Olay, Total Effects, Intensywna pielęgnacja na noc

Olay, Total Effects, Intensywna pielęgnacja na noc

Kategoria
Marka

Olay przeprowadził kompleksowe badania z udziałem ponad 10000 kobiet na świecie by zrozumieć przyczyny ich niepokojów w miarę starzenia się skóry. Kobiety powiedziały że starzenie się skóry twarzy to nie tylko linie i zmarszczki - usłyszano o 7 rodzajach starzenia się skóry.
Udowodniono, że Total Effects pomaga zwalczać siedem objawów starzenia się skóry. W swoim składzie posiada siedem witamin oraz minerałów, takich jak Vitaniacynę, wyjątkowy kompleks witaminy B3, witaminę E oraz prowitaminę B5. Total Effects zawiera wysoce skuteczne ale jednocześnie łagodne składniki, więc krem ten może być stosowany nawet przez kobiety w wieku 30 lat.
1. W widoczny sposób redukuje zmarszczki i linie mimiczne.
2. Wyraźnie wygładza strukturę skóry.
3. Nadaje zdrowy odcień szarej cerze.
4. Intensywnie nawilża suchą skórę.
5. Wyrównuje koloryt.
6. Zmniejsza widoczność plam oraz popękanych naczynek.
7. Zmniejsza widoczność porów.
Wzbogacony krem nawilżający na noc, który zawiera wyższe stężenie vitaniacyny. Krem łatwo się wchłania i wnika głęboko w skórę aby nieprzerwanie działać przez całą noc.
Krem testowany dermatologicznie, nie powoduje powstawania zaskórników

sucha, dojrzała
nawilżające, na przebarwienia, liftingujące, regenerujące
na noc
z pompką
lekkie
Wiek
30+

fuj!

jedyny kosmetyk Olaya, ktory mi nie posłużył. Moze za wcześnie po niego sięgnęłam? w każdym razie, nakładając go miałam wrażenie maski tynkowej na twarzy, zapchanych porów itd. Oddałam Mamie. Jej tez nie zachwycił. Mimo tej wpadki nadal Olay'a baaaardzo lubie :)

nie dla mnie

już po pierwszej aplikacji mnie uczulił - może to jeszcze nie czas na taki kosmetyk, chociaż krem pod oczy z tej serii służył mi z powodzeniem.

Bardzo lubię

A mi odpowiada - i to do tego stopnia, że wykańczam właśnie drugie opakowanie. Jest to bardzo sensowny krem moim zdaniem :) Delikatny i bardzo lekki, faktycznie konstystencja nieco zbyt leista - na noc wolę gęste kremy, takie wręcz o konsystencji maści - ten jest dość płynny ale, o dziwo, na skórze wchłania się przez pewien czas. Zapach mi się podoba, przyjemny. Krem nie podrażnił mi skóry (mimo iż mam bardzo wrażliwą i skłonną do alergii). Z działania jestem bardzo zadowolona - ładnie wygładza skórę, rano budzę się z jasną, promienną cerą, bez śladu zanieczyszczeń - taką trochę "udoskonaloną". Nawilża faktycznie dość lekko - bardzo rzadko stosuję krem na noc w serii solo, najczęściej z jakimś serum lub olejkiem - dla skór bardzo przesuszonych może to być trochę za mało, dla normalnych - polecam (ja używałam w połączeniu z regulującym olejkiem antybakteryjnym i ilość nawilżenia zupełnie mnie zadowalała). Bardzo dobrze wygładza skórę. Myślę że będę do niego wracać jeszcze! O żadnym zapychaniu porów nie ma mowy, wręcz przeciwnie, mam wrażenie że ten krem naprawdę nieco zwęża pory (choć to zapewne tylko moja autosugestia).

taki sobie

Jestem rasową trzydziestolatką i krem ten podobno jest stworzony dokładnie dla takich kobiet, jak ja. No cóż, mam pewne wątpliwości. Dobrze się wchłania, ale efekt praktycznie zerowy. Mniej więcej taki, jak podczas używania kremu Nivea. Nadal wstając rano jestm "pomięta" i wyglądam na mało wypoczętą. Niestety starość nie radość.

Paskuda

Makabra! Uzywalam tego kremu przez jakis czas i naprawde staralam sie znalezc w nim jakies zalety. Niestety, nie znalazlam ani jednej :/ Za to wad kilka:
- konsystencja (rzadka) i zapach odzywki do wlosow - fuuuj!
- zle sie rozprowadza, zostawia smugi, ktore naprawde trudno wmasowac w skore, mija sporo czasu zanim zacznie sie wchlaniac
- po uzyciu skora mnie szczypala, piekla, byla napieta (mam wrazliwa)- generalnie uczucie dyskomfortu.
- bardzo slabo nawilza.

Ja na pewno tego kremu juz nigdy nie uzyje, ale moze komus bedzie pasowal...