Tutti Frutti, Masło do ciała `Papaja i tamarillo`

Tutti Frutti, Masło do ciała `Papaja i tamarillo`

Farmona masło do ciała o zapachu papai i tamarillo Tutti Frutti o bogatej formule z afrykańskim masłem Karitè głęboko nawilża, odżywia i ujędrnia, sprawiając że skóra staje się miękka, delikatna i jedwabiście gładka. Bogata konsystencja pieści zmysły, czarne drobinki masują ciało, a zapach wprowadza w stan odprężenia i radości.

balsamy
regenerujące, ujędrniające, wygładzające, nawilżające
w słoiku
bogate
masło
odwodniona, sucha, normalna

TANI A DOBRY

Bardzo lubię masła Farmony za cudowne zapachy tak długo utrzymujące się na skórze. Tym razem wersja Papaja i Tamarillo, super owocowy nieco egzotyczny zapach. Świetna konsystencja, która łatwo się rozprowadza. Kosmetyk szybko się wchłania i pozostawia uczucie nawilżenia i odżywienia. Wygodne w użyciu opakowanie ma piękną szatę graficzną. Masło jest wydajne, ma morelowy kolor i przyjemnie się go używa.

Przyjemny peeling

Miłe zaskoczenie co do produktu. Bardzo przyjemny i delikatny w użyciu. Przyjemny masaż dla ciała, po tym skóra w dotyku jest bardzo gładka, aż chce się jej dotykać :) zapach bardzo ładny, intensywny dla mnie na duży plus. Do codziennej pielęgnacji super sprawa, takim produktem można robić masaż skóry na okrągło. Polecam z czystym sumieniem

Jest w porządku

Uwielbiam te masła, ale to jedno mi na początku mi nie pasowało. Kupiłam je zimą i ten zapach mnie wtedy drażnił, wyciągnęłam je niedawno i stwierdziłam, że zapach mi pasuje w cieplejsze dni. To co jeszcze mi nie pasowało to te czerwone drobinki z witaminą E, drażniło mnie to że długo się nie wchłaniały, teraz się do tego przyzwyczaiłam a nawet je polubiłam. Masło dobrze nawilża, natłuszcza, odżywia i ujędrnia i za to je lubię najbardziej. W dodatku szybko się wchłania, pozostawia lekko tłustą warstwę, jak produkty tego typu. Produkt jest wydajny, ma duże, solidne i wygodne opakowanie, jest niedrogi i ogólnodostępny. Nie wiem czy je kupię ponownie, chyba zostanę przy innych zapachach, ale może sprawdzi się Tobie. Myślę, że jest warte wypróbowania ;)

przyjemne

Jest to pierwsze masło jakie miałam kiedykolwiek w życiu także zaznaczam,że nie mam porównania.
Pierwsze, co mnie w nim urzekło to piękny owocowy zapach. Jeśli chodzi nawilżanie to spisuje się całkiem nieźle mimo,że to masło,czyli produkt który nie nawilża zbyt mocno więc spektakularnych efektów się nie spodziewałam. Nałożone w rozsądnych ilościach dosyć szybko się wchłania choć czasem lubi się jeszcze lepić długo po aplikacji. Ma bardzo zbitą konsystencje i posiada jakby mini drobinki peelingujace. Łatwo się rozprowadza na skórze i pozostawia piękny zapach. Zamknięte jest w dużym ale wygodnym opakowaniu. Jest średnio wydajne.

Dobry balsam za niską cenę

Jak na swoją cenę bardzo dobre masło do ciało. Ma miłą lekką konsystencję a co za tym idzie łatwo rozprowadza się na ciele oraz szybko się wchłania i przyjemnie nawilża skórę. Zapach bardzo długo utrzymuje się na ciele zatem jeśli używamy peeling z tej samej firmy warto wybrać ten sam zapach. Dodatkowo dodam, że masło ma przyjemne drobinki, które wygładzają skórę, Faktycznie w dotyku jest ona bardziej jedwabista. Reasumując nie widzę wad w tym balsamie: same plusy i dodatkowo opakowanie, z którego wydobędziemy masło do samego końca.
Ps. produkt jest wydajny i starcza na stosunkowo długo

OK

Używam głównie na twarz i dekolt, jako peeling. Świetnie nawilża skórę, a jako peeling też się bardzo dobrze sprawdza. Nie podrażnia skóry, nie ma ostrych drobinek, ani za delikatnych. Cena, jak za taką ilość to rewelacja, tym bardziej, że na długo starcza. Mam go ok. 2 miesiące i jestem w połowie, a używam go co drugi dzień i nawet sporo ładuję na buźkę. Jedyne, do czego mogę się przyczepić to zapach. Jak dla mnie jest bardzo sztuczny i przypomina mi wosk, albo te świeczki zapachowe. Najbardziej mi się spodobał gruszka i żurawina, cudowny.

