Christian Dior, DiorBlush

Christian Dior, DiorBlush

Pojemność 3,5 g

Róż o lekkiej pudrowej konsystencji w pięknym puzderku z lusterkiem i pędzelkiem. Ma delikatny zapach, doskonale harmonizuje z kolorytem cery, nie wałkuje się.

Kolor w puderniczce jest dość intensywny, ale na skórze tworzy przejrzystš mgiełkę, co pozwala na naturalny makijaż - nadaje twarzy świeżości i blasku. Jest bardzo wydajny i trwały; formuła jest wzbogacona o polyamidowe mikrosfery i polimery, które chroniš skórę i dajš komfort w aplikacji.

Występuje w kilku odcieniach od jasnego różu po ciemny bršz.

Po prostu KWC

Kupiłam go po przeczytaniu recenzji tutaj. I nie żałuję ani chwili. Jestem rózomaniaczką, a on jest po prostu boski. Odświeża, odmładza, nie da się go przedawkować i zrobić plam. Mam odcień brun canelle/sunkissed cinnamon. I na pewno na zimę kupię sobie jeszcze inny, bardziej różowy odcień.
Jestem nim zachwycona. Cena wcale nie powalająca - kosztował 30 euro, czyli przyzwoicie. Nie w Polsce, niestety.

Używam tego produktu od: Miesiąca

Świetny.

Doskonały produkt, łatwy w aplikacji, pozwala uzyskać pożądany efekt bez ryzyka plam. Na policzkach trwały, przepięknie podkreśla kości i mieni się dyskretnymi drobinkami.

Mam wersję dwukolorową w odcieniu cynamonowym i jestem nim naprawdę zachwycona. Łatwo nakłada się na pędzel, choć nie gwałtownie bo ma odpowiednią twardość.

W moim odczuciu lepszy od róży clinique, które dają zdecydowanie mocniejszy efekt.

Ładna puderniczka dopełnia całości. Myślę, że wkrótce skuszę się na inny odcień.

Polecam.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

Bezkonkurencyjny !

Dołączam się również do zachwytów nad tym różem, od pierwszego użycia stałam sie jego wielbicielką :) Moim zdaniem jest to najlepszy róż na rynku (a próbowałam bardzo wielu), posiadam odcień 653 Golden Earth i poprostu go uwielbiam.

Róż jest niesamowity po jego nałożenium twarz nabiera kolorów ;) Świetnie nakłada się załączonym pędzelkiem, efekt jest delikatny więc nie ma obawy, że się "przedobrzy" :-) do tego jest super trwały i niesamowicie wydajny (mam wrażenie, że nigdy się nie skończy ;-) więc ze względu na to nawet jego cena (jakby nie było dosyć wysoka) jest do zaakceptowania ;-)
Róż ślicznie pachnie i wygląda :D Używanie tego kosmetyku to czysta przyjemność :))) nie wyobrażam sobie juz teraz mojej kosmetyczki bez niego :)) więc z czystym sumieniem gorąco polecam wszystkim !!

Genialny róż!!!

Genialny róż!!! Bo jak inaczej można o nim napisać???
Ma wspaniałą konsystencję, w zestawie znajduje się pędzelek, którym doskonalne nakłada się róż na policzki.
Cena, może i odstraszająca - ja zapłaciłam 169zł, ale po pierwsze marka mówi sama za siebie, a po drugie jest to produkt, który zapewne starczy mi na baaaaardzo długo. Nie spływa, nie ktuszy się, nie osypuje...
Można wymieniać i wymieniać...
Ja ujmę to tak: Polecam !!!

Używam tego produktu od: kilku dni

naprawdę dobry

Mam kolor 749, bardzo ciemny, bardzo mroczny, na policzkach daje efekt brązu złamanego ciemną śliwką. Uzywam go tylko na wieczorne wyjścia ze względu na niesamowite nasycenie kolorem ... w świetle dziennym efekt byłby chyba zbyt teatralny. Dość trudno sie rozprowadza (myslę że to kwestia koloru), ale jezeli już uda się go perfekcyjnie zaaplikować efekt jest niesamowity. Bardzo trwały, utrzymuje sie na buzi w niezmienionym stanie wiele godzin. Róż zaliczam do matowych, coś tam się w nich błyszczy, ale minimalnie.
13.02.2008 dodaję drobną uwagę, drobinki jednak wylazły :D, róż można zaliczyć do rozświetlających :)
Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

nie polecam

Witam ! Po przeczytaniu tylu pochlebnych opinii na temat tego różu zdecydowałam sie go kupic. (kolor553 PEACH VEIL. )Jak dla mnie jest on po prostu okropny!! Całkowicie nie rozumiem skad wzieło sie tyle okrzykow zachwytu! Roz jest nie tylko intensywny w opakowaniu ale równiez na twarzy (a nakladam w malej ilosci).Dodam ze bardzo dobrze umiem nakładać róz , nie jest to moj pierwszy,wiec nie jest to wina nieumiejetnego nakładania ale z tym nie moge sobie poradzic! Zostaja smugi, okropny zapach, do tego mam wrazenie ze jest on za ciezkia policzkach.Jednyny plus za opakowanie.Jest to najgorszy roz jaki mialam .osobiscie nie polecam! (moze to wina mojego odcienia a inne sa lepsze??-nie wiem)pozdrawiam!Używam tego produktu od:miesiąca

Uwielbiam

Dość drogi specyfik, ale miałam już dosyć kolejnych róży, które lądowały w koszu (bilans ceny wyszedł chyba ten sam), wiec zachęcona recenzjami zaszalałam i.. Róż jest cudowny- taki lekki, delikatniutki. Twarz nie wygląda po niem jak maźnięta burakiem. Wybrałam kolor 853 Precious Pink, wspaniały, matowy, naturalny.
Jeszce to opakowanie Diora, które po prostu uwielbiam. Czuje się ten luksus :-)

Czy kupie go ponownie? Tak, jeśli tylko będzie w sprzedaży
Ilość zużytych opakowań: ledwo maźnięty napis "dior" na różu

Ideal-moj KWC

Doskonały!!

Mam 18lat i jestem posiadaczką cery mieszanej, wrażliwej i skłonnej do wyprysków. Bałam się,że przez opisywany przez wizażianki zapach wyskoczą mi niespodzianki - nic bardziej mylnego! Ten róż nie tylko pięknie pachnie, ale też idelanie wygładza.. Naprawdę. Inne róże mi tego nie dawały, a używałam wczesniej prouktow z sredniej polki m.in maxfaxtora, lorerala, sephora-blush me!.( po lorealu wyszlo mi uczulenie bleeh.. ) Żaden nie dawał mi tak pudrowego wykończenia i naturalnego efektu jak DiorBlush!! Używam odcienia 559 - myślałam, iż będzie za jasny do mojej średniej karnacji.. Wrecz przeciwnie.. :D Jest idealny!!Do tego ten mięciutki pędzelek z włosia końskiego, napis Dior :D (snobizm :P) i piękne etui... Puenta.. :D Moj KWC!! Wart swojej ceny!! Polecam

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie.. :D

Doskonały

Kupiłam go ze względu na kolor. Bardzo długo szukałam różu w kolorze bladego chłodnego różu i znalazłam! Mam nr 809 Fresh Pink, w sam raz dla dziewczyn w typie urody Zima, pięknie ożywia twarz.
Róż na twarzy daje delikatny kolor, który można wzmocnić nakładając kolejne warstwy. Utrzymuje się cały dzień nie zmieniając koloru.
Opakowanie eleganckie i wytrzymałe, duże lusterko, dobry pędzelek.
W zasadzie nie znalazłam w nim żadnej wady zatem daję 5 gwiazdek.

Świetny

To mój pierwszy róż, więc nie mam go do czego porównać i dlatego nie daję 5 gwiazdek. Ogólnie bardzo dobry, śliczny kolorek i zapach, wygląda bardzo naturalnie, nie brudzi. Wart polecenia:) jedyny minus to cena:(

Używam tego produktu od:pół roku

YEAH

To jest to czego szukałam od zawsze!!! Moja twarzyczka jest pełna blasku i wygląda jak "niemalowana". Jest bardzo wydajny i trwały, nie kruszy się tak jak inne ;)

A cena...? No cóż, to przeciez Dior :p

fenomen :D

nie no rewelacja. ;-DD poważnie, świetny kosmetyk, jedyny minus to cena, ale za firmę trzeba płacić i za jakoś też. trwały, żadnego efektu maski ,czegokolwiek, wygląda naturalnie, lekki, świetny po prostu. polecam wszystkim zdecydowanie.Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 6