Avon, Surrender EDT

Avon, Surrender EDT

Elektryzująca symfonia na cześć pożądania, namiętności, triumfu zmysłów.
Piękny, głęboki zapach dla nowoczesnej kobiety wyzwolonej.

Kategoria: orientalna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: sycylijska bergamotka, włoska mandarynka, chińska herbata
nuta serca: róża damasceńska, kaszmir, egzotyczne kwiaty
nuta bazy: paczula, ambra, piżmo.

Mam do niego sentyment...

Kiedyś uwielbiałam ten zapach, wtedy dałabym mu 5 gwiazdek. Jednak niedawno zauważyłam, że nieco zmienił mi się gust dotyczący zapachów. Niestety obecnie Surrender nie są przeze mnie uwielbiane tak bardzo jak kiedyś. Dlatego po wypośrodkowaniu oceny tego produktu średnia wychodzi 3+ :D
Perfumy te są niezywkle trwałe, na ubraniach czuć je nawet kilka dni.
Zamknięte są w całkiem ładnej buteleczce o ciekawym kształcie ;)
A co do zapachu, to jest on niezwykle intensywny, namiętny i mysłowy, ciężki, ale nie słodki. Niektórym osobom może kojarzyć się z męskimi perfumami. Pięknie rozwija się na skórze.
Nie kupię ponownie, ponieważ preferuje teraz słodkie, badz całkiem świeże zapachy.
Mimo początkowego zachwycenia Surrender ledwo zużyłam je do końca, zapach szybko się nudzi. Chyba jednak jest on nie dla mnie... ;)

Fajny :)

Ciepły i zmysłowy, słodki. Na początku pachnie... czarnymi jagodami! Słowo daję. Później do owocowego aromatu doączają jakieś kwiaty i rozkoszna baza - idealnie wyważona mieszanka piżma, ambry i korzennych przypraw. Świetna kompozycja, bardzo trwała i stylowa. Czasem i Avon potrafi ;)
Buteleczka ok

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:próbka

Rewalacja...

Boski!!!!
Te perfumy są rewelacyjne...
Zakochałam sie w nich gdy zamówiłam próbki bo zainteresowała mnie buteleczka i wolałam nie ryzykowac, odrazu gdy otworzyłam próbke i powachałam zamówiłaml. Sa to perfumy mocne,wiec nie dla wszystkich kobiet.. także nie psujcie recenzji tego bóstwa. jeżeli wam się nie podobaja wyrzuccie i kupcie sobie inne!!!! szkoda że nie można ich dostać u konsultantek avonu gdyz je juz wycofali z produkcji, ale na szczesie mozna je zamowic na allegro.pozdrawiam wszystkie panie ktore sa zakochane w tym zapachu...

Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań:1,5

DZIWNA

Mieliśmy z mężem identyczne i zawsze był problem z rozróżnieniem męskiej od damskiej, bo ani opakowanie, ani zapach niczym się nie różniły. Może dlatego zapach mi nie przypadł do gustu bo miałam wrażenie, że pachnę mężem, a nie sobą :)

Używam tego produktu od: już nie

gęsty herbaciany

Odnalazłam w Egipcie-tam avon sprzedawany jest z pólek w sklepach i aptekach :)
Zapach jak powyżej-cięzki bergametkowy z pieprzem. Nie tak oleisty jak euphoria CK ale maja coś wspólnego - konkretny korzenny zapach tylko na gorące spotkania z mężczyzną.
Ja mimo wszystko lubię go używać w lato.

Używam tego produktu od:miesiąca

Jeden z moich pachnących cudów

Gdy pierwszy raz zobaczyłam czerwony flakonik wiedziałąm , ze w nim musi być cos niesamowitego. I był piękny zapach, niestety dla mężczyzn. Po 2 miesiacach AVON wprowadził także damską wersję. Byłam wniebowzieta. Zapach jest mocny, nie wolno z nim przesadzac, bo wtedy otoczenie będzie się uskarzac na ból głowy. Zaraz po psiknięciu można poczuć lekkie odrzucenie od niego, ale po paru minutach gdy "wtopi" się w skórę otula mnie cudowna mgiełka.
Bardzo zmysłowy zapach. Koleżanka określiła go jako perfumy na kolację ze śniadaniem .