mój faworyt

Masło bardzo przypadło mi do gust. Ma fajną gęstą konsystencję, dobrze się rozsmarowuje. minusem jest mała wydajność. Szubko się wchłania i nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy. Może zbędne są te drobinki owoców, ale mi jakoś szczególnie nie przeszkadzały. Opakowanie też na plus, ponieważ pozwala na zużycie produktu do końca, chociaż jest mniej wygodne w zakręcaniu i odkręcaniu. Zapach jest bardzo ładny

Szału nie ma

plusy:
+ ładnie pachnie
+ dobrze nawilża
+ szybko się wchłania

minusy:
- drobinki przeszkadzają
- efekt krótkotrwały

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- nieco za wysoka cena
- słaba dostępność
- ciężko dobrze zamknąć nakrętkę
+ fajne opakowanie
+ wydajne

zapach nie ten

Dostałam w prezencie na gwiazdkę od teściowej razem z żelem pod prysznic z tej samej serii. Gdyby nie zapach, byłby to całkiem spoko produkt.
[+] dość wydajny - używam od grudnia 2015 ok. 2 razy w tygodniu na nogi (głównie po depilacji) i ramiona (oczekując efektu wygładzenia) i nadal go mam, chociaż już się powoli kończy, myślę, że na miesiąc jeszcze starczy.
[+] po rozprowadzeniu na skórze baaardzo długo utrzymuje efekt wygładzenia i rozświetlenia skóry
[+] zapach utrzymuje się całkiem długo
[+] lubię to opakowanie, plastikowe, nietłukące się, ładne, szczelne, nic się nie wylewa ani nie wycieka
[+] przyjemna konsystencja masła, do tego taka "chłodząca", rozprowadzanie go na skórze to przyjemność
[+] stosowane na podrażnioną skórę po depilacji robią swoje - nawilżają skórę na długi okres czasu, wygładzają
[-] zapach nie przypadł mi do gustu: jego ewolucja na skórze także nie zachęca niczym miłym; jest raczej cięzki, słodki i duszący
[-] mam wrażenie zapychania , skóra jest długi czas tłusta mimo zużycia małych ilości na daną partię ciała, więc założenie nogi na nogę nawet 2h po nałożeniu powoduje, że się ześlizguje
[-] co do dostępności, to nie rozglądałam się jakoś szczególnie, bo dostałam masło w prezencie, ale chyba tylko raz w życiu się na to natknęłam
[-] średnio trafiony pomysł z czerwonymi drobinkami owoców (?), które plamią skórę i trzeba je rozcierać, bo inaczej tworzą nieestetyczne smugi - poza tym, nie dodają kolorytu ani nie poprawiają szczególnie kondycji skóry, więc są raczej irytujące

Fajne tylko mało wydajne ;)

Masło dostałam w prezencie od chłopaka, dlatego miałam okazję je wypróbować.

Zalety:

- dobrze nawilża bardzo suchą skórę
- szybko się wchłania
- nie pozostawia lepkiej warstwy
- ma ładny owocowy zapach
- skóra jest zadbana, gładka i ma ładny koloryt

Wady:

- mało wydajne ( stosowałam średnio co dwa dni i starczyło na około 3 tygodnie )

Możliwe, że jeszcze nie raz do niego wrócę, póki co testuję mus z tej samej firmy.

Fantastycznie odżywia skórę

Produkt, który jest wręcz idealny - ma przyjemną konsystencję i świetnie spełnia swoje zadanie. Bardzo trudno było mi znaleźć balsam, który nawilżyłby moją skórę - to masło temu podołało.
Jedyny minus to zapach, który pod koniec opakowania przestaje się podobać. Masło dostałam w prezencie, sama nigdy nie wybrałabym akurat tej gamy zapachowej, dlatego lepiej powąchać np. mydło z tej samej serii niż kupować "w ciemno" :)

+ doskonała konsystencja - nie jest ani "wodnisty", ani tłusty i ciężki
+ szybko się wchłania - nie powoduje efektu "lepienia się"
+ świetnie odżywia skórę
+ przyjazne opakowanie -łatwo się odkręca, nawet nabalsamowanymi łapkami
+ skóra zachowuje nawilżenie przez cały dzień, również przy kilkudniowej przerwie od smarowania

- denerwujący zapach
- nieekonomiczne opakowanie - smarowałam nim całe ciało i nie wystarczył nawet na miesiąc

Ilość zużytych opakowań: 1, duże