L'Oreal Paris, Visible Lift Make-Up (Podkład liftingujący)

L'Oreal Paris, Visible Lift Make-Up (Podkład liftingujący)

Podkład liftingujący o bardzo dobrych właściwościach matujących i kryjących (w małych ilościach można stosować jako korektor). Zawiera pro-retinol A i filtr SPF 12. W palecie znajdują sie kolory dostosowane do jasnej i ciemnej karnacji, bez problemu można dobrać odcień dla swojej cery.

Skład: aqua, octyl palmitate, cyclopentasiloxane, nylon-12, glycerin, propylene glycol, glyceryl stearate, paraffinum liquidum, stearic acid, glyceryl isostearate, dimethicone, stearyl alcohol, triethanolamine, magnesium aluminium silicate, panthenol, methylsilanol mannuronate, pisum sativum, butyrospermum parkii, octyl methoxycinnamate, sodium lauryol sarcosinate, lanolin alcohol, diazolidinyl urea, methylparaben, butylparaben, cellulose gum, retinyl palmitate, arachis hypogaea, tocopherol [+/- may contain: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499]

Cena: 64zł / 30ml

To jest to

Z podkładami Loreala rozstałam się jakiś czas temu na rzecz firmy Astor. Ten dostałam od cioci, ale podchodziłam do tego podarunku sceptycznie, ąz nie użyłam. Podkład cudo. Kolor 23 idealnie pasuje do mojej jasnej, ale nie ziemistej cery. Konsystencja jest gęsta, ale rozprowadza się bardzo dobrze, momentalnie stapia się z cerą, ale nie ma możliwości utworzenia smug. Niespodzianka największa jest taka, że fluid utrzymuje się na twarzy mega długo jak na moją mieszaną cerę czyli właściwie cały dzień bez poprawek, a buzia się nie świeci. Z czystym sumieniem najlepszy jaki do tej pory miałam.

Muszę odebrać jedną gwiazdkę, bo pojawił się inny, który podbił moje serce, a przede wszystkim pokazał, że fluid może być jeszcze lepszy

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego.

dla mnie bomba

Nie tworzy maski na twarzy, jest latwy w rozprowadzaniu.
Uzywam go dosc dlugo i najlepiej sie naklada i wyglada gdy nakladam go niedlugo po nalozeniu kremu na dzien.
Kolory badzo naturalne, nie ma problemu z dopasowaniem do cery.
Twarz po nalozeniu tego podkladu jest ladnie napieta,ale nie sciagnieta, ma ladny odcien i przede wszystkim podklad dlugo utrzymuje sie na skorze.

Używam tego produktu od:2008

lepszego nie znalazłam

Tego pdkładu używam z przerwami od kilku lat, wypróbowuję też inne, od aptecznych po nowości w sklepach kosmetycznych, ale zawsze wracam do Loreala. Z tej firmy w tej chwili ten jest najlepszy. Dobrze kryje, długo sie utrzymuje, nie brudzi choć nie zkładam białego golfy, gdy mam już go na twarzy. Pewnie będę jeszcze szukać, bo idealny nie jest. Oczywiście mógłby lepiej kryć i być jeszcze trwalszy :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań:4-5

taki sobie..

Poczatkowo byłam zadowolona z podkładu, ponieważ lekko napinał skórę, ale z czasem zaczęłam dostrzegac jego wady: natłuszczał twarz i tworzył wrażenie maski. Mam wrażenie, że nie współgrał z moją cerą. Plusem na pewno jest poręczne i higieniczne opakowanie z pompką.

Używam tego produktu od: starczył na ok 4 mies

Baaardzo polecam ;]

Jestem dopiero po 20-stce, i pewnie wiele osób odradzałoby mi używanie tego kosmetyku, ale ja nie potrafie znaleźć innego, który współgrałby tak z moją karnacją.
Testowałam wiele podkładów, jednak było to tylko wyrzucanie pieniędzy w błoto, bo i tak za każdym razem wracałam do visible lift.
Znalazłam idealny odcień, beige nude, który jak żaden inny pasuje do mojej karnacji. Dobrze kryje i świetnie się rozprowadza, do tego ma przyjemny zapach.
Nie daje "efektu maski".
Utrzymuje się na twarzy około 8 godzin, jeżeli wspomorzemy go sypkim pudrem potrafi ślicznie matować, nawet przez cały dzień.Nie jest oczywiście bez wad, jeżeli ktoś pracuje w klimatyzowanym pomieszczeniu i nie ma możliwości "przypudrowania sobie noska" potrafi spłynąć po już po sześciu
godzinach, odsłaniająć niedoskonałości.

