Mariza, Idaliq, Cienie do powiek półmatowe

Mariza, Idaliq, Cienie do powiek półmatowe

Pojemność 2,2 g

Mariza cienia do powiek półmatowe Idaliq są mocno napigmentowane i trwałe cienie do powiek o półmatowym wykończeniu łączą w sobie intensywność koloru i delikatny blask. Pozwalają uzyskać elegancki makijaż oka z subtelnym rozświetleniem. Mariza cienia do powiek półmatowe Idaliq nie zawierają parabenów.

Mocny makijaż

Cieni do powiek w mocniejszych kolorach używam wyłącznie przy specjalnych okazjach. Pierwszą rzeczą na jaką zwróciłam uwagę to fakt, że mają bardzo ładny zapach. Są bardzo trwałe więc idealnie nadają się na wieczór.
Osobiście uważam, że jeśli ktoś chciałby je używać na co dzień to tylko w małej ilości. Kolor jest wyraźny, mocno satynowy ale łatwo stapia się z całym makijażem i daje współgrający efekt.
Ma piękne błyszczące mikro drobinki które dają lekki połysk, nie blakną na powiece. Cienie mają proste i poręczne opakowanie które pozwala zużyć kosmetyk do końca.

Kupiony w: U konsultantki

Jestem zadowolona

Posiadam odcień jasny, kremowy. Ja jestem zadowolona z tego cienia do powiek, używam wraz z bazą również z Marizy. Cień łatwo się aplikuje, nie osypuje się, trzyma się cały dzień, nawet gdy nie używam bazy, ładne opakowanie, wydajny i do tego tani. Polecam.