Schwarzkopf, Poly Brillance, Farba do włosów

Schwarzkopf, Poly Brillance, Farba do włosów

Wybrałam kolor 811 Scandinavia Blond. Producent zapewnia, ze farba ma właściwosci rozjaśniające. Jestem naturalną blondynką, ale moje włosy po wielokrotnym farbowaniu różnymi farbami zyskały trudny do usunięcia żółty odcień. To jedyna farba, która usunęła "kurczaka" w zamian dając piękny odcień platynowego blondu.W środku znajdują się: flakon z farbą, tubka z aktywatorem, odżywka, rękawiczki. Farba jest prosta w nakładaniu, flakon z aplikatorem, dobrze się rozprowadza i jest wydajna. Odżywka sprawia, ze włosy lśnią i są przyjemne w dotyku. Jestem bardzo zadowolona używam tej farby od 2 lat i chyba bedę musiała się z nią rozstać, ponieważ producent przestał ją produkować, na szczęście poczyniłam stosowne zapasy. Farba jest trwała; nie wypłukuje się po wielokrotnym myciu, łagodna dla włosów i posiada dobra odżywkę. A najważniejsze to jedyny blond, który na moich włosach nie zostawia żółtego odcienia.

o bozieeee :[

Kupiłam tą farbę razem z mamą.. odcień 811 skandynawski blond, skuszone pięknym opakowaniem i obietnicą pięknego blondu bez odcieni żółtości. Żadko farbuje włosy, więc farby urzywam tylko do pasemek. Mamie położyłam na cełej długości.... Odczekałyśmy 45min. zgodnie z instrukcją. Tylko...gdzie jest kolor??? Bo ani na moich ani na maminych włosach :[ Nawet odrosty jak były tak są... kolor nie zmienił się nawet o ton, a przecież to odcień rozjaśniający. Mogłabym to jeszcze przeżyć, ale prawdziwego ataku furii dostałam gdy zobaczyłam jakie spustoszenia wyrządziła ta farba na moich włosach... Nie farbuje,ale za to niszczy okrutnie
:[

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1, kilka lat temu też..1 z podobnych skutkiem

moja ulubiona :)

Juz nie pamietam co sklonilo mnie do jej kupna. Uzywalam jednego z odcieni czerwieni- a te wiadomo, lubia szybko plowiec. Z tym było inaczej, trzymal sie dzielnie od farbowania do farbowania a połysk moich wlosow wzbudzał zazdrosc kolezanek :P Zapach ma taki sobie, jak to farba, smierdzący ;) W zestawie znajduje sie odzywka. Włosy sa mieciutkie po farbowaniu. Niestety, farbka ma dwie wady- okropnie dlugo podczas mycia scieka mi rozowa woda, o pofarbowanych recznikach juz nie wspomnę, na szczeście zwykle pranie wystarcza. Drugi minus- buteleczka jest nieporozumnieniem, łatwiej farbowac włosy metoda tradycyjną, tzn pędzelkiem. Jakis czas zdradzalam ja z innymi farbami ale teraz wrociłam do brillance :)Używam tego produktu od: dwoch lat
Ilość zużytych opakowań: oj, duzo...

był sobie kolor...

Uzywalam tej farby dwukrotnie , podzielilam na pół i dwa razy farbowalam sobie brazowe pasemka na blond wlosach, drugo raz tylko dlatego ze kolor jest naprawde ladny (naturalny braz) a uwazalam, ze moze za pierwszym razem "cos bylo nie tak". W trakcie rozrabiania dalo sie zauwazyc, ze farba nie smierdzi tak straszliwie, jak to tego typu produkty potrafia. Kolor złapał, byl dokladnie taki jaki chcialam, a wlosy niesamowicie lśniace. Niestety kolor schodzi strasznie szybko, po miesiacu zostaja mizerne resztki. A wlosy niestety ucierpialy jak po kazdym farbowaniu. Nie warto było.

