

MINUSY
- nie zauważyłam ochłodzenia koloru
- okropnie wszystko brudzi

Najlepszy jak do tej pory szampon z drogerii

Rewelacyjny szampon do włosów blond bądź rozjaśnianych. Daje na moich włosach piękny, chłodny odcień niwelując żółte tony. Efekt uzyskujemy już od pierwszego użycia. Z każdym kolejnym myciem on się pogłębia. W konsystencji jest dość wodnisty przez co nie należy do najbardziej wydajnych. Na szczęście dobrze się pieni.  Nie zauważyłam w nim żadnego działania pielęgnacyjnego, ale tego też nie oczekiwałam. Nie brudzi wanny ani rąk podczas aplikacji. Jedyny minus jaki widzę w tego typu szamponach to fakt, że przesuszają włosy. Jak do tej pory to najlepszy drogeryjny szampon, którzy rzeczywiście działa. Do kupienia w drogeriach internetowych, na stoiskach i na stronie Delii oraz w Rossmanie.

Pięknie usuwa żółte tony.

Szampon zakupiłam w drogerii Rossmann po nieudanym farbowaniu (włosy były w typowo "żółtkowym" odcieniu).
Już po pierwszym razie szampon pięknie wytonował żółty odcień do normalnego, chłodnego blondu.
Szampon słabo się pieni, ze względu na swoją konsystencję (wodnistą) jest raczej mało wydajny.
Poza faktycznie natychmiastowym tonowaniu żółtych odcieni do chłodnego blondu nie zauważyłam działania pielęgnacyjnego.
Mam wrażenie, że przesuszył włosy, więc nie nadaje się do codziennej pielęgnacji, raczej jako tratwa ratunkowa po nieudanym farbowaniu lub zapobieganiu żółcenia się z czasem farbowanych włosów.
Trudno mi ocenić czy wrócę, na pewno dużym plusem jest to, że od pierwszego użycia faktycznie usuwa żółte tony i nadaje piękny kolor.
Trochę brakuje mi działania pielęgnacyjnego.

Super szampon

Na prawdę rewelacyjny szampon. Po jednym użyciu, bez trzymania, po prostu nałożenie i splukanie - widoczny efekt rozjasnienia i pozbycia się żółtych tonów. Stosuje go raz w tygodniu. Nie zauważyłam że bardziej przesuszenie, ale zawsze po używam mocno nawilzajacej maseczki. Może trochę brudzic ręce, dlatego na początku nakłada łam rękawiczki (przy świeżym manicurze myślę że to dobre rozwiązanie). Ładnie się pieni, rozprowadza, jest wydajny. Kupiłam go za 7,5 przez internet, więc cena do jakości świetna. Efekt dużo lepszy niż po tym z Joanny. Polecam!!!

Sprawdza się

Co najważniejsze szampon spełnia swoją główną rolę. Już od pierwszego użycia można zauważyć widoczną różnicę. Zwykle trzymam go na włosach około 5 minut i włosy mają bardzo chłodny odcień. Nie trzeba go używać za każdym myciem. Na pewno najlepszy z drogeryjnych.

całkiem spoko

Produkt spełnia swoje zadanie . Posiada fajną pompke do wyciskania jednak trochę za mało ona nabiera przy włosach do połowy pleców potrzebowałam aż 7 pompek. Na szczęście jest w miarę wydajny. Mam wrażenie ,że lekko przyciemnia włosy ale nie są po nim żółte tylko się widocznie chłodzą . Jestem zadowolona i przypuszczam ,że do niego wrócę jak znowu mnie najdzie na blondy. Tymczasem zmieniam na brązowe. ;)

ten kolor!

Zacznę od tego że gdy zobaczyłam kolor szamponu-mocno sie przeraziłam bo jest granatowo-fioletowy ale na ręce wygląda jakby był prawie czarny :D po zaaplikowaniu na włosy dobrze się pieni i ładnie wygładza włosy,a co najważniejsze -już po pierwszym użyciu widać ochłodzenie mojego koloru włosów:) jestem zachwycona tym szamponem i na pewno kupię pełnowymiarowy produkt juz wkrótce :)