Joanna, Reflex Blond

Joanna, Reflex Blond

Rozjaśniacz w sprayu, służący do nadawania jasnym włosom efektu naturalnego, ciepłego, rozświetlającego słonecznego balejażu. Dzięki temu preparatowi możesz ozdabiać fryzurę złotawymi refleksami letniego słońca przez cały rok.
Efekt zależy od wyjściowego koloru i odcienia włosów oraz ich naturalnej podatności na rozjaśnianie. To nie jest dekoloryzator - kosmetyk służy do delikatnego rozświetlenia włosów nieregularnymi, złocistymi i ciepłymi w odcieniu pasemkami, imitującymi słoneczne refleksy, nie do radykalnej zmiany koloru.
Rozjaśniacz zawiera ekstrakt z rumianku i składniki odżywcze. Wyciąg z rumianku polecany jest szczególnie do pielęgnacji włosów blond. Po użyciu kosmetyku włosy pozostaną miękkie.
Nie używać na farbowanych włosach.
W ofercie firmy zastąpiona nową wersją Multi Blond Reflex, pozbawioną m.in. kwasu salicylowego.

polacam wszystkim

kosmetyk kupilam bardzo dawno temu bo chcialam rozjasnic wlosy w domu ale po moich niudanych eksperymentach z rozjasniaczami w kremie wybralam ten. zachecila mnie cena

musze stwierdzic ze wtedy pierwszy raz uzylam i nie widzac efektow schowalam gdzies gleboko. niedawno wyciagnelam i zaczelam pryskac. popryskalam wlosy popoludniu i nic nie robiac z nimi tak poszlam spac, rano wymylam glowe a kolezanka sie mnie pyta czy robilam cos z wlosami bo mam jakby jasniejsze :) zachecona tymi komentarzami pryskalam wlosy codzien popoludniu i zostawialam na noc. i mam bardzo ladny braz miodowy, aki jaki chcialam - mam naturalne wlosy czarne i farbowalam zawsze na ciemno.

niedawno bylam u fryzjera, powiedzial ze kolor jest ok ale ze jednak spalil mi wlosy ten rozjasniacz, wlosy sie ciagna a nie powinny. odradzil mi go jednak i zachecil do wizyt u niego [cwaniak!]. dlatego odradzam stosowania codzien, wystarczy co drugi czy 2x w tygodniu albo raz w tygodniu. gwarantuje efekt. aha i nie liczcie na cudne bland pasemka. kazdy wlos jest inny, jednomu wyjdzie rudy drugiemu bialy :)Używam tego produktu

edit: co do zapachu to jednak nie narzekajmy bo toi rozjasniacz, chemia, ma dzialac a nie pachniec bo to nie perfumy

od: hmm

nie taki wspaniały znów!

Popieram moje poprzedniczki, mnie też nie zachwycił, choć mam pewne wątpliwości, bo tak szczerze to liczyłam na coś więcej, a efekt na moich włosach nie był taki oszałamiający, ale z drugiej strony producent obiecuje tylko refleksy słoneczne.Szkoda tylko, ze na moim ciemnym blondzie wychodzą miedziane. Nie lubię tego koloru.I oczywiście swędzi mnie po tym specyfiku głowa, a co za tym podrażnił mi bardzo skórę głowy. Używam go jeszcze czasem tak przed myciem głowy, kilka razy spryskuję włosy potem suszę suszarką , a później myje głowę. A i strasznie śmierdzi.Używam tego produktu od:2 miesięcy

chyba nie

Jakoś mi nie przypadł do gustu. Głównie za odcień jaki nadaje włosom - niestety żółty. Mam też wrażenie, że niszczy włosy i dość mocno przesusza je. Wolę zatem kupować najlepsze farby, które w zasadzie wcale nie mniej niszczą włosy.

Używam tego produktu od: 1

naturalnie

kupię ten produkt ponownie, bo już to zrobiłam dziś ;)

kupiłam pierwsze opakowanie chyba ze 4 miesiace temu, używałam oszczędnie, bo bałam sie że zniszczy włosy, a z drugiej strony nie trzeba było codziennie psikać, bo efekt był delikatny, ale widoczny nawet przy używaniu raz na tydzień. na początku stosowania używałam na całej długosci włosów, starałam się nieregularnie wyviągać pasemka, żeby było efektownie i naturalnie. potem tak raz na tydzień tylko przy skórze głowy, wiecej przy przedziałku. i pasemka psikam raz na miesiac, bo tak. acha, włosów zniszczonych nie mam, ale ja z natury mam gęste i mocne włosy, do tego przez wiele lat był krótkie, wiec nic nie jest w stanie im zaszkodzić.
acha, cena u mnie: 6,10 ;)

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1, w trakcie 2

To jest to !

