Avon, Surrender EDT

Avon, Surrender EDT

Elektryzująca symfonia na cześć pożądania, namiętności, triumfu zmysłów.
Piękny, głęboki zapach dla nowoczesnej kobiety wyzwolonej.

Kategoria: orientalna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: sycylijska bergamotka, włoska mandarynka, chińska herbata
nuta serca: róża damasceńska, kaszmir, egzotyczne kwiaty
nuta bazy: paczula, ambra, piżmo.

bardzo ciekawy zapach

jak na avon to w ogole rewelacja. Zapach jest bardzo bardzo interesujący.gdyby perfumy lepszej jakości tak pachniały napewno bym je kupiła.ale tak przynajmniej są niedrogie;)

Używam tego produktu od:5mies.
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Mój ulubiony zapach ;)

według mnie najlepszy perfum z Avonu i w ogóle najlepszy jaki używałam, jak tylko się pojawił od razu wpadł mi do gustu i kupiłam od razu dwa flakoniki....tak na wszelki wypadek ;)
Polecam wszystkim wymagającym .... !!!

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze ale mam w zapasie jeszcze jeden ;)

Trwały i charakterystyczny

Słodki (ale nie do przesady) korzenny zapach. Ma w sobie męskawą nutę co absolutnie mi nie przeszkadza. Inny niż dotychczasowe zapachy avonu (no może poza Extraordinary) Jest trwały (spokojnie czuć go przez 6 godzin)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 50ml

Trwaly i mocny zapach

Bardzo ladny, mocny ale nie natretny zapach. Bardzo trwaly. Popsikalam sie nim rano, a wieczorem spokojnie jeszcze go czuc. Dla mnie lekko "meskawy" ale za mlodu uzywalam tylko meskich zapachow wiec dla mnie jest idealny :-)
Mam to szczescie ze zamawiam produkty Avonu z angielskiego sklepu internetowego i teraz jest promocja ze dodaja ta wode gratis do kazdego zamowienia.
Wlasnie wczoraj zamowilam kilka produktow a do tego kolejna buteleczke Surrender ;-) Bez promocji kosztuje on 12 GBP wiec ponad 60zl. Grzechem byloby nie skorzystac ;-)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i nie ostatniego

Bardzo lubię ten zapach

Zawsze strasznie mi się podobał.Jak dorwałam próbki,to zaraz zużywałam :D Teraz,jak go mam czasem mi się nudzi,ale nie używam cały czas tylko 1 zapachu,ale na zmianę,więc nie ma problemu ;) Jest słodki,ciepły i tajemniczy,kojaży mi się z namiętnoscią :) Trwałość średnia-bez rewelacji.Jakoś szybko mi "wychodzi".Flakon niezły,zatyczka-gorsza.
W promocji nie jest drogi,a sprawia mi taką przyjemność,że napewno jeszcze kupię,jak skończy mi się ten flakon :)

To juz nie to samo ;(

Kiedys tak bardzo podobal mi sie Surrender i bardzo chcialam kupić te perfumy,ale poprostu chodziłam do liceum i nie było mnie na nie stać :P
A zakochałam ise w nich od razu jak je wprowadzili na rynek pocierając karteczke zapachową w katalogu.
Kupiłam je sobie niedawno i ... pierwesz wrażenie" super-zawsze chciałam je mieć i mam :D " Ale przy dłuzszym używaniu zapach mnie meczy,jest mi w nim "zimno",a przecież to jeden z "ciepłych" i zmyslowych zapachów-czyli z mojej ulubionej kategorii.
Trudno mi sie pogodzic z tym,ze zmienił mi sie gust co do tych perfum,bo tyle razy zamęczalam mojego narzeczonego,zeby mi je kupił ,a teraz chętnie bym je oddała komuś,albo odstawie je gdzieś w kąt-na jakieś okazje ;p

Używam tego produktu od:grudnia
Ilość zużytych opakowań:połowa buteleczki

Zdecydowanie wieczorowy

Używam jednych perfum na cały dzień, więc zapach odpowiadał mi zimą. Latem używałam czegoś lżejszego, jednak gdy wróciłam do Surrendera, nie mogłam go znieść. Zapach był dla mnie zbyt duszący i już przestał mi odpowiadać. Zdecydowanie nie nadaje się do codziennego używania, jednak jest jedną z najciekawszych wieczorowych propozycji avonu. Zapach utrzymuje się długo na skórze i długo pozostaje intensywny.