Zdecydowanie więcej plusów niż minusów, dlatego gorrrrąco polecam....

Używam tego produktu od: 2lat

bardzo dobry

Jak dla mnie super , używam koloru 105 nude beige i jestem bardzo zadowolona, podkład świeknie się rozprowadza, bardzo dobrze kryje niedoskonałości skóry dla mnie super. Ale muszę zaznaczyc że mój podkład różni sie od tego pokazanego na głównym zdjęciu mimo, że nazwa jest taka sama to ja mam opakowanie szklane bez żadnego dozownika.

Używam tego produktu od: 7miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1całe +następne

średni

Podkłsd bardzo szybko znika z twarzy ( po 4-5 godzinach pracy w klimatyzowanym pomieszczeniu na twarzy nie ma juz prawie nic). A wtedy wszelkie niedosonałości widać na kilometr.
Bardzo trudno się rozsmarowuje, średnio kryje.
Moim zdaniem nie wysusza skóry.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 3 tygodnie

mnie nie zachwycil

Podkład ma gęsta konsystencje więc łatwiej go nakładać, zastawiał trochę smug i trzeba uważać. Jest w buteleczce z dozownikiem co jest higieniczne. Super efektów liftingujących nie zauważyłam ( no ale mam 21 lat), choć napina lekko skórę. Minusem jest jego trwałość, mam cerę mieszaną i po 3 godzinach trzeba przypudrować nos, dość szybko też znika z twarzy pomimo nałożenie bazy i pudru. Średni efekt kryjący, nie dał sobie rady z kilkoma naczynkami na nosie.

Używałam koloru 16 Nuge Beige, ale i tak był troszkę za ciemny.

Raczej go już nie kupię, będę szukać dalej swojego ideału.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Podkład PRAWIE idealny:)

Gdyby nie to prawie byłby KWC hihi;) Podkład bardzo dobry, doskonale kryje niedoskonałości skóry (wypryski i ślady po nich, zaczerwienienia, przebarwienia itp., zmarszczki troche mniej doskonale,bo niestety efekt jest b. nietrwały ale nie podkresla ich i nie gromadzi sie w nich ), delikatnie matuje, jest trwały, po prostu cud, miód i orzeszki....gdyby nie 1 ale- podkład wcale nie maskuje poszerzonych porów, a po kilku godzinach, gdy skóra zacznie sie troche błyszczec, mam wrazenie ze sa nawet bardziej widoczne....nie wiem czy jest jakis lepszy podkład od tego, ale KWC nie dam, bo jednak jakies tam wady ma....nie da sie ukryc
Aha i nie wiem jak spisuje sie u pan naprawde dojrzałych, bo ja mam 23 latka i tłusta, problematyczna cere z oznakami starzenia tylko pod oczkami;)Używam tego produktu od: kilka razy użyłam (pożyczyłam od siostry na wielkie wyjscie i uzyłam jeszcze kilka razy pozniej)
Ilość zużytych opakowań:

bardzo dobry

Kupiłam podkład zaciekawiona waszymi pozywtywnymi opiniami i musze przyznać,ze się nie rozczarowałam. Konsystencja swietna, lekko napina skorę, wygładza, najjasniejszy kolor idealnie podkresla moja jasną cerę. skóra wygląda swiezo i promiennie po jego nałożeniu. jestem naprawdę zachwycona tym podkładem.Posiadam wersje w szklanym opakowaniu, to chyba nowsza wersja, bo starej nie spotkalam.No ale podkład ten sam :) polecam

Używam tego produktu od:miesiąc

Dla starszych pan

Kiedys podkradalam ten podkład mamie i musze powiedziec, ze byłam bardzo zadowolona. Niestety kiedy chcialam kupic taki sam dla siebie pani w drogerii powiedziala, ze jestem za mloda zeby go używać. Szkoda, bo odcien 22 sable sand jest idealny i podkładzik bardzo fajnie wygląda.
Kupie za jakies 10 lat:)

Używałam tego produktu kilka lat temu, przez kilka miesiecy.
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno (reszta mama:))

jeden z lepszych

Bardzo fajny podkład, mam wersję niemiecką w nowym opakowaniu. Mam bardzo suchą skórę, a ten podkład dobrze się sprawdza, ładnie kryje, wygładza drobne zmarszczki i zakrywa niedoskonałości, fajna konsystencja, nie za lekka i nie za ciężka, twarz wygląda zdrowo, duży wybór kolorów, nie przesusza mojej i tak suchej cery. Ogólnie jestem zadowolona i napewno jeszcze kupię

Używam tego produktu od: