Christian Dior, DiorBlush

Christian Dior, DiorBlush

Pojemność 3,5 g

Róż o lekkiej pudrowej konsystencji w pięknym puzderku z lusterkiem i pędzelkiem. Ma delikatny zapach, doskonale harmonizuje z kolorytem cery, nie wałkuje się.

Kolor w puderniczce jest dość intensywny, ale na skórze tworzy przejrzystš mgiełkę, co pozwala na naturalny makijaż - nadaje twarzy świeżości i blasku. Jest bardzo wydajny i trwały; formuła jest wzbogacona o polyamidowe mikrosfery i polimery, które chroniš skórę i dajš komfort w aplikacji.

Występuje w kilku odcieniach od jasnego różu po ciemny bršz.

Wow

podpisuje sie dwiema rekami pod poprzeniczkami :) róz jest rewelacyjny do tego stopnia ze jest moim jedynym makijazem w okresie letnim...miałki i sliczny...buzia jest zdrowa i ma super koloryt

Cena...no cóż..za jakosc czasem trzeba zaplacic a w tym wypadku jestem w stanie poswiecic raz na pol roku prawie 200 zł..

Bardzo bardzo polecam

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trkacie 1

Koniecznie trzeba go mieć

Róż Diora jest świetny. Od pierwszego zastosowania wiedziałam, że jest to produkt z którego będę zadowolona. Mięciutki pędzelek, delikatny z lekkim połyskującym efektem róż wygląda na twarzy bajecznie.

Zdecydowanie warto kupić !

Moim zdaniem produkt jest rewelacyjny , przedewszystkim bardzo wydajny mam go juz ponad rok czasu , przyjemny zapach , nie uczula , długo się utrzymuje , naprawde godny polecenia !

Używam tego produktu od: ponad roku

ok

solidny produkt zaslugujacy u mnie na 4 gwiazdki.jednak zdecydowanie bardziej wole givenchy i chanelki.ale ten tez jest jak najbardziej ok.piekne opakowanie, zapach mi nie odpowiada a
efekt jaki daje jest naprawde bardzo delikatny-dla mnie az za delikatny,bo musze namachac sie wtedy pedzelkiem kiedy chce nabrac wieksza ilosc.generalnie uwazam ze produkt jest dobry ale nie rewelacyjny

Używam tego produktu od:miesiaca

Cudowne rumience w pudeleczku

W moim makijazu najwazniejszy jest roz, czasmi moj makijaz to tylko roz, wiec tutaj cena nie gra roli.
Piekne duze pudeleczko z lusterkiem, i to logo Dior sprawia ze sie czuje jak prawdziwa dama. Czekalam na to cale dziecinstwo, zeby uzywac kosmetykow, wiec Dior to takie spelnienie marzen :-)
Roz ma piekny zapach, piekna konsystencje, jest taki drobniutki, naturalny, jakby nie pudrowy, dlatego na skorze wyglada jak zdrowy rumieniec. Mam kolor super rozowy Hottest Pink. Konsultanci w sklepie chcieli mi dobrac inny jakis taki blady, ale ja sie uparlam na ten najbardziej rozowy i jest super! Podejrzewam ze starczy na dluuugo, bo nabieram go minimalnie, jedno dotkniecie pedzlem i starcza na makijaz obu policzkow.
pedzelek dobry tylko do poprawek, ja uzywam duzy pedzel, no ale nie oczekiwalam ze zmieszcza w tym pudeleczku profesjonalny pedzel wiec nie mam zastrzezen.
Nie wiem czy go kupie jeszcze tylko dlatego ze zanim go zuzyje minie ze 2 lata a wtedy bedzie juz nowszy lepszy Dior Blush :-)

Używam tego produktu od:1 miesiac

Rewelacyjny

Ogolnie uwielbiam kosmetyki do makijazu Diora i ten roz nie bedzie tu wyjatkiem.Piekny kolor, ktory trzyma sie dlugo na twarzy.Mieciutki pedzelek, wystarczy jedno musniecie rozem i juz widac fajny efekt.Ladny zapach.Wydajny.No i to opakowanie...Nie wiem czy tez tak macie, ale ja po nalozeniu tego rozu czuje sie jakos tak..luksusowo ;)
Bardzo , bardzo polecam.jest to moj faworyt!