Dlaczego nie wiem czy kupię? Obecnie nie używam perfum "na specjalne okazje". Jeśli będę ich potrzebować to będzie to właśnie Surrender (ewentualnie Avon Tomorrow).

Używałam od wejścia na rynek z przerwą na wakacje
Ilość zużytych opakowań: 1/2 czyli ok. 25 ml

Mój KWC wśród perfum :D

Długo szukałam swojego ulubionego zapachu. Nigdy jednak nie brałam pod uwagę perfum z Avonu, bo tą firmę uważam za totalną porażkę i jedyną dobrą jej cechą jest to, że przynoszą ci wszystko do domu. Perfumy te dostałam w formie prezentu i od razu się w nich zakochałam. Jest to bezapelacyjnie najlepszy produkt Avonu. Zapach utrzymuje się dość długo za taką cenę. Mój chłopak od razu się w nich zakochał :D. Są bardzo seksowne, mają charakterystyczny zapach i na pewno wyróżniają się wśród innych perfum.

Używam tego produktu od: kiedy wyszły na rynek z przerwami :P
Ilość zużytych opakowań: 2 i zamówiłam kolejne

Kuszący...

Nie sądziłam, że zapach z Avonu tak bardzo mi się spodoba! Jest świetny, kuszący, seksowny, ciężkawy, na pewno nie dla "małej dziewczynki w warkoczykach" ;)

Co do trwałości - przy użyciu zestawu : woda + żel pod prysznic + deo w kulce wychodzi obłęd :) POLECAM :)

Nie jest drogi, ale ma w sobie TO COŚ czego nie ma niejeden zapach z tzw. "górnej półki" ;)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

chyba najlepszy Avonu

Pieprzny, niepozbawiony temperamentu. Dla ognistej osóbki. Charakterystyczny. Chyba jedyne z perfum z tak wyraźną nutą... kłącza tataraku (chociaż pewnie nie ma go w składzie), zapomnianej orientalnej (tak tak) przyprawy i składnika antycznych perfum Cypryjczyków - tak zwanego szypru.
Flakonik nawet nawet - pasuje do całości.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: testy

seksowny,zmysłowy i ciepły

I tu muszę powtórzyć....zapach stworzony dla mnie:)
Jak go pierwszy raz powąchałam z kartki,zakochałam się:)potem byłam na etapie 5 próbek--potwierdziła sie moja miłość:)
Psikając go w powietrze,zalatuje jakby lekko po męsku--to nie tylko moja opinia :) ale na skórze....mmmm....cudo :) mój narzeczony mnie obwąchuje z zachwytem i pożądaniem:D
jest swietny,ale nie na upały,to oczywiste :)
jestem przy 5 opakowaniu i nie zamierzam przestać:)Używam tego produktu od:2 lat

Genialny!

Drapieżny, prowokujący, lecz przełamany słodkimi nutami zapachowymi. Kokieteryjny, ale w granicach dobrego smaku. Spodobał mi się od pierwszego potarcia nadgarstkiem o katalog. Kupiłam. Nie żałuję, pomyśleli o wszystkim - buteleczka cieszy nawet oko. Prowokuję teraz zapachem w granicach dobrego smaku. I na nic się nie zdadzą reklamy Naomi Campbell Cat Deluxe - to właśnie Avon Surrender jest mym numerem jeden!

Używam tego produktu od: 2 mies.