Eva Natura, Len, Pielęgnacyjny krem do rąk i paznokci

Eva Natura, Len, Pielęgnacyjny krem do rąk i paznokci

Pielęgnacyjny krem do wysuszonych i spierzchniętych dłoni z biokompleksem lnianym.
Po użyciu kremu skóra dłoni jest dobrze nawilżona i zabezpieczona warstwą ochronną przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, w tym szkodliwym działaniem detergentów. Krem stosowany kilka razy dziennie wygładza, lekko natłuszcza i zmiękcza naskórek dłoni. Wzmacnia paznokcie zapobiegając ich kruchości i rozdwajaniu oraz przywracając im zdrowy wygląd i blask.

natłuszczające, zapobiegające starzeniu, nawilżające
kremy do rąk
zapachowa
normalna, odwodniona, sucha
w tubce
lekkie

trafiony w 10!

Jestem bardzo zadowolona.

Plusy:
+krem nawilża, nie natłuszcza
+paznokcie są w rewelacyjnym stanie
+jest tani
+ma ładne opakowanie
+chroni przed detergentami
+efekt pozostaje jeszcze po zmyciu
+jest polski
+nie otwiera się przypadkowo
+pachnie olejem lnianym, który zawiera

Minusy:
- dla mnie zimą byłby za słaby, na pozostałe pory roku to rewelacja!
- jest trudno dostępny, kupuję go w tesco lub ze strony polleny-evy

Generalnie na pewno do niego wrócę, mam w końcu cały zapasik w szafie;)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

dobry

Krem jest pakowany w fantastyczne małe tubki, za co ich wielbię. Idealnie mieści się do kieszeni puchówki, do torebki. Zapach jest przyjemny, nienachalny, choć wolałabym inny. Opakowanie (kolorystyka) samo w sobie brzydkie, ale za to poręczne. Zatrzaskuje się i nie ma mowy o przypadkowym otwarciu.
Działanie także porządne. Nawilża, natłuszcza, do tego krem jest tani, ale niewydajny. Bardzo szybko znika.

Mimo wszystko pewnie kupię ponownie ze względu na to, że jest mało kremów w małych tubkach, poza tym to polska produkcja.

Ilość zużytych opakowań: jedno małe

jest ok.

Porządny kosmetyk za niską cenę.
Ładnie wygładza dłonie, stają się miłe w dotyku. Zabezpiecza przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, wiatrem itp.
Ma bardzo dobry skład- wysoko ekstrakt z lnu.
Nie jest zbyt wydajny, ale cena to rekompensuje ;) Delikatnie pachnie, nie drażni nosa.
Kupiłam rozmiar w sam raz do torebki, 30ml za 3zł.

Kosmetyk oceniam dość dobrze, jednak myślę że na jesień/zimę będzie zbyt słaby.

Mogę polecić mniej wymagającym :)

Używam tego produktu od: lipca czy sierpnia
Ilość zużytych opakowań: jedno małe (30ml)

Nie dla mnie

Krem jest dla mnie zbyt tłusty i nie wchłania się. Ma dość gęstą konsystencję, trzeba go długo rozsmarowywać. Dobrze dba o skórę, ale moja nie jest wymagająca, potrzebuję tylko trochę nawilżacza.
Krem ma przyjemny zapach, nie jest drogi, ma dobrą wydajność i estetyczne opakowanie.

da się wytrzymac

Krem nawilza wygładza dłonie nabłyszcza paznokcie moze wzmacnia. Jednak efekt do pierszego mycia dloni, zapach nie powala na kolana ziołowy nie nachalny dla nosa.
W sumie w tej cenie nawet Dove spisuje sie lepiej.
Stosunek jakosci do ceny sredni, wydajnosc taka sobie urzywam 3 razy dziennie mozna powiedziec ze na 30 dni takiego stosowania wystarczy.
Kupiony podwojnym opakowaniu po 100ml za 9 zlotych.
Szkoda ze pierwsze kremy Len Ewy byly o niebo lepsze a paznokcie rosły jak szalone. Temu jednak brak czegos co spowodowało by ze zagoscił by na stałe jako ratunek moich dłoni.
Jest bo jest, ale nic nie robi z dłonmi na <przyszlosc>
paznokciom nie szkodzi i nie pomaga byc mocniejszymi i twardszymi jak zapewnia producent.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

przyzwyczajenie

Krem kupuję od czasu do czasu, bo mimo dziwnego zapachu lubię go. Wspomniany zapach całej linii lnianej Polleny Ewy jest dość kontrowersyjny, ale nie przeszkadza mi.