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

cudowny

dlugo zasatanawialm sie nad wyborem rozu miedzy guerlain, ysl i clinique...no i nieoczekiwanie wybor padl na diora.
jest naprawde swietny..nadaje naturalny kolor nie osadza sie nie tworzy plam.
jest bardzo wydajny, nie zatyka porow..tylko ten pedzelek jest nie z tej bajki, w ogole nie nadaje sie do uzycia...naszczescie mam pedzle z sephory i jest ok.

Używam tego produktu od:2m-cy

Ladniutki

Bardzo dobry roz. Mam piekny wrzosowy kolor. Calkiem trwaly, tylko ten pedzelek jak w kazdym rozu nie za bardzo nadaje sie do aplikacji;) Po nalozeniu na policzki pojawiaja sie migoczace drobinki. Polecam.

Róż prawdziwie różowy

Doskonały róż, choć zdecydowanie inny niż pozostałe, jakie posiadam. Ten jest dość miękki, ale suchy i pylisty. W opakowaniu kolor jest wściekle mocny, ale tylko Dior posiada róże absolutnie różowe i do tego matowe (Chanele, mimo że najróżowsze traciły na chłodzie po nałożeniu na twarz, poza tym połyskują, co przy nadmiarze rozświetlaczy nadaje rezultat daleki od dziennego). Posiadam dwa kolory 853 (precious pink) oraz 919 (tahiti pink) oba idealne do takiego zimnego typu jak ja :) . Jeśli nabierzemy niewiele kosmetyku na pędzel otrzymamy doprawdy delikatny i naturalny efekt. Nie wierzyłam, że jest to możliwe w przypadku tak ostrych odcieni, ale nawet mój mąż się pomylił, dopytując cóż robiłam, że mam takie rumieńce ;) . Jest to pierwszy róż zaopatrzony w zdecydowanie życiowy pędzelek, dlatego róże Diora noszę głównie w torebce, dzięki temu poprawka jest możliwa bez plam i męczarni.
Trwałość różu jest bardzo dobra, tym bardziej, że zazwyczaj dotykam rękami twarzy, a mimo to nie znika. Jeśli użyję podkładu Double Wear, nic go nie ruszy.
Szeroka i interesująca paleta odcieni jest dodatkową zachętą. Polecam.

fascynujący

Odrobinka luksusu w mojej kosmetyczce , tak określam ów róż. jest naprawdę świetny, naturalny odcień, który posiadam 939 wspaniale wygląda na mojej buzi, delikatny zapach i luksusowe opakowanie dodają uroku, jedynie pedzelek jest dla mnie ciut za wąski aczkolwiek jego miekkość mnie fascynuje dlatego nie sposób nic ująć dla tego różu. Daję mu więc 5 gwiazdek za trwałość i luksusowy wygląd.

zdrowy rumieniec !

Znakomity produkt. Efekt jest bardzo naturalny - zdrowy, piękny rumieniec ! :) Czego chcieć więcej ? :)
Obiema rękami podpisuję się pod recenzjami poprzedniczek, nic dodac nic ująć - jest naprawdę doskonały ! :) Pozostaje na buźce przez cały dzień - nie ma mowy o tajemniczym znikaniu ! Opakowanie biżuteryjne, śliczne ! Stawiam go na równi z różem Chanel - aczkolwiek oba są inne :)
Oczywiście bardzo polecam ! :)

ozdoba kosmetyczki :)

Co prawda od niedawna zaczęłam dodawać róż do codziennego makijażu ale wiem już co to znaczy gdy róż się waży czy spływa albo pozostają jakieś dziwne plamy- resztki po porannym makijażu.
Z tym różem nic się nie dzieje przez cały dzień - jest taki jak był na poczatku. Mimo że mam mieszaną cerę.
Pięknie się stapia ze skórą przez co wygląda bardzo natulnie. Łatwy w nakładaniu - nie sposób przedobrzyć... tak mi się wydaje ;)
Opakowanie to piękne cudeńko które zdobi moją kosmetyczkę :) A sam róż jest bardzo wydajny i ładnie pachnie.
Mam nadzieję że długo mi posłuży :)

Używam tego kosmetyku od paru miesięcy
ilość zużytych opakowań: 1