Kinetics, SolarGel, Top Coat (Solarny top nawierzchniowy)

Kinetics, SolarGel, Top Coat (Solarny top nawierzchniowy)

Nawierzchniowy lakier solarny SolarGel nadaje efekt hybrydy i ekstremalnego połysku, utrzymuje się do 10 dni i nie wymaga stosowania lampy UV/LED. Jest odporny na zarysowawania. Nawierzchniowy lakier solarny SolarGel jest przeznacozny do stosowania wraz z lakierami solarnymi SolarGel

lakiery nawierzchniowe
nabłyszczające, przedłużające trwałość lakieru
żelowa, szybkoschnąca, o przedłużonej trwałości
Efekt
naturalne

Mój numer 1 wśród top coat

Chcąc przedłużyć trwałość i ładny wygląd manicure sięgałam po różne lakiery top coat. Niestety przeważnie nie byłam zadowolona z ich działania, główną ich wadą było ścieranie kolorowego lakieru, pozostawianie smug, prześwitów. Dlatego z ciekawością, ale i niepewnością podeszłam do tego top coat. I warto było zaryzykować! Buteleczka zapakowana jest w gustowny, srebrny, metaliczny kartonik. Opakowanie samego lakieru również jest srebrne, metaliczne i wygląda to efektownie, ale ma tą wadę, że nie możemy dostrzec, jak dużo produktu nam jeszcze pozostało. Zapach jest typowy dla lakierów. Pędzelek jest w sam raz, dość długi, o średniej szerokości i z zaokrągleniami po bokach, co umożliwia precyzyjne pomalowanie paznokci. Konsystencja również jest odpowiednia. Dość szybko schnie. Produkt nie zniszczył mi manicure, wręcz przeciwnie - nadal pięknego połysku, niczym tafla! Przedłużył trwałość manicure o jakieś 2-3 dni, niestety nie jestem w stanie stwierdzić, czy byłby w stanie przedłużyć tą trwałość o jeszcze dłuższy okres czasu, ponieważ dość często maluję paznokcie. Nie wywołał u mnie zniszczenia płytki paznokci, uczulenia ani podrażnienia. Szkoda, że nie jest bardziej dostępny, ja swój zakupiłam w drogerii osiedlowej. Może nie jest to produkt z najniższej półki cenowej, ale myślę, że warto zainwestować i spróbować. Ja ze swojej strony polecam :)

wow!

Kupowałam z niepewnością, ale skoro bardzo lubię lakiery tej firmy to skusiłam się i nie żałuję.
Nie zostawia żadnych smug na paznokciu. Co najważniejsze-szybko wysycha i bardzo dobrze utrwala lakier. Odporny na zarysowania co jest miłym zaskoczeniem.

Najlepszy !

Używam go zarówno do lakierów solarnych jak i do lakierów innych marek,tych zwyczjanych również,dzieki niemu lakiery przepieknie błyszczą i trzymają się nawet do 10 dni, to jego zasługa własnie, naprawde polecam !!!!