Od dawna zamierzałam rozjaśnić włosy, ale bałam się koszmarnego koloru ala tandetna Barbie i odrostów. Zdesperowana tym jak pociemniały mi włosy w końu zdecydowalam się na spray i nie żałuję ! Moje włosy mają bardzo ciemny odcień blondu, który właściwie czasami wygląda wręcz na brąz - ochyda :/ Sprayu użyłam raz w dosyć dużej ilości a później wysuszyłam włosy suszarką. Pierwszego dnia rozjaśnienie było ledwo widoczne natomiast drugiego efekt był jakby nasilony. Spray rozjaśnia tak delikatnie, że nie trzeba się bać "przedobrzenie" - u mnie nikt nie zauważył różnicy:P Mam włosy do łopatek i suszyłam je z głowa w dół w efekcie czego uzyskałam efekt jakby bo podnoszeniu włosów u nasady - coś rewelacyjnego ! Włosy były sztywniejsze, grybsze i ładnie uniesione.
Jedyny minus to zapach ale biorac pod uwage cene i efekt mozna spokojnie wybaczyc.
Polecam dziewczynom ktore boja sie ekstremalnych metamorfoz - w przypadku tego spray sama decydujesz kiedy wlosy maja dobry kolor i nie trzeba ich juz rozjasniac :)Używam tego produktu od: ok tygodnia

Wlosy mniej sie przetluszczaja, dluzej pozostaje swieze. Zwykle myje wlosy co drugi dzien a w dniu mycia sa juz b. brzydkie. Gdy stosuje spray moge je myc co trzeci dzien a mimo to wygladaja lepiej niz wczesniej przy co drugim dniu (zamieszalam :P)

Dla blondynek :)

Idealny!
->Chciałam mieć jaśniejsze włosy, eksperyment z farbą zakończył się za jasnym kolorem i obleśnymi odrostami (nie ma nic gorszego moim zdaniem!). Natomiast rozjaśniacz w sprayu jest- jak na mój gust- idealny!
->Nadaje włosom nieco jaśniejszy kolor, ale stopień rozjaśnienia można w łatwy sposób kontrolować- wszystko zależy, ile razy go użyjesz.
->MoŻna spryskać całe włosy, można tylko część (użyłam go głównie do swoich odrostów).
-> Nie niszczy ich aż tak bardzo (użyty raz, na jakiś czas, można powiedzieć, ze w ogóle)
-> Baaardzo naturalny efekt.
-> Cena! 6,50 za taki kosmetyk to GROSZE
Polecam!!!

Jedyny minus: okropnie śmierdzi, radzę nie używać w zamkniętym pomieszczeniu ani przed wyjściem z domu, bo potem ciężko pozbyć się tego zapachu z włosów.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 albo 3, nie pamietam

w załączniku ZDJĘCIE MOJEGO NATURALNEGO KOLORU (FOTO1) I WŁOSÓW PO REFLEX BLOND JOANNA (FOTO 2)- niestety ciężko mi określić ile kosmetyku użyłam by uzyskać efekt jak na 2.

najlepszy dla blondynek!!!

Kupiłam go zachęcona opiniami na Wizażu.Strasznie cięzko było go dostać.Mieszkam w Ostrowie.Blond reflex mozna zakupic po uprzednim zamowieniu na ul. Koscielnej. Cena bardzo przyzwoita-jednynie 6,70. Jest bardzo wydajny, delikatnie rozjasnia włosy.Mam naturalnie ciemno blond wlosy.Kilka miesięcy temu zrobiłam balejaż z perlowego i naturalnego blondu.Moje odrosty z ciemnego blondu odznaczaly się, dlatego sprobowalam sprayu, ale tylko na odrosty. Wlosy staly sie jasniejsze juz za pierwszysm razem.Spray stosuje na mokre wlosy, po 1-2 psiki w jedno miejsce ,spryskując tylko włosy na przedziałku, (bo chce wrocic do swojego blondu) i susze suszarka. Tak jak inne wizazanki potwierdzam spray obrzydliwie smierdzi.Mam nawet wrazenie ze jak na drugi dzien myje wlosy to wciaz go czuje. Kolor jaki uzyskalam po tygodniu stosowania to naturalny, ciepły dość jasny blond o bardzo równym zabarwieniu. Odrost nie rzuca sie tak w oczy, włosy wyglądaja super naturalnie. Sądze że aby powstały refleksy jak na zdjeciu z pudelka chyba trzebaby było wyciagac wlosy na czepku i psikac pojedyncze pasemka.

