Joanna, Styling Effect, Brylantyna w żelu (stara wersja)

Joanna, Styling Effect, Brylantyna w żelu (stara wersja)

Perłowa brylantyna w żelu pozwala na ujarzmienie nawet najbardziej niesfornych kosmyków. Zawiera czynnik AVC oraz filtr UV, które pielęgnują i chronią włosy. Pozwala szybko i skutecznie nadać fryzurze właściwy kształt zapewniając długotrwały efekt. Przy jej pomocy można podkreślić szczegóły, zaakcentować i oddzielić pasma, a także uzyskać efekt większej objętości włosów lub "mokre loki". Dzięki wyjątkowej konsystencji nadaje włosom ekstra kształt i perłowy blask.

Cena: 7zł/ 150g

Doskonała

Kupiłam ten produkt pod wpływem pozytywnych opinii.Niedawno ściełam włosy i nie wiedziałam co wybrać do ich układania .Na początku trochę nie byłam pewna czy brylantyna będzie odpowiednia ale postanowiłam spróbować. Muszę stwierdzić ,że efekty są rewelacyjne.Moje włosy są z natury delikatne i cieńkie .Po zastosowaniu tej brylantyny wygladają super są miękkie puszyste a jednocześnie fryzura utrzymuje kształt jaki jej nadamy nawet do następnego dnia i wygląda jakbym miała dwa razy więcej włosów.Błyszczących drobinek co prawda na włosach nie widać ale nie szkodzi i tak warto ją kupić ,tym bardziej że cena (ja kupiłam za 5,50 150ml) jest zdecydowanie atrakcyjna.

super

Najlepsza rzecz do krótkich fryzur. Włosy można dowolnie układać i będą się trzymać do następnego mycia - super trwała. Faktycznie te błyszczące drobinki zostają najwiecej na dłoniach, ale na szczęście na włosach trochę też. Jest lepsza od wielu żeli do włosów, no i ta cena ! A do tego filtry !
Zostało mi pół tubki i od czasu do czasu używam do moich średnio-długich włosów: po umyciu nakładam trochę na całą długość i układam sucząc suszarką. U mnie zdaje to egzamin, bo mam bardzo miękkie włosy, a przez to są trochę usztywnione i lepiej się trzyma fryz.

Zużyłam 2,5 tubki.

super

Świetny kosmetyk, za niewielką cenę. Moje krótkie włoski, które chciałam "nastroszyć" z tyłu głowy, ładnie wyglądały z tą brylantyną prawie cały dzień. Nie potrzeba jej wiele, jest więc wydajna. Włosy sie nie lepią - same zalety. Nie trzeba też obawiać się prawie brokatowego wyglądu kosmetyku na dłoni,bo na włosach nie widać żadnych drobinek :)
Polecam :D

Jest OK

Kupiłam i używam od kilku dni. Świetnie pachnie - zupełnie inaczej niż tego typu kosmetyki. Dobrze usztywnia włosy, można ładnie zaznaczać pazurki na wycieniowanych włosach, Nadaje się też do robienia głądkich fryzurek. Trwały efekt za niską cenę! Szkoda, że te błyszczące drobinki są wszędzie tylko nie na włosach... No ale za tę cenę (kupiłam za 5,50zł) jest super! Odejmuję gwiazdkę za to, że niemiłosiernie się lepi!

Rewelacja!!!

Bardzo lubię kosmetyki Joanny.Są tanie i dobre!!!Brylantyna w żelu to super kosmetyk, długo trzyma fryzurkę,przyjemnie pachnie, ładnie nabłyszcza i nawet moj facet mi ją podbiera.Polecam szczególnie do krótkich włosów....

the best!!

Cudo!! najmocniejszy żel wszech czsów, NIC nie jest w stanie utrzymać się dłużej na moich krótkich włosach, fryura ma kształt przez cały dzień, nie przeszkadza jej silny wiatr, ani wilgoć w powietrzu. W sumie, poza całkowitym zmoczeniem głowy, nic nie jest w stanie zburzyć fryzury. Fakt, że połysku drobinek kompletnie na glowie nie zauważyłam, ale nie przeszkadza mi to.

Jestem mile zaskoczona :)

Nie wytrzymałam i kupiłam i nie jestem zawiedziona. Pięknie pachnie i wspaniale działa na włosy. Nałożony w odpowiedniej ilości, zwiększa objętość włosów o połowę, włosy ładnie się błyszczą a fryzura wygląda jak prosto od fryzjera.

jest super

Świetnie utrwala fryzurę i podnosi włosy. Wystarczy użyć odrobinę, żeby osiągnąć pożądany efekt, przez co jest wydajny. Do tego nie jest drogi. Mógłby trochę mniej chemicznie pachnieć, ale na szczęście zapach nie utrzymuje się długo na włosach, więc nie jest dużą wadą. Dodam jeszcze, że włosy po jego użyciu nie wyglądają na tłuste i jest to raczej b. mocny żel do włosów, a nie typowa brylantyna.

Nie ma nic lepszego

Dla fryzur krótkich tych nie ułożonych-rewela.Zawsze używa jej moja fryzjerka a ja zawsze myślałam, że to jest Godwell.A ona poprostu miała to cudo w pudełeczku po Godwellu.I zdziwiłam się,że super fryzura przez cały dzień kosztuje tak nie wiele.Nawet mokra i wietrzna pogoda nie jest w stanie jej zniszczyć.SUPER!!!

lepsza niz niejeden żel

Dla mnie ta brylantynka to rewelacja. Zaczęlam jej uzywać gdy mialam krótka poszarpaną fryzurke-z brylantyna trzymała fason jak trzeba. Teraz ma dluższe kęcone wlosy i moje loki podtrzymuje tą sama brylantyną. Daje efekt nabłyszczenia. Zdradze wam sekret-zawsze rozcieram ja najpierw w dloniach z odrobina wody a potem wgniatam w wybrane miejsca (np same końcówki) lub w cale wlosy. I wszystko gra!~a raczej dobrze sie trzyma :-)

Oceniam na 3.00

Produkt ten jest naprawdę dobry..faktycznie do włosów długich jest za ciężki, ale doskonały efekt daje wtarcie "brylantyny" w mokre włosy u nasady, po wysuszeniu i wymodelowaniu czuprynka będzie naprawdę puszysta ...włosy optycznie zyskają na objętości - doskonale po takim zabiegu bedą wyglądały włosy potraktowane prostownicą...Brylantynka w żelu firmy Joanna jest produktem godnym polecenia ze względu na swoje właściowości i niską cenę. Fakt faktem - jedyne co ma po niej perłowy blask to moje dłonie i szczotka ;)

Oceniam na 2.00

nadaje sie jedynie do krotkich wlosow.. dla dlugich zbyt ciezki.. i rzeczywiscie perlowy efekt zostaje jedynie na rekach:(