Używam tego produktu od:4 miesiecy

Nie dla mnie

Kiedyś używałam tylko farb Schwarzkopf. Potem na rynku pojawiło się wiele innych marek. Jakiś czas temu postanowiłam odświeżyć mój kolor i pamięć na temat tej firmy. I zawiodłam się. PLUSY: jasna instrukcja użycia; kolor wyszedł ładny (to była chyba granatowa czerń), lśniący; konsystencja - kremowa, farba nie spływa z włosów; przyjemna, pięknie pachnąca odżywka po farbowaniu (ale miałam już do czynienia ze skuteczniejszymi); ładne opakowanie (i chyba dlatego kupiłam tą farbę). MINUSY: niezwykle szybko zeszła mi z włosów - w ok. miesiąc po prostu się sprała, całkowicie (a ciemne odcienie świetnie się trzymają moich włosów); włosy zniszczone nieco bardziej, niż po kilku innych farbach, matowe; średnio wydajna (ciut za gęsta). PODSUMOWUJĄC: mam mieszane uczucia w stosunku do tej farby. Sam kolor OK, ale trwałość (na moich włosach) okropna. Do tego podniszczone włosy. Po prostu nie jest dla mnie.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata temu

rewelacyjna trwalosc

Nie niszczy mocno wlosow (*praktycznie w ogole), kolor super (mialam taki mocno czerwony, nie pamietam numerka ani nazwy, chyba rubinowa czerwien) - wyszedl jak na opakowaniu i trzymal sie BARDZO dlugo. teraz mam Luminance (tez brillance ale inna wersja) i tak samo rewelacyjny kolor i rewelacyjnie dlugo sie trzyma.Używam tego produktu od:nie wiem;]
Ilość zużytych opakowań: 1 to drugie Luminance
zuzylam jedno opakowanie na wlosy do ramion (a luminance tak samo jedno jak juz mialam do lopatek) - wlosy cienkie ale bardzo geste.

Porządna farba

Dwukrotnie użyłam odcienia 880 (Ciemny Brąz). Kolor wyszedł idealnie: głęboki, błyszczący, chłodny bardzo ciemny brąz. Jedno opakowanie spokojnie wystarcza na równomierne pokrycie gęstych, długich do łopatek włosów. Nie mam szczególnej wprawy w nakładaniu farby, dodatkowym utrudnieniem może być konieczność nakładania na suche włosy, jednak farba jest wydajna, a kolor rozkłada się równomiernie. Farba jest w poręcznym aplikatorze typu click-click ( jak np. Casting). Nie niszczy włosów. Z czasem kolor lekko się spiera i staje bardzo podobny do mojego naturalnego, tak więc nie widać odrostów ;)
Dołączoną odżywkę bardzo lubię, choć raczej lekka i mało regenerująca. Jednak wygładza włosy, świetnie się po niej rozczesują, są miękkie i miłe w dotyku. Rękawiczki z zestawu są średnie, wolę kupić parę w aptece. Dobra farba, niezła odżywka, zwykle udaje mi się kupić w promocji za 12 zł z groszami :)

Używam tego produktu od: 2 opakowania w ciągu paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:j.w.

świetna

ta farba, jako jedna z nielicznych, ma taki kolor jaki mi odpowiada;) to niewątpliwa zaleta w porównaniu do innych;)
poza tym trzyma się bardzo długo na włosach. spłukuje sie tylko przy pierwszych 2-3 myciach głowy, potem woda jest czyściutka. nadaje błyszczący intensywny kolor i nie niszczy włosów, ale może dlatego, że używam ciemnych kolorów.
przyczepić się można jaedynie do tego, że jest trochę droga, a opakowanie trzeba zużyć całe na raz, tzn. nie można użyć np. połowy do farbowania odrostów. szczególnie, że mam krótkie i dość cieńkawe włosy...

Używam tego produktu od:

najlepsza jaka znam

Przetestowalam mnostwo produktow do koloryzacji wlosow(ale wylacznie farb, bo szamponow nie uzywam) i nawet nie chce mi sie pisac o tych wszystkich porazkach, albo miernym efekcie jaki dawaly na wlosach.
Poly Brillance to jedyna farba, do ktorej uparcie wracam od jakiegos poltora roku- i nawet odechcialo mi sie szukac "czegos jeszcze lepszego"- i tak, wiem, ze nie znajde.
Podsumowujac:
-nalozony kolor bardzo rownomiernie barwi wlosy-zero nierownosci, jasniejszych i ciemniejszych odcieni
-kolor jest ultra-trwaly-przy tej farbie wystarczy mi farbowanie wlosow co 2-2,5 miesiaca
-kolor w ogole nie plowieje z czasem(mnie samej trudno bylo w to uwierzyc-a jednak!!!),caly czas pozostaje mocny, nasycony, choc bardzo nieznacznie rozjasniony przez mycie.
-farbe latwo i przyjemnie sie naklada, nie splywa, nie szczypie, nie uczula, niezle pachnie.
Gdyby byla taka mozliwosc dalabym temu produktowi 1000 gwiazdek- jest tak dobry poprostu.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:duzo

nie rozumiem?!

