KWC LogobyWIZAŻ logo
Bazy pod makijaż

Golden Rose Make-Up Primer, Mattifying & Pore MinimisingMatująca i zmiejszająca widoczność porów baza pod makijaż

3,5 na 567 opinii
flame7 hitów!
45% kupi ponownie

Porównaj ceny

Golden Rose Make-Up Primer Mattifying & Pore Minimising - Matująca Baza Pod Makijaż Zmniejszająca Widoczność Porów
33,00  zł

Kupi ponownie: 45% osób
    ev1336
    22 września 2019 o 20:50
    Świetna
    Na początku zaznaczę, że mam cerę tłustą z rozszerzonymi porami na nosie i w okolicach pod oczami na policzku. Bazy matującej z Golden Rose używam już od maja i świetnie mi się sprawuje. Baza ma sama w sobie biały kolor, który po rozprowadzeniu zmienia się w przezroczysty. Szybko się wchłania. Dla mnie wystarczy odrobina - używam ją w wielkości ziarnka grochu właśnie na nos i policzki, czasami jeśli wezmę trochę za dużo daję też na czoło i brodę, gdzie mam pojedyncze pory. Nie używam jej zatem na całą twarz, jednak całkowicie spełnia swoje zadanie. Podkład na niej nie wbija się w pory i wygląda bardo ładnie. Noszę okulary i muszę dodać, że niektóre podkłady mają tendencję do ścierania się w okolicach nosków okularów. Baza przedłuża trwałość podkładu i wystarczy wklepać zebrany po bokach podkład, aby wyglądało to całkiem przyzwoicie (bez tej bazy wklepywanie wielu podkładów nic nie daje). Baza świetnie współgra zwłaszcza z moim ulubionym podkładem z tej samej firmy, Total Cover, i zawsze używam tego połączenia. To mój ulubiony duet!
    Zalety:
    • + Wypełnia pory
    • + Wystarczy odrobina produktu
    • + Szybko się wchłania
    • + Przedłuża trwałość makijażu
    • + Matuje
    • + 30 ml produktu - jest bardzo wydajna
    • + Opakowanie z pompką
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

14 osób uznało tą opinię za pomocną
    Renees
    25 listopada 2019 o 13:35
    3 / 5
    Zmniejsza widocznośc porów ale nie wydłuża trwałości makijażu
    Jako posiadaczka cery mieszanej i tłustej w strefie T walczę z porami odkąd pamiętam i kupiłam tę bazę ze względu na jej działanie. Przyznam, że szału nie robi ale dobrze matuje nie wysuszając przy tym skóry i wygładza skórę. Nie wywolała u mnie podrażnień i zaczerwienień oraz nie zapchała mnie. ☛Baza fajnie matuje, ale nie jest to taki mat typowy, bardziej satynowy. Wchodzi w pory tak, że bardzo ładnie wygładza skórę i podkład nałożony na nią wygląda dużo lepiej w miejscach gdzie te pory mam czyli nos i policzki. Wiadomo, baza z Benefitu to nie jest ale sprawuje się całkiem dobrze. Lepiej wygląda podkład na niej niż bez niej. ☛Co do efektu przedłużania trwałości makijażu to nie zauważyłam, prędzej w drugą stronę, podkład trochę jeździ po tej bazie bo ona zostawia taki filtr na skórze więc na mojej skórze nie ma działania takiego. ☛Co do samej konsystencji to jest taka biaława, gęsta, mocno silikonowa ale skóry nie bieli. Także wielkie TAK dla działania zmniejszającego widoczność porów ale NIE dla przedłużania trwałości makijażu.
    Zalety:
    • +wygładza
    • +nie wysusza
    • +nie podrażnia
    • +delikatna dla skóry
    • +tania
    • +wystarcza na długo
    Wady:
    • -satynowe wykończenie,nie typowy mat
    • -nie przedłuża trwałości makijażu
    Kupił/a w:U konsultantki

11 osób uznało tą opinię za pomocną
    Madziannna
    15 kwietnia 2020 o 12:10
    Naprawdę wygładza
    Bardzo lubię kosmetyki marki Golden Rose choć stacjonarnie nie tak łatwo je zdobyć. Zanim powstała ‘wyspa’ Golden Rose w Złotych Tarasach, zazwyczaj kupowałam te kosmetyki w moim rodzinnym mieście. Na bazę Mattifying & Pore Minimising zdecydowałam się po obejrzeniu kilku recenzji tego produktu na YouTube. Baza jest w opakowaniu z pompką, ma jedwabistą konsystencję i bardzo przyjemnie się ją rozprowadza po twarzy. Można jej używać tylko w stefie ‘T’, ale ja nakładam ją na całą twarz. Baza minimalizuje widoczność porów, sprawia, że skóra staje się matowa i wygładzona. Jest bardzo lekka na twarzy i mam dobrą przyczepność dla innych produktów, uwzględniając w tym podkład sypki, którego ja używam. Producent zapewnia, że specjalny składnik zawarty w składzie hamuje wytwarzanie nadmiaru sebum. I co do tego, absolutnie się zgadzam. Jak dla mnie baza idealna.
    Zalety:
    • • Minimalizuje widoczność porów
    • • Wygładza i matuje
    • • Przystępna cena
    Wady:
    • • Brak
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Inna drogeria

9 osób uznało tą opinię za pomocną
    matushkaaa
    11 kwietnia 2024 o 0:33
    jestem zadowolona
    baza zdecydowanie spełnia swoje zadanie. na początku myślałam, że daje mi za duży mat, ale jednak wydaje mi się, że obecnie już mi ta myśl przeszła. pewnie nie byłam zwyczajna co do tego jak moja cera ma wyglądać bez świecenia się. przede wszystkim też pory są mniej widoczne. dodatkowo sam makijaż lepiej i dłużej wygląda na świeży. pojemność, wydajność i cena też jak najbardziej spoko.
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    _ainez_ka
    12 stycznia 2024 o 16:54
    Dobra
    Baza pod makijaż świetnie mi przedłużała trwałość makijażu jak i bardzo fajnie matuje co dla mnie jest na plus. Momentalnie ona po prostu zastyga i potem skóra jest bardzo fajnie mięciutka jak i promienna.
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Kupił/a w:Inna drogeria