L'Oreal Paris, Visible Lift Make-Up (Podkład liftingujący)

L'Oreal Paris, Visible Lift Make-Up (Podkład liftingujący)

Podkład liftingujący o bardzo dobrych właściwościach matujących i kryjących (w małych ilościach można stosować jako korektor). Zawiera pro-retinol A i filtr SPF 12. W palecie znajdują sie kolory dostosowane do jasnej i ciemnej karnacji, bez problemu można dobrać odcień dla swojej cery.

Skład: aqua, octyl palmitate, cyclopentasiloxane, nylon-12, glycerin, propylene glycol, glyceryl stearate, paraffinum liquidum, stearic acid, glyceryl isostearate, dimethicone, stearyl alcohol, triethanolamine, magnesium aluminium silicate, panthenol, methylsilanol mannuronate, pisum sativum, butyrospermum parkii, octyl methoxycinnamate, sodium lauryol sarcosinate, lanolin alcohol, diazolidinyl urea, methylparaben, butylparaben, cellulose gum, retinyl palmitate, arachis hypogaea, tocopherol [+/- may contain: CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499]

Cena: 64zł / 30ml

Widac kazdą zmarszczkę

Dostałam odlewkę od zadowolonej koleżanki, tak abym mogła wypróbowac.

Wypróbowałam.

Kozystałam z odlewki.

Konsystencja - pół leista. Pomimo tego miałam delikatne problemy aby rozprowadzic minimalną ilosc na twarzy, bo zastygała bardzo szybko. Przy większej ilosci problemów nie było z rozprowadzeniem, ale stawał się bardzo widoczny.

Krycie - dla mnie pół-mocne. Ukrył pajączki i cienie. Zmieny skórne. Miałąm jednak wrażenie, ze to krycie jest jak maska.

Lifitnigowanie - mam cere 35+. Zadbaną. Jednak doznawałam przy nakładaniu każdorazowo szoku. Pierwsze 2-3 sekundy z podkładem na twarzy wywoływały piekilne szczypanie, uczucie wręcz opażeń.
Pomimo to, nie uczulił mnie - za co plus. Nie zapchał.

Cera 35+ posiada zmarszczki, kurze łapki. I również bruzdy na czole. Każda jedna zmarszczka, kazda bruzda była widoczna z odległosci około 10 metrów. Tak podkreslonych zmarszczek nie miałam bardzo długo, nawet po używaniu Color Stay ( matującego, cera tłusta).
Zbierał się i rolował pod oczami. I bielał, czego nigdy wczesniej nie doznałam - zaznaczam ze używałam koloru wpadającego w moją karnację.

Po nałożeniu miałam bardzo sciągniętą skórę. Po używaniu przez około 1,5 tygodnia zaczełam się łuszczyc, twarz stała się przesuszona, po tym odstawiłam podkład definitywnie.

Podkład przeznaczony dlaa pań dojrzałych zrobił mi krzywde. Cera wyglądała starzej, była zmęczona, przesuszona. Podkreslenie zmarszczek przeraźliwe.

Nie kupię go, u mnie się nie sprawdził

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: odlewka

Lubiłam go !

Uzywałam go w wersji przed tą z serum, która okazała się nietrafiona - jak dla mnie. Podkład był z tych solidnych, super wydajny, dobrze krył, nie obciążał, nie męczył skóry, nie zapychał. Nie ścierał się. Miałam właściwy kolor. Higieniczne opakowanie z pompką, chociaż czasem wyskakiwało więcej niż się chciało. Bardzo go lubiłam. Niestety, nowa wersja zupełnie mnie zawiodła, ale do tamtego z chęcią bym wróciła.

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: dwa

niegdy wiecej go nie kupie

plus za
+ mam bardzo jasną cerę i faktycznie kolor - light beige - idealnie sie dopasowuje. na tym koniec plusów
- tragicznie widać go na twarzy. W ogole się z nią nie zlewa
- podkreśla wszystkie skórki - nawet te najmniejsze

Dla mnie to, ze jest widoczny na skórze wystarczy, aby go wiecej nie kupić. Po prostu tragedia

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: 1 i pewnie nigdy nie uda mi sie go zuzyć

dla pan po 40tce moze i tak/ cena nie adekwatna do jakosci.

