Sensique, Trendy Colour, Kryjący błyszczyk do ust z prowitaminą B5, witaminą E i filtrem UV

Kryjący błyszczyk do ust zawiera prowitaminę B5 i witaminę E. Jest nowoczesny i trwały. Nadaje ustom głęboki połysk, nawilża je, wygładza i chroni przed promieniami słonecznymi, jednocześnie podkreślając ich wyrazistość i piękno.

oj nie

Kupiłam go sobie z ciekawości ale też cena była zaskakująca więc dlaczego nie. Spróbowałam i powiedziałam że nigdy więcej!!! Gdy go nałożyłam na usta powstało coś w rodzaju za przeproszeniem "kupy". Za dużo brokatu, i tak jak powiedziała pani poniżej roluje się :( A poza tym bardzo wysusza usta.

Używam tego produktu od:nie wiem

Zdecydowane 3=

Kupiłam go za jakieś 3-4 zł bo była promocja. Ogólnie to spodobał mi się jego odcień. Nie wypróbowałam go na testerze. I to był błąd.
PLUSY:
- cena
- duża gama kolorów do wyboru
- odpowiedni na krótkie wyjśćia (np. do sklepu po bułki, dłużej sie nie utrzyma na ustach)
MINUSY:
- zbiera się i roluje na ustach, szczególnie w kącikach ust
-ma nieprzyjemny zapach
-wydaje mi się, że ma dosyć "ostrą" konsystencję
-śmiesznie wyglądający brokat :|
Ogólnie to uważam,że lepiej dać te 10 zł więcej i mieć coś fajnego np. z rimmela, co utrzyma się na ustach więcej niż 20 min :) A jeśli chcecie coś na serio ekstra do dajcie 20 zł więcej i zainwestujcie w blyszczyki saphory. na serio warto :*
Błyszczyka z SensiQue stanowczo nie polecam. Chyba że na prawdę zależy wam na cenie :P

Używam tego produktu od: wakacji
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 :)

Plus:
-z pewnością jego cena
-ładne odcienie
Minus:
-nie wygląda za ciekawie po jakiemś czasie, może zbeirać się w koncikach ust
-zapach też nie zachwyca
- świeconce drobinki mogą wyglądać jak brokt

Czy za 6 zł, można kupić leszy płyszczyk? Okazuje się, że można np z Euphory lub Bell.

Używam tego produktu od:tygodnia

super !

-super kolory
-w miare ladny zapach
-dosyc dlugo sie trzyma
-tani i fajny
-nie klei sie
- nie zasycha brzydko na ustach
-kolor jest bardziej transparentny i błyszczyk ladnie naturalnie wyglada w dzien a wieczorem przeslicznie sie blyszczy przy wieczorowym swietle

Używam tego produktu od:2lat

ladny kolor

bardzo ladnie kryje i o dziwo jak na ta cene dlugo sie utrzymuje na ustach
ladnie blyszczy
bardzo ciekawe kolory
na dodatek bardzo wydajne
trzyma sie na ustach okolo 4 godzin

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:ok 4

piękny kolor

Znalazłam kolor który mi idealnie pasuje i może dlatego miałam więcej szczęścia niż poprzedniczki. Coś w niej ulepszyli, bo mam błyszczyk o tej samej nazwie, jednak różni się dodatkami. Mój ma witaminę E i C. Ślicznie się mieni, jest trwały, nadaje naprawdę piękne wykończenie. To taki pudrowy róż z małymi połyskującymi diamencikami. Za taką niską cenę warto zaopatrzyć się w kilka i to właśnie zrobię, bo trwałość jest bardzo zadowalająca, a efekt piękny.

Używam tego produktu od:2 tygodni

taaaki sobie

Może nie, że od razu śmierdzi ( w sumie kwestia gustu), ale dla mnie zapach rzeczywiście jest nieciekawy. Już dawno nie spotkałam się z błyszczykiem, który nie pachnie przyjemnie. To pierwszy minus.
Drugi minus - trudno się rozporowadza, trzeba się trochę namęczyć, żeby ładnie go nałożyć.
Opakowanie, jak opakowanie, nie mam do czego się przyczepić ;)
Jedyne, co mi się podoba, to kolor, ja zakupiłam nr 110, taki jakby brzoskiwniowy.
Aha, co do nawilżania, to na razie nie wysyszył mi ust. Poczekamy, zobaczymy. Tylko w trakcie "noszenia" mam wrażenie takiej ciężkości.

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam pierwsze

Nie polecam

Dziewczyny nie polecam!!
Okropnie pachnie, naprawdę, uwierzcie !:(
Wysusza usta, przynajmniej moje były po nim strasznie wysuszone
Trzyma się góra 20 min
Po kilku tygodniach zasycha
Plusy:
Duży wybór, ładnych kolorów
Mała cena

nie polecam

Plusem jest duży wybór kolorów i niska cena ale ogólnie jakość bazarowa. Ma okropny zapach i konsystencję, wysusza usta, dobrze wygląda tylko przez paręnaście minut a potem się roluje i schodzi nierównomiernie. Raczej nie polecam.

Używam tego produktu od:1 rok

moj ukochany

zawsze będę do niego wracała, poprostu sobie go ukochałam. Przede wszystkim jest mega trwaly, świetnie wygląda na ustach, są pełniejsze. Zapach mnie nie przeszkadza, to taka może maleńka wada przy wszelkich możliwych zaletach. Zaraz po mnie kupiły go wszystkie moje koleżanki i też są bardzo zadowolone.
Acha, niesamowicie wydajny, jedno opakowanie mam wieki.

Używam tego produktu od: dłuuugo

Fuj!

Posiadam błyszczyk w wariancie transparentnym, który nadaje połysk, ale nie koloryzuje ust. Tuż po nałożeniu efekt jest nawet niezły - usta lśnią i wydają się pełniejsze. Koniec plusów.
Błyszczyk strasznie śmierdzi... Producent nie starał się nawet zatuszować tej chemii... :( Fuj!
Konsystencja gęsta, tłusta i lepka... :( To tak jakby ktoś nieco podtopił wazelinę i zmieszać ją ze srebrnym brokatem...
Usta są strasznie obciążone i nieestetycznie się zlepiają.
W dodatku po wsiąknięciu błyszczyka (tzn tej tłustej i lepkiej frakcji) na ustach pozostaje ostry brokat, a na peelingu akurat mi nie zależało... :(
Opakowanie nieszczelne!
Nie jestem w stanie używać tego bubla..

Ilość zużytych opakowań: 1, niedokończone

porażka

Kupiłam ponieważ wpadł mi w oko kolorek, a cena była śmiesznie niska... nie oczekiwałam rewelacji, ale mimo to i tak się zawiodłam. Błyszczyk jest fatalny! Lepi się, bardzo ciężko go nałożyć, ma ciężki, nieprzyjemny, chemiczny zapach i smak, pozostawia na ustach nieprzyjemne uczucie... :/ jednym słowem - porażka. Nie kupię już nigdy, innym nie polecam.