Nivea, Hair Care, Flexible Curls, Odżywka `Skręt fal i loków` (stara wersja)

Nivea, Hair Care, Flexible Curls, Odżywka `Skręt fal i loków` (stara wersja)

Odżywka Skręt fal i loków z ekstraktami z aloesu i lilii wodnej podkreśla skręt loków i fal, zapewniając sprężystość i elastyczność włosom kręconym i falowanym.
Zapewnia naturalny połysk oraz wyraźnie ułatwia rozczesywanie włosów. Nie obciąża włosów.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetrimonium Chloride, Nymphaea Odorata, Aloe Barbadensis, Behentrimonium Chloride, Hydroxypropyl Methylcellulose, Propylene Glycol, Sodium Citrate, Mathylparaben, Propylparaben, Parfum.

Cena: 8-11zł / 200ml

działa - z szamponem :-)

Podobnie jak pisałam przy ocenie szamponu od kompletu - rzeczywiście utrwala skręt włosów (u mnie - po headlines).
Nie zauważyłam, żeby ta odżywka jakoś specjalnie odżywiała włosy, ale na pewno ułatwia rozczesywanie i dodaje połysku. Ja dodaję sobie jeszcze serum na końcówki i jest super. Z drugiej strony - nie obciąża włosów, więc coś za coś.

bez rewelacji

Sporo wad, niewiele zalet.
Nie działa jakoś specjalnie podkreślająco na loki, choć pomaga uporać się z sianowatością kręconych włosów.
Czyli nawilża nie najgorzej.

Ma konstystencję, która mi zupełnie nie odpowiada, rozlewa się na dłoni, jeśli szybciutko się jej nie nałoży na włosy, spłynie z ręki. Spływa też z włosów. Odżywka powinna być jak dobrze ubity krem.
Trudno było mi ją rozprowadzić na włosach, gdzieś niknie, nie mogłam jej wyczuć; słaby poślizg.
Do tego okropny, zbyt ciężki zapach.

ilość zużytych opakowań: 1

jestem zadowolona

mam falujące się włosy więc skuszona reklamami zakupiłam tą odżywkę(razem z szamponem) i jestem zadowolona. efekt po tej serii to błyszczące, nawilżone włosy. odżywka nie obciąża włosów, ułatwia rozczesywanie. zapach przyjemny tylko jest mało wydajna.poza tym włosy mi się zaczęły elektryzować, ale to cghyba sprawka kaloryferów a nie odżywki:) Ogólnie kosmetyk godny polecenia.

Dobry

Używam jej wraz z szamponem z tej samej serii i jestem zadowolona. Mam naturalnie kręcone puszące się włoski. Już po pierwszym użyciu było widać, ze włosy są bardziej lśniące i lepiej się układają (były bardziej miękkie). Wpływ na lepszy skręt włosa mógłby być większy, ale tu moim zdaniem rolę odgrywa sposób suszenia (u mnie kiedy włosy schną naturalnie, bez pomocy suszarki, ich skręt jest największy). Dobra jakość za korzystną cenę. Polecam!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: od miesiąca/1
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

W porzadku

Odzywka jak odzywka. W moim przypadku uwazam, ze odzywia naprawde dobrze, ale bez zadnych rewelacji. Co do podkreslania lokow, to jednak chyba wieksze znaczenie niz odzywka ma to, jak sie suszy wlosy (dyfuzor) i jakich preparatow do stylizacji sie uzywa.
Ogolnie, to dobry produkt. Ma mily zapach, dobra konsystencje i wlosy sa miekkie. Ale jest wiele innych podobnych, dlatego tylko trzy gwiazdki.:)

taka sobie

Taka najgorsza to nie jest, ale za tą cenę to ja kupuję Gliss Kur'a, który nawilża, jak trzeba, a to odżywka radzi sobie z tym baaardzo średnio. Zapach ma łady, konsystencję też ok - jest dość gęsta, nie spływa, nie kapie. Rozczesywanie ułatwia w sposób zadowalający, ale i tak jej więcej nie kupię.

ilość zużytych opakowań: 3/4 z pierwszego i nie mam ochoty na więcej