Przereklamowany. Minusy to: Ciezko sie rozprowadza, szybko zastyga i robi plamy smugi, nie kryje niczego, podkresla mi zmarszczki mimiczne przy ustach!!! wysusza skore, poza tym te skladniki sa dla osob po 40 wiec dla mlodszych osob to zabojstwo- popsul mi cere ble, no ale to akurat juz moj blad i moja wina ze w wieku 20-tu-paru lat kupilam ten podklad ktory jest raczej dla starszych osob. Jednak nie usprawiedliwia go nic bo wyglada poprostu zle i za taka cene to powinien byc o niebo lepszy. Uzywalam wczesniej tanszego Loreala cashmere perfect i byl cudowny wiec wracam do niego a tego badziwia wiecej nie dotkne, szkoda kasy.

bardzo fajny :)

Również jak któraś z wizażanek posiadam fluid w wersji amerykańskiej - extra coverage tubka 37 ml. Posiadam odcień Pale.

Jakoś nigdy nie ceniłam podkładów Loreala (dziwne odcienie, konsystencja itp) ale ten bardzo mi przypadł do gustu :)

Konsystencja jest lekka ale nie lejąca, komfortowo aplikuje się na buzię nie tworzy smug ani zacieków, podkład jest bezzapachowy, ładnie kryje - chociaż może dla bardziej problemowej skóry będzie zbyt słaby - i wyrównuje cerę nadając jej ładny naturalny, świeży koloryt nie tworząc maski.

Podkład dość długo się utrzymuje, z racji jednak że mam świecącą strefę T ;) to wymaga poprawek po kilku godzinach.

Tubka poręczna i wydajność też świetna - niewielka kropla wystarczy aby pokryć całą twarz.

Cena również niewygórowana - jednak słyszałam ze produkt jest wycofywany - wielka szkoda ;/

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 - 37ml

Dobrym ale nie dla młodej buzi

Zwykle nie używam podkładów - głównie z tego powodu, iż zwykle wszystko jest dla mnie za ciemne, zbyt żółte lub za różowe - mam naprawdę bladą cerę o chłodnym odcieniu do której chyba najbardziej pasowałby odcień podkładu o kolorze "Siny". ;)

Ten podkład stosuje moja mama która również ma bardzo jasną cerę. Postanowiłam sobie kupić jedno opakowanie, pomimo iż jestem jednak za młoda na ten podkład. Stosuję go jednak naprawdę rzadko - czasem na imprezę i wtedy, gdy okres zrobi "awarię" na mojej twarzy.

Podoba mi się najjaśniejszy odcień tego podkładu "ivory", gdyż pasuje do mojej buzi - mógłby być nawet trochę jaśniejszy i mniej różowy, ale z transparentnym pudrem jest ok. Nie mam specjalnych doświadczeń z podkładami jednak ten nie spływa, nie zostawia plam na ubraniu, nie ciemnieje (!) wytrzymuje całkiem długo (a w każdym razie przeżywa imprezy i stresujące dni w pracy). Pomimo braku wprawy nie mam większych problemów z nałożeniem go (trzeba uważać na smugi).

Ma jednak pewne wady - mnie nie matuje, świece po nim mocno, warto posiadać dobry puder matujący (mam cerę mieszaną). Poza tym po nałożeniu wygląda naprawdę nienaturalnie - nie nakładam go dużo, ale jest straszliwie widoczny na twarzy i bez pudru, który doprowadza go do jako - takiego porządku, twarz wyglądałaby fatalnie. Czasem jednak nawet po przypudrowaniu zostaje wrażenie lekkiej "maski". Na szczęście wieczorem nie jest to tak widoczne.

Jest to mocno kryjący podkład, acz na pryszcze i tak warto zastosować korektor. Nie kłóci się z korektorami w sztyfcie (testowałam dwa), z korektorem w płynie (pod oczy) był jednak problem - nawet gdy korektor dobrze się wchłonął, podkład smużył i źle się rozprowadzał. Z tego powodu zamiast korektora stosowałam pod oczy większą warstwę podkładu albo odrobinę korektora w sztyfcie - kryje moje cienie pod oczyma naprawdę dobrze.