Używam tego produktu od:tygodnia

dobry

ciezko było go znależź, jednak sie udało, i sie nie zawiodłam, daje delikatne refleksy, jak chce bardziej rozjasnic to wiecej psikam, nie robi żadnych plam, jdnak okropnie śmierdzi, ale co tam wytrzymam, byle efekt byl zadowalajaca, dobiero uzylam kilka razy, i mam wrazenie ze trche wiecej włosów mi wypada, dlatego 4* ( równiez za to ze cięzko go dostać)Używam tego produktu od:2 tygodni

dziaij zakupilam kolejne opakowanie, zmienili zapach, o niebo lepszy

pogromca myszy :)

Najlepsza rzecz jaką użyłam na moich mysio-popielatych włosach. Szampony "for blond", balsamy, henna rozjasniająca nic nie dawało efektu. A teraz stosuje ok. 1-2 razy w miesiącu i mam błyszczące i widocznie jaśniejsze włosy(ok.0,5-1 ton), takie jak po długich wakacjach nad morzem.Wyglądają naturalnie. Płyn nie zniszczyl włosów, skóra nie była zaczerwieniona jak po farbie (rozpylam średnią ilość na włosy, czekam aż wyschną i zmywam szamponem). Jest tani, wydajny i nieporównanie z farbami i hennami wygodny w użyciu. Zapach ma charakterystyczny :D. Niestety trudno go znaleść w sklepach.

Używam tego produktu od:1/5roku

SPOSOB NA BLONDYNKE

Wiele lat farbowalam wlosy, jakis czas temu wrocilam do naturalnego koloru. A przy dlugosci moich wlosow nie bylo to latwe. Mam taki mysi, ciemny odcien blondu. Z koloru jestem zadowolona po wakacjach, pojawia sie wtedy naturalny ale dosc wyrazny balejage.

Preparatu Joanny uzylam dopiero 4 razy, ale juz widze efekt:) Snieg zaczyna topniec, a ja wygladam jak pod koniec sierpnia:) Moze odwaze sie na jeszcze jasniejszy kolor...

Na razie wlosy sa w swietnej kondycji, nie matowe, nie rozdwojone, nie wysuszone.

:) :) :)

Nie niszczy włosów, nabłyszcza je, wygląda naturalnie i ciągle świeżo :) Miałam włosy koloru ciemny blond, troche szary, a na dodatek bardzo matowe i szorstkie,a teraz są miekkie, błysczące i w kolorze jasnego blondu. Największe zdziwienie było po powrocie z wakacji, gdzie od słońca moje wlosy zrobiły sie naprawdę jasniutkie. Wszyscy mówią że ślicznie w nich wyglądam i pytają o kolor ;) Rozjasniacz jest wydajny, wygodny w użyciu i skuteczny.

Wyśmienity:]

Jest to najwspanialsza rzecz jaka kupiłam....początkowo chciałam sobie rozjaśnić włosy...teoretycznie mam jasny- średni blond....ale moje włoski są takei szarawe i myscie:( balam sie farby bo niszczą one okropnie wloski. zachecona opinniami na wizaż.pl postanowiłam zakupić to cudo....i jak we wszystkich przypadkach był problem ze znalezieniem tego sprey'u. Przejechałam pół warszawy począwszy od arkadi.......i nigdzie nie było:( w końcu znalazłam w jakimś małym sklepiku w podziemiach:] i zakupiłam aż 2:]....jeste zadowolona z efektu....bo rozjaśnia on stopniowo moje włoski:]

dwa tygodnie póżniej....
rozjaśniałam klaczki cztery razy...wyszły mi lekko złotawe...zrobilasm niebieską płukanke "celia"i włoski śa wyśmienite....nie zrezygnuje z rozjaśnaicza...ponieważ nie zniszczył moich kłaczków i nadal sa mieciutkie.....a zólciutki odcien niwelije płukanka:]