Jak na krem domowy po każdym myciu rąk, kosmetyk sprawdził się doskonale.

Ma sporo plusów:

* lekka konsystencja

* nie klei się

* szybko się wchłania

* poprawia stan rąk i paznokci

* w miarę naturalny

* tani

Z minusów wymieniłabym tylko dziwny zapach i krótkotrwały efekt. kremy do rąk zużywam tonami, więc często do tego kremu wracam, bo jest niezły.

Używam tego produktu od: jakieś 5 lat

Ilość zużytych opakowań: nie wiem, 5

stanowcze nie

Oczywiście oceniam ten krem przez pryzmat tego, jak działa na moje dłonie, które są bardzo suche, spierzchnięte, &quot;gruboskórne&quot;.

Do rzeczy. Czytając opis, wydawałoby się, że kosmetyk będzie dla mnie idealny. Nic bardziej mylnego!

Konsystencja jest wodnista, lejąca, nie pozostawia żadnego filmu na skórze. Niestety krem w ogóle nie nawilża, a już tym bardziej nie natłuszcza. Najgorsze jest to, że po rozsmarowaniu, dłonie wysuszają mi się jeszcze bardziej, skóra jest ściągnięta. Ogromnie nie lubię tego uczucia, dlatego więcej już tego kremu nie kupię. Zapach również nie przypadł mi do gustu, ale to oczywiście indywidualna sprawa.

Staram się dopatrzeć jakichś plusów, ale jedyne jakie widzę to szybkie wchłanianie i niestety duża wydajność.

Do mojej skóry potrzebuję zdecydowanie bardziej treściwego kosmetyku, więc na razie wracam do moich starych faworytów.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Jak dla mnie idealny.

Używam kremu do rąk sporadycznie - gdy jest to potrzebne, gdy dłonie są wysuszone itp. I muszę przyznać, że spełnia się znakomicie. Działa natychmiastowo i długo, pozostawiając skórę miękką i przyjmnie pachnącą. Jest tani i poręczny. Czasem nawet używam go tylko dla przyjemności, by jeszcze bardziej upiększyć dłonie :) Naprawdę extra. Nie wiem tylko jak się sprawdza w przypadkach naprawdę suchej i zniszczonej skóry.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

przyjemny zapach

Krem choć przeznaczony do wysuszonych i spierzchniętych dłoni to myślę,że z takimi problemami sobie nie poradzi.Jego działanie jest delikatne i nadaje się raczej do podtrzymania efektu nawilżonej i zadbanej skóry dłoni.I w tym się sprawdza.Używam go w ciągu dnia: delikatnie nawilża i natłuszcza,szybko się wchłania i ślicznie pachnie.Wydajny i w poręcznej, miękkiej tubie.
Nie zauważyłam, aby wzmacniał paznokcie.Może jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: 1 m-c

moje KWC !

Najlepszy krem do rąk i paznokci jaki kiedykolwiek miałam przyjemność stosować a używałam już bardzo wielu.

+ konsystencja i zapach
+ nawilża dłonie i natłuszcza je (idealny na każda porę roku)
+ cudownie wzmacnia paznokcie ! nie łamią się i nie rozdwajają, bardzo ładnie rosną
+ regeneruje skórki wokół paznokcia a miałam z nimi małe problemy

Według mnie nie ma żadnych minusów także polecam ! :)

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

niekoniecznie

Moje dłonie strasznie lubią się przesuszać, nigdy nie umiem sobie z nimi poradzić i nie sądzę, żeby jakikolwiek krem był w stanie nawilżyć je tak, aby były piękne i gładziutkie.
Jednak ten krem nie radzi sobie w ogóle. Lekko nawilża, ale prawie niewidocznie. Pachnie całkiem fajnie, opakowanie fajne itd. No i jest BARDZO wydajny. I tani xd
Jednak raczej go nie polecam ;d
Ilość zużytych opakowań: kończę 1
Miejsce zakupu: Savia

idealnie nawilża

Kremik idealnie nawilża skórę dłoni, dodatkowo bardzo fajnie pielęgnuje paznokcie i usztywnia płytkę paznokciową. Ma delikatny zapach i dobrze się wchłania.

Używam tego produktu od: 2 lata