Mnie podkład nie wysusza, acz zawsze nakładam go na kremy. Nie kłóci się z moimi kremami pod makijaż z jednym wyjątkiem (acz nie ma co się dziwić) - z kremem ochronnym Bambino, który stosuję na zimę. Trzeba poczekać z 30 minut, acz krem dobrze się wchłonie i wtedy można nałożyć podkład.

Generalnie jest to dobry produkt i jestem z niego zadowolona. Jednak nigdy nie używałabym go codziennie - jest za ciężki i daje zbyt "nienaturalny" efekt - wydaje mi się, że dla młodej buzi jest po prostu zbyt ciężki i kryjący. Jednak jako pokład "na wieczór", stosowany jedynie od czasu do czasu, spisuje się niemal bez zarzutu.

Używam tego produktu od: Parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Ciągle pierwsze

Fajny, ale...

PLUSY:
- bardzo dobrze kryje niedoskonałości
- łatwa aplikacja
- dobrze matuje
- nie ciemnieje na twarzy
- naturalne, jasne kolory (używam odcienia 14 - soft ivory)
- niska cena (kupowałam na Allegro)

MINUSY
- po kilku godzinach ściera się z twarzy
- podkreśla suche skórki, zmarszczki etc.

Zdecydowanie więcej plusów niż minusów, ale raczej ponownie go nie kupię, szukam czegoś lżejszego, mniej opornego podkładu dla mojej cery.

Naprawdę dobry

Kupiłam ten pokład, bo niestety pora już na produkty liftingujące. Mam cerę mieszaną z pierwszymi zmarszczkami. Produkt spełnia moje oczekiwania. Cera robi wrażenie wypoczętej, o jednolitym kolorze. Dobrze maskuje drobne zmarszczki. Co do matowania mam pewne zastrzeżenia. Trwałość po nałożeniu średnia, ale nie mam na razie porównania z innymi podkładami tego typu. Nie zauważyłam efektu matowania, raczej rozświetla. Jestem bardzo zadowolona z opakowania, jest praktyczne i higieniczne. Podkład jest bardzo wydajny.
plusy:
-efekt wypoczętej twarzy
-równomierne krycie
-znakomita wydajność
minusy:
-cena!
-kłopoty z kolorami (skąd pomysł, że wszyscy potrzebujemy odcieni z dodatkiem różu)
Jeśli nie trafię na nic lepszego, z pewnością kupię, bo miło słyszeć komplementy :) Używam tego produktu od:pół roku

Dobry!

Mam go w wersji przeznaczonej na rynek amerykański (w tubce 37ml). Zgadza się wszystko prócz filtra - mój ma 17, ale myślę, że to ten sam. Ogólnie bardzo lubię podkłady loreala. Rownież ten mnie nie zawiódł. Bardzo dobrze kryje, jest lekki, nie zatyka porów, nie zauważylam, żeby ciemniał na buzi. Jedyny minus za to, że słabo ją matuje, ale plus za to, że z niej nie spływa. Jak dla mnie bardzo dobry do stosowania na co dzień. Polecam!Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1

dobre krycie

Bardzo dobry podkład kryjący. Fajne kolory, ładnie matuje na wiele godzin. Ale wydaje mi się, że jest trochę za ciężki jak na okres letni. Ja używam go zimą-jesienią. Higieniczne szklane opakowanie z pompką ułatwia aplikację. Jest gęsty i bardzo dobrze kryje. Godny polecenia.

Używam tego produktu od: ok. 2 lata

Za "ciężki"

Podkład faktycznie doskonale kryje, wyrównuje niedoskonałości cery, ładnie ją wygładza. Ale nie polecam do raczej do cery tłustej i mieszanej, bo jest zbyt tłusty i ciężki. No i raczej na zimę niż na lato. Póki co oddałam do mamie - zbliża się do 60-tki i ma suchą cerę, więc podkład będzie dla niej idealny :)

Mrau !

Użylam dopiero raz i jak narazie jestem zachwycona tym podkladem ! Mam odcień nr. 15 soft beige, bodajrze najjasniejszy i w koncu mam podklad, który nie jest za ciemny :). Nie ciemnieje też na twarzy. Buźka jest delikatna i fajnie nawilżona. Nie podkrela zmarszczek, nie zbiera się w nich. Póki co cudo !

Używam tego produktu od:wczoraj
Ilość zużytych opakowań:zaczęte 1