Nivea, Hair Care, Flexible Curls, Odżywka `Skręt fal i loków` (stara wersja)

Nivea, Hair Care, Flexible Curls, Odżywka `Skręt fal i loków` (stara wersja)

Odżywka Skręt fal i loków z ekstraktami z aloesu i lilii wodnej podkreśla skręt loków i fal, zapewniając sprężystość i elastyczność włosom kręconym i falowanym.
Zapewnia naturalny połysk oraz wyraźnie ułatwia rozczesywanie włosów. Nie obciąża włosów.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetrimonium Chloride, Nymphaea Odorata, Aloe Barbadensis, Behentrimonium Chloride, Hydroxypropyl Methylcellulose, Propylene Glycol, Sodium Citrate, Mathylparaben, Propylparaben, Parfum.

Cena: 8-11zł / 200ml

Dobra.

Ta odzywka jest po prostu dobra. Nie najlepsza. Z szamponu z tej serii byłam dużo bardziej zadowolona. Jest po prostu Ok, ja mam włoski z natury bardzo kręcone, więc wątpię, że ten specyfik akurat sprawił, że fajnie się kręcą. Ale efekt jest taki: Włoski dość nawilżone, ale to jeszcze nie to, ładnie się kręcą, ale dość szybko tracą sprężystość. NIE WYDAJNA. Podczas używania 1 szamponu, musiałam kupować 2 odzywki :(
Pytanie: czy warto? Ja poszukam czegoś lepszego, ale gdybym nie znalazła, wrócę do tej odżywki. Pozostaje mi tylko polecić szampon z tej serii, który jest o wiele lepszy.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:3 albo 4, 5 w porywach :D

To nie to

Ta odzywka to porazka.. moze nawilza wlosy i ladnie pachnie, no ale miala takze ulatwiac wlosom skret, a dzieje sie odwrotnie - ona wrecz prostuje loki! (to przez obciazanie wlosow) :mad: nie polecam :nie:

Używam tego produktu od: dlugiego czasu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i nie moge skonczyc :rolleyes:

Miodzio!

Byłoby 5 gwiazdek gdyby nie to, że zbyt duża ilość odżywki nie chce się spłukać i przez to włosy szybciej się przetłuszczają.
Ale ogólnie to spełnia oczekiwania odnoście ślicznie skręconych włosków!
Loczki są delikatne, nie sklejone i czuć, że nawilżone.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Naprawdę dobra

Odżywkę kupiłam, ze względu na moje falowane, przesuszone włoski. I musze powiedzieć, że spełniła swoje zadanie w 100 %-tach. Włosy są miękkie, ładnie się układają, nawilżone, ale nie obciążone. Przyjemne w dotyku, zapach intensywny jedynie przy nakładaniu, szybko robi się delikatny. Naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

taka sobie

Taka tam odżywka. Podstawowa obietnica producenta-skręt-u mnie nie jest spełniona. Na szczęscie odżywka ma też zalety. Gęsta, kremowa, konsystencja, silnie nawilża. Zapach nijaki. Włosy są po niej ładne ale skręt bez zmian.

Używam tego produktu od:2 tygodni

noo..no!

hmm
wbrew temu co napisano nie nadaje połysku, raczej matuje.. to chyba zalezy od włósów.. na moich wystapilao "siano".
Jednak włoski staja się miekkie w dotyku a loki.. przy odrobinie szczęscia- skręcone xD

Średnia

Ma zalety, ma i wady.

Z zalet:
- pomaga nieco opanowac puszenie.
- nieco nawilża, choć dla mnie niewystarczająco.
- ładny zapach
- trochę podkreśla skręt, ale też niezbyt mocno...

Z wad:
- czuję jakby włosy były... oblepione.
- obciąża, czasem aż za bardzo (bo generalnie lekkie obciążenie jest wskazane, pomaga eliminować puszenie)
- mało wydajna

Używam tego produktu od: miesiąca (co któreś tam mycie)

ładny skręt

Uzywam razem z szamponem z tej serii :)
Zalety:
* włosy dużo łatwiej rozczesać
* ładnie się skręcają
* loczki są "gładkie"
* ma przyjemny zapach
* i odpowiednią konsystencję, która nie spływa z włosów
* sympatyczna dla portfela cena :) 8-9 zł
Wady:
* nie zauważyłam

Używam tego produktu od:1,5 miecha

Spełnia wymagania

Używam jej wraz z szamponikiem i moim zdaniem jest całkiem niezła.Włosy są miękkie,pachnące i lepiej zdyscyplinowane,łatwo je rozczesać (z czym mam zawsze problemy).Poza tym jest wydajna i niedroga.

Używam tego produktu od:pół roku

dobra

Włosy mam po trwałej, ale uparcie nie chcą się kręcić :( po tej odżywce zostają jednak fale, co już jest dużym osiągnięciem, jak utrwalę je pianką, to efekt jest nawet dobry, choć nie rewelacyjny, ale to pewnie wina moich opornych prostych włosów.
Dobrze się rozprowadza, nie ma problemu ze spłukiwaniem, ma dobrą gęstą konsystencję i ładny zapach. W efekcie włosy są miękkie i błyszczącem, czuć, jakby były dobrze nawilżone. Nie puszą się, ale też odżywka ich nie odciąża. Są po prostu miłe w dotyku i wyglądzie. Dobrze się układają. Produkt nie jest niestety wydajny.

bardzo dobra

Kupiłam ją kilka miesięcy temu wraz z szamponem ale , że moje włosy były wtedy zniszczone (rozdwajające się końcówki i łamliwe włosy po częstym suszeniu suszarka i używaniu pianke) nie byłam zadowolona i odstawiłam ją gdzieś w kąt. Ale tydzień temu wysłąląm chłopaka po odżywke do sklepu a jak to facet kupił oczywiście nie to co trzeba :) czyli właśnei odżywke Nivei do włosów kręconych i falowanych. Juz po pierwszym użciu wpadłam w zachwyt :) Oto zalety:
* ułatwia roczesywanie i to baaaardzo ułatwia (dodam że mam włosy prawie do pasa i mają one bardzo dużą skłonnośc do plątania)
* faktycznie podkreśla moje lekko falowane włoski (moje włosy należą do falowanych ale po uzyciu tej odżywki jak susze je na leciutkim nawiewie suszarka powstaja sliczne loczki, a dla mnei to neisamowite :) do tej pory żeby uzyskac podobny efekt musiałam użyc pianki)
* włoski ładnie się błyszczą
* nawilża ale włosom zniszczonym nie przywróci idealnej formy
* ma delikatny i nawet ładny zapach
* jest wydajna
*estetyczne i wygodne opakowanie
*niska cena

wady: ja takowych nie zauważyłam :)
Reasumując :) doskonała odżywka do włosów falowanych i kręconych

nie nawilza

calkiem fajna odzywka
zwlaszcza w duecie z szmponem, w zasadzie wszystko tak jak obiecuje producent.. nie dam 5 gwiazdek bo niestety nie nawilza wlosow co wydaje mi sie wazne przy kreconych wlosach - robia sie zbyt suche, przynajmniej moje