Manhattan, X-ACT - Wodoodporna kredka do kresek

Manhattan, X-ACT - Wodoodporna kredka do kresek

Kredka o nowoczesnej, wodoodpornej formule, która jest wyjątkowo trwała. Odpowiednio miękki sztyft z łatwością obrysowuje kontur oczu. Nieperfumowana. Dostępna w 3 kolorach.

wodoodporna, o przedłużonej trwałości
do temperowania

Świetna!!

Baaardzo trwała nawet w wewnętrznej częsci oka trzyma się i nie rozmzzuje, co nie zdarzyło mi sie przy innych kredkach. Cena przy tej jakości niska. Jedyna i najlepsza Suuuper!!!

ŚWIETNA :)

Jako że używam tylko wodoodpornych kredek i tuszy, ta kredka jest dla mnie niemal idealna:) miękka, czarniutka i BARDZO trwała:) czasem aż za bardzo... strasznie trudno ją zmyć ale nie traktuje tego jako minus bo przecież o to chodzi:) wcale nie musze poprawiać kresek w szkole jak to robią moje koleżanki używające zwykłych kredek:)
Jej jedyną wadą dla mnie jest to że jest mało wydajna... Szybko się tępi i przez to szybko wykańcza więc 1 starcza mi na ok. 2 miesiące.
Ogólnie produkt wart swej ceny:) Polecam:)

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 4 i 5 w użyciu

najlepsza

Najlepsza kredka jaką do tej pory używałam, jest trwała, wodoodporna, nie rozmazuje sie, miękka , łatwo się nią obrysowuje oko, same zalety po prostu, i cena też niska. Na pewno kupię ją po raz kolejny, jak dotąd nie znalazłam lepszej...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ... w trakcie 4

Edit: Postanowiłam dodać jej jedną gwiazdkę, nie ma lepszej!! Mój KWC :)

Nie wierzyłam... ;)

Szukałam czegoś wytrzymałego przed studniówką (wiadomo - taniec, szaleństwo, gorąc, makijaż płynie - i nie on jeden płynie tego wieczoru dodając nam rumieńców ;)). 5 kredek leży już sobie w szufladzie, zogdnie z akcją "Pozbywamy się" chciałam odpuścić zakup nowej, ale ostatecznie na dwa dni przed stwierdziłam, że jednak błyszczeć trzeba :D I w ten oto sposób ta kredka znalazła się w mojej kosmetyczce. WYpróbowałam dwie w sklepie, jedna cieńsza, ta moja - grubsza. Pierwsze zaskoczenie - kreski narysowane na dłoni utrzymywały się przez cały dzień i nawet żel miał trudności ze zmyciem ich. W niezmienionym stanie! Byłam naprawdę pod wrażeniem :) Kredka jest taka akurat, ani nie za miękka, ani nie za twarda, łatwo można nią rysować wewnątrz jak i na zewnątrz powieki. Przez pierwszych kilka sekund można ją jeszcze lekko rozetrzeć, potem - niezniszczalna :D PO imprezie wszystko spłynęło (nawet podkład o przedłużonej trwałości utrwalony jeszcze fixatorem ;) ) o tyle kredka się utrzymała i w południe zmywałam ją dopiero płynem do demakijażu :) Mam czarny kolor i naprawdę jest czarny, nie żaden szary czy grafitowy ;)
4* daję jedynie dlatego, że jeszcze jej nie temperowałam - po tym podwyższę ocenę na KWC lub zostawię taką :)

moj faworyt

To moja ulubiona kredka- atrakcyjna cena, ladna i trwala czern, maluje sie miekko, nie rozmazuje. Jest niemalze wodoodporna :) Nie podraznia oka. Łatwo ja zatemperowac nawet taka zwykla temperowka do kredek ;) P O L E C A M !!!

najlepsza :]

