L'Oreal Paris, Visible Lift Make-Up (Podkład liftingujący)

L'Oreal Paris, Visible Lift Make-Up (Podkład liftingujący)

Podkład liftingujący o bardzo dobrych właściwościach matujących i kryjących (w małych ilościach można stosować jako korektor). Zawiera pro-retinol A i filtr SPF 12. W palecie znajdują sie kolory dostosowane do jasnej i ciemnej karnacji, bez problemu można dobrać odcień dla swojej cery.

Skład: aqua, octyl palmitate, cyclopentasiloxane, nylon-12, glycerin, propylene glycol, glyceryl stearate, paraffinum liquidum, stearic acid, glyceryl isostearate, dimethicone, stearyl alcohol, triethanolamine, magnesium aluminium silicate, panthenol, methylsilanol mannuronate, pisum sativum, butyrospermum parkii, octyl methoxycinnamate, sodium lauryol sarcosinate, lanolin alcohol, diazolidinyl urea, methylparaben, butylparaben, cellulose gum, retinyl palmitate, arachis hypogaea, tocopherol [+/- may contain: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499]

Cena: 64zł / 30ml

dla mnie ok :]

Posiadam wersję niemiecką (nie wiem, czy różni sie czymś od polskiej). Na poczatku nie bylam przekonana do tego podkładu, ponieważ dostałam dość ciemny odcień.Jednak gdy nakladam go bardzo niewiele, podkład bardzo ładnie dopasowuje się do skóry, ładnie sie z nia stapia, troszeczke wygladza. I wlasnie dzieki takiemu odcieniowy ( honey amber, czy jakos tak ) :P moja skora wyglada na opalona :) Podklad lepiej prezentuje sie w swietle naturalnym niz sztucznych i smierdzi, ale mozna sie przyzwyczaic.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:pół

A jednak ok ;)

No i edytuje swoją recenzję, bo jednak w gruncie rzeczy okazał się dobry :) Nie stosuje go codziennie, bo mam kilka podkładów na zmianę, ale do rzeczy. Podkład ładnie ożywia twarz, dopiero niedawno zauważyłam, że ładnie wygładza i buzia wygląda zdrowiej. Tak więc choć już go chyba raczej ale jeszcze dokładnie nie wiem nie kupię, to jednak jest całkiem ok :)
Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:cały czas pierwsze

extra :)

na ten podklad wpadlam przypadkiem.nie jest przeznaczony do mojej mlodej skory jednak kiedys jak nie moglam znalezc swojego podebralam go mamusce.cere mam mieszana. dobrze ja zmatowil , zakryl przebarwienia , zaczerwienienia czy wypryski , dobrze sie rozprowadza i dlugo sie trzyma.mieszam go teraz z innym podkladem i naprawde daje fajny efekt ;)

faktycznie, bardzo dobry

Posiadam troszkę inną wersję tego podkładu, z mocniejszym filtrem uv w plstykowej tubce z roszerzeniem extra coverage... Dobrze kryje, nie wysusza, zdaje się odżywiać i nawilżać. W upalne dni dodaje połysku, ale wtedy wystarczy przyłożyć chusteczkę higieniczną lub po prostu przypudrować nos. Może faktycznie odrobinę lepsze efekty widoczne są przy sztucznym oświetleniu, ale w naturalnym nie straszy jakąś maską, raczej jakby się chował. Być może dostosowuje się do oświetlenia. Wieczoren jest jeszcze coś do demakijażu... Nie zmęczył przez cały dzień mojej cery. No i jest wydajny: nie trzeba pół tubki wycisnąć żeby zobaczyć ten efekt wygładzenia i wyrównania kolorytu skóry. Gama kolorystyczna podzielona na light, medium i dark. W dwóch pierszych grupach nasz polski typ karnacji na pewno znajdzie odpowiedni odcień. Posiadam odcień buff (miel) ale na zimę będzie za ciemny.
PS. Zdobyłam wersję w szklanym słoiczku i jaśniejszym odcieniu-re-wela-cja, oczywiście dla mnie, choć mógłbym mocniej trzymać się buzi ale to w "ekstremalnych" warunkach, hihihi

Dla mnie najlepszy

Jest to najlepszy podklad, jaki do tej pory uzywalam. Jestem w czasie zyzywania 5 butelki i wczoraj skusilam sie na zakup ostatniego podkladu loreala - infallible i w ogole ten drugi jest bez porowniania gorszy od pierwszego. Visible lift naklada sie rewelacyjnie, blyskawicznie zasycha, nie sciera sie, mam swietnie dobrany kolor wiec moja buzia wyglada naturalnie. Pracuje w klimatyzowanym pomieszczeniu przy sztucznym swietle i powiem szczerze, ze do tych warunkow jest niezrownany. Poza tym bardzo dobrze laczy sie z pudrem sypkim caresse chanel i meteorytami. Jedyna wada jest wspomniany wczesniej zapach lecz pewnie jest on wynikiem obecnosci jakiegos tajemniczego skladnika podkladu wiec wybaczam. Wiecej juz nie bede eksperymentowac z kupnem czegos innego :-).

