Top Choice, Sztuczne rzęsy

Top Choice, Sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy oferowane w czterech rodzajach: od naturalnych do bardzo gęstych i długich, wręcz karnawałowych. Zestaw zawiera dwa paski z rzęsami oraz klej.

sztuczne rzęsy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

bardzo dobre!

Jedyne sztuczne rzęsy w tej cenie które mają przyzwoity klej. Naprawdę bardzo dobrze sie trzymają całą przetańczoną imprezę pomimo dymu papierosowego i pary. Ciężko je nawet później zerwać - do tego celu używam mleczka do demakijażu.
Do wyboru jest kilka "fasonów" zgęszczających bardziej naturalnie, czy teatralnie wydłużających nasze rzęsy. Osobiście przycinałam sobie te rzęski na takie mniejsze 0,4 cm kępki, łatwiej się je przyklejało, ale dałam radę przykleić koleżance całe - efekt był powalający! :-)
Byłyby doskonałe gdyby klej był czarny lub całkiem przezroczysty - a tak jest odrobinę widoczny - trzeba uważać i dobrze zatuszować

No i miłe zaskoczenie..

Przyznam, że jestem przyjemnie zaskoczona. (Poprzedne zakupy okazywały się jakimś chińskim badziewniem trzymającym się góra godzinę)Nie dość, że rzęsy są tanie, przyzwoicie wykonane( wyglądają bardzo naturalnie) to trzymają się bez problemu wiele godzin..MOCNO!
Efekt? Faceci szaleją! Ach, JAKIE MASZ PIĘKNE, DŁUUGIE, SEKSOWNE RZĘSY.. :) :) I już wszyscy u moich stóp, hyhy..
Ech, frajerzy..
Za 10 zł można mieć spojrzenie jak ze zdjęć katalogu Avon, hyhy.. ( tam też im zawsze coś dokleją, chwaląc się, że to efekt ich marnego tuszu.. Przypatrzcie się, kobietki, bliżej..)
Wracając do produktu Top Choice: POLECAM!!