Po długich .. bardzo długich poszukiwaniach i wielu rozczarowaniach znalazłam kredkę do oczu, z której jestem zadowolona :)
Jest naprawdę trwała i nie rozmazuje się. Nie mam już czarnych plam pod oczami :] Jest miękka, łątwo się nią maluje, nie podrażnia oczu.
Nie mam problemu z demakijażem.
Pierwsze ostrzenie kredki za mną ... udane - nie złamała się :)

hmmm

Rzeczywiscie jest trwala i latwo nia narysowac kreske. Niestety nie mozna jej zastrugac! W moim wypadku wszekie zamrazania itd. nie wchodza w gre(dwojka przedszkolakow do wyszykowania rano i pedem do pracy), wiec jej nie kupie.

Używam tego kosmetyku od 2 tygodni, ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 w wiekszosci zestruganego, tj. w koszu a nie na oczach
Dopisuję: pożyczyłam strugaczkę Manhattanu i zastrugałam bez problemu, więc jednak zastanowie sie nad kolejnym zakupem!

super super!

Jedna z moich ukochanych kredek! Wodoodporna to ona jest bardzooo nawet czasami trudno ją mleczkiem zmyć :P Łatwo sie maluje trochę gorzej z ostrzeniem. Trwała. Polecam

ultra wytrzymala

Napisanie, ze sa lepsze kredki i ze znika z powiek jak "normalna kredka" to jakas bzdura.Ta kredka jest CALKOWICIE odporna na wilgoc, wysoka temperature( wczasy w Grecji- 40 stopni C i zadnych zmian), mechaniczne pocieranie( oczywiscie niezbyt inwazyjne, takie odruchowe, przy pocieraniu powieki), kolor nie plowieje, dobrze sie powieki trzyma, nie rozciera, tym bardziej z niej NIE ZNIKA. To najbardziej trwala kredka jaka znam.
Zaznacze tylko, ze jest bardzo miekka i trzeba wprawy aby sie nia posluzyc, ale przeciez to kwestia treningu :-).
Szczerze polecam, tym bardziej, ze jest stosunkowo niedroga i baaaardzo wydajna.

są lepsze

Szukałam trwałej,wodoodpornej kredki do powiek jednak ta nie spełniła moich oczekiwań.Myslałam,że bedzie trwalsza ale znika z powiek jak normalna kredka.Poza tym jest zbyt miekka i trudno ją zatemperować.Najgorsza nie jest ale bede szukać dalej.

TRWAŁA

Mam pewne zastrzezenia do tej kredki, ale nie mniej zawsze mam ja w kosmetyczce, poniewaz to jedyna tak trwala kredka:) no i nie spotkalam sie jeszcze nigdy z druga taką, co by wytrzymywala tyle godzin na wewnetrznej stronie powieki:)
Niestety ma wady, które mnie dość wkurzaja:) mianowicie; cholernie trudno ją zmyc! jest bardzo malo wydajna (zanim sie obejrze to juz jej nie ma) co wiąze sie z faktem ze baaaardzo trudno ją zastrugac:( wlasciwie graniczy to z cudem:) prawie zawsze mi sie lamie, i jak w koncu jako tako ja naostrze, to juz polowy nie ma:(

jednakze zaraz potem lece do sklepu by kupic nowa:)
ilość zużytych opakowań: ...5

Niezastąpiona, najlepsza

Nigdy nie miałam tak dobrej kredki do powiek. Po innych czarna kreska znikała po krótkim czasie lub rozmazywała się pod rzęsami, tworząc nieestetyczne smugi. Ta nie czyni ani jednego ani drugiego. Bardzo dobrze się trzyma (używam na wewnętrznej stronie dolnych powiek). Fakt po jakims czasie znika, ale to jest czas około 3ech - 4erech godzin a nie 20 minut. Jest miękka, wystarczy lekko dotknąc powieki aby namalowac kreskę. Niestety troszkę niewydajna. Cena w sam raz. Nie lubię mieć długo tego samego kosmetyku ale w tym wypadku zmienię swoje upodobania, bo naprawdę warto, po co się męczyć? Polecam!