Dobry

Dla mnie ten podkład jest świetny:) Mam mieszana cere, a on idealnie ją wygładza i jakos mi si skora nie swieci po nim:)ładnie pachnie, dobrze sie go naklada na twarz:) , i kryje tez wmaire dobrze:) nie ma efektu maski :) trzyma sie długi czas, nie brudzi mi ubran:) same zalety hehe , ale powaznie nie widze w nim wad:) no moze jedna, jest drgi i jak na kieszen nastolatki to neistety spory wydatek:(

Ok

Wymieniłam się na niego na wizazu i jestem mile zaskoczona. Bardzo przyjemny, rzadki, ładnie się rozprowadza na buzi. Nie kryje zbyt mocno, nie robi na twarzy maski, jest chyba dość wydajny, dzieki PSIK PSIK nie wyleje się na dłoń więcej kosmetyku niż to bywa w innych przypadkach.

porażka

kupiłam ten podkładzik zachęcona Waszymi dobrymi ocenami ale...trochę się zawiodłam :( po pierwsze jak dla mnie jest zbyt mocno kryjący (trzeba go zdzierać szpachelką), widać go na twarzy z odległości 50m, koszmarnie się nakłada (gęsty i szybko zasycha), poza tym śmierdzi!!! nie wiem czy to tylko ja trafiłam na takie CUŚ ale naprawdę zapach jest nie do zniesienia, na szczęście po jakichś 10 minutach się ulatnia. Plusem jest to, że skóra się po nim nie świeci nawet po kilku godzinach (mam cerę mieszaną), nie wysusza (np. skóry na policzkach) no i w sztucznym świetle naprawdę fajnie wygląda...uff...jak dobrze że mi się już kończy

dobry na wieczór

Najwazniejsza dla mnie zaletą tego podkladu jest fakt iz na prawde dobrze maskuje i kryje przebarwienia. Cera po uzyciu wyglada zdrowo jednak mam wrazenie ze troche daje efekt maski :/ tak mi sie wydaje. Jest trwały.
Natomias uwazam ze jest idealny na makijaz wieczorowy, na wyjscie gdyz dlugo sie utrzymuje super maskuje a przy sztucznym świetle nie widac delikatnego efektu maski :D na pewno bede do niego wracac co jakis czas :)

***

A ja byłam całkiem zadowolona z tego podkładu. Jest lekki i ładnie się go rozprowadza, równie ładnie wtapia się w skórę, tak, że staje się wręcz niewidoczny. Kryje całkiem nieźle i... poprawia znacząco kondycję cery. Stosowałam go przez 3 miesiące i zauważyłam, że buzia stała się naprawdę rozjaśniona i odżywiona.
Świetnie spisał się przy mojej mieszanej cerze - w strefie T nie powodował świecenia się, na policzkach buzi nie wysuszał, nie zatykał również porów. Polecam.

Używałam tego kosmetyku przez kilka miesięcy/ ilość zużytych opakowań: 1

Szkoda nerwów

Bardzo się na nim zawiodłam gdyz zawsze byłam zadowolona z podkładów L`oreala. Właściwie jak dla mnie, ma same wady:
- cięzko sie rozprowadza
- kiepsko kryje
- nierównomiernie sie rozprowadza
- włazi w pory
- ściera się
- wysusza skóre
- po jakims czasie zbiera się w grudki, robi brzydkie plamy
- zepsuł się dozownik po 2 tyg.

Próbuje się doszukac jakis zalet, ale naprawde nic nie przychodzi mi do głowy. Chyba tylko raz rozprowadziłam go tak, że byłam zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego.

waham sie miedzy 3 a 4

dam 3. Chocby dlatego ze jednak nie kupie go wiecej. Ma co prawda duzo zalet:
- przyjemna konsystencja
- dosc dobrze kryje
- kolor (!!!) - jeden z niewielu drogeryjnych podkladow dostepnych w Niemczech ktory wystepuje w wystarczajaco jasnym odcieniu by wygladac naturalnie na moim licu
- bardzo sympatyczne opakowanie
- dobrze sie rozprowadza
- przyjemnie pachnie

Wady:
- SCIERA sie. to nie jest podklad dla Maziaczy Po Buzi ... ja mialam go po jakims czasie na dloniach i mankietach, no i tworzy swietna warstwe poslizgowa dla okularow :-( - to sa dla mnie wady nokautujace produkt.
- nie liftuje. ale tego nie obiecuje sobie po zadnym podkladzie ;-)