Używam tego produktu od:3 lat

Dla kobiety z charakterem...

Kupiłam go z głupa bo był promocji.. nie znałam jego zapachu nigdy wcześniej..
Pierwsze użycie i... EKSTAZA!!! Mój zapach!!! Wyczuwam w nim nuty pieprzu które uwielbiam. Przypomina mi mój ulubiony zapach Bruno Banani Not For Everybody...
Bardzo podoba się ten zapach mężczyznom!!! Mężczyznom namiętnym... :) Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

nie mogę go zmęczyć

Jest to jeden z tych zapachów, które leżą u mnie na toaletce i nie mogę ich zmęczyć :( I tak już jest prawie drugi rok.

Zapach jest dość cieżki, korzenno-piżmowy i dobry na zimę.
W lecie kompletnie sie nie sprawdzi, bo jest za bardzo przytłaczający.
Trwały i długo jest wyczuwalny, co w tym wypadku nie jest dla mnie jego zaletą.

O wiele fajniej pachniał dezodorant w kulce z tej serii, bo był złamany lekką nutą pudrową.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: jedno, którego nie mogę skończyć

Intrygujący.

Dziwny to zapach. Kiedy wącham nasączony nim tester perfumy zdają się śmierdzieć :) Przyprawiają o zawrót głowy. Na dzień za mocne.
Jednak kiedy wieczorem spryskam moją skórę czuję się bardzo sexy :)
Trwałość produktu jest raczej średnia, aczkolwiek intensywna, dlatego nie powinno się spryskiwać raz a dużo, raczej mało, a częściej.
I jeszcze ta niska cena ;)
Polecam: kobietom naprawdę zmysłowym, kochającym wręcz korzenne zapachy.
Nie polecam: Słodkim dziewczętom, które chcą na siłę kupić sobie głęboki zapach... Skończy się zawrotami głowy.
Jeden spośród moich ulubionych zapachów.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

mrraaauu

Wspaniały intensywny zapach, taki pełen ciepła, zmysłowy, powala nawet mnie... Utrzymuje się jednak niezbyt długo na skórze, ale cóż można oczekiwać od firmy Avon - a i cena przystępna jak na taki kosmetyk, w promocji czy na allegro można go było już za 35 zł kupić. Polecam naprawdę, mój facet za nim po prostu szaleje, każe używać go tylko na noc :))

Używam tego produktu od: 2005
Ilość zużytych opakowań: obecnie trzecie, kupiłabym więcej, ale Avon go właśnie wycofał ze swojej oferty...

super mocny

mialam wiele razy i nigdy mi sie nie znudził,to bylo w czasach kiedy spotykałam sie jako narzeczona z moim obecnym mężem,on surrender uwielbial,zapach byl trwały,charakterystyczny,pizmowy,dla osob o mocnym stanowczym charakterze,moim zdaniem dla brunetek,napewno nie dla delikatnych,slodkich dziewczynek.Lubie go i chyba kiedys powróce do niego,ale jeszcze testuje inne.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:nie wiem moze 3

Polecam na zimę

Wody z Avonu w wiekszości mają taka wspólna charakterystyczna nute zpachową po ktorej od razu mozna stwierdzic, ze to ta firma. Wyjątek stanowia 2 wody, Dreamlife i Surrender.
Surrender kojarzy mi sie z ciepłem, kominkiem, śniegiem za oknem i jak dla mnie jest stworzony na czas od listopada do stycznia, a szczególnie ulubiony w okresie światecznym:) Jest cudowny w chłodne dni, rozgrzewa, wprowadza w nastrój rozmarzenia. Za to gdy kiedyś na próbe użyłam go w lecie, miałam wrażenie ze mnie dusi, przeszkadza. Butelka prosta, elegancka. Polecam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie używania 2 buteleczki