użyłam odcienia świetlisty brąz (854). jako że był o ton jasniejszy od farby jaką akurat mialam na włosach postanowilam je zdekoloryzować. nie wiem czemu farba praktycznie nie chwyciła na rozjasnione wlosy - jedynie zmienila troche odcień (mimo ze byla przeznaczona do wlosow od jasnego blondu do brązu, a w instrukcji kazali nawet ograniczyc czas dzialania na wlosach wczesniej rozjasnianych-teoretycznie wiec powinna pokrywac mocniej) no i MASAKRA mam marchewkowe włosy!! bylam nawet sklonna je zostawic ale juz przy pierwszym myciu farba zmyla sie calkowicie z odrostów (ktore mialam przed dekoloryzacja) i mam przy skórze żółte włosy!! zupelnie tego nie rozumiem robilam wszystko zgodnie z instrukcją

daje jednak 2 gwiazdki bo kiedys uzywalam tej farby bez dekoloryzacji na wlosy w odcieniu sredni braz i wyszla bardzo ładnie-tak jak na opakowaniu

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2
Recenzja: ...

Numer jeden!!!

Naprawde bardzo mile mnie zaskoczyła ta farba, to było moje ostatnie "podejście" w celu usunięcia żółtej poświaty z moich włosów. Sięgnęlam po nr 811 - scandinavia i jestem zachwycona efektem. Moje włosy mają nareszcie zimny odcień blondu i do tego bardzo bardzo jasny! Początkowo włosy były dość intensywnie szarawo-fioletowate, jednak juz po pierwszym myciu kolor ujednolicił się dając w efekcie końcowym prawdziwy skandynawski blond. Jak dla mnie numer 1 !!!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...jedno, ale drugie juz czeka i napewno nie bedzie ostatnie :)
Recenzja: ...

ultratrwała :D

Użyłam koloru naturalny brąz.moje spostrzeżenia są następujące:) : kolor na samym początku wydał mi się za ciemny ale po pierwszym myciu było juz OKi. Kolor wyszedł naturalny-taka czekoladka jednak bez jakichkolwiek czerwoności(których nienawidzę)!po prostu Brąz :) rzeczywiście "migotliwy" lśniący-niesamowity blask :) kolejny plus to odżywka-po nałożeniu farby wloski były jednak troszkę sztywne ale dała radę:)poza tym Pieknie pachnie!!(farbowałam włoski przed wyjściem wieczornym-bałam sie strasznie czy aby z mojej strony nie bedzie "zajezdzać"farba -ale nic z tych rzeczy.usłyszałam natomiast ze włoski pieknie mi pachną(to ta odżywka)hihi:) cena oki-jakieś 12 zł -chyba w promocji była.A teraz główna cecha tej farby-ultratrwałość:Dpo 2-óch a nawet 3 miesiącach kolor nadal (prawie)bez zmian.nie farbowałam włosów przez ten czas bo odrostów (oprócz mnie gdy się wysilę) nikt nie jest w stanie dostrzec a na całej długości włosów nie przebija zaden inny kolor (wcześniej były jaśniejsze)Od początku pokryła włosy równiutko.Co do "technicznych"szczegółów :nakłada sie dobrze,nie spływa,nie szczypie,nie uczula:) no i przede wszystkim nie śmierdzi(w porównaniu do wszystkich innych )ogólnie bardzo pozytywne wrażenia-zwłaszcza ta trwałosc(L'oreal zniknął po 2óch tyg!!!!!!!!!!!!)polecam Brillance z czystym sumieniem :)

rewelacyjna

Testowałam na swoich włosach różne farby(oczywiście w poszukiwaniu ideału) i trafiłam na Poly Brillance.Świetny produkt.Kolor,który otrzymałam był zgodny z moimi oczekiwaniami(aksamitny brąz).Kolejną zaletą farby jest jej trwałość-trzyma się bardzo dobrze.Odrostów (o dziwo!) nie widać,gdyż farba zmywa się z włosów równomiernie.
Pozostanę jej wierna :)