Vichy, Purete Thermale, Żel-pianka do mycia twarzy (stara wersja)

Vichy, Purete Thermale, Żel-pianka do mycia twarzy (stara wersja)

Preparat do mycia twarzy do skóry normalnej i mieszanej. Oczyszcza i odświeża skórę, łatwo się spłukuje. Purete Thermale zawiera Ubichinon, proteinę naturalnie obecną we wszystkich komórkach skóry, aby eliminować szkodliwe substancje i pobudzić oddychanie komórkowe. Obecna w fomule woda termalna z Vichy posiada właściwości kojące.
Rezultat: preparat usuwa szkodliwe substancje i dokładnie oczyszcza, dzięki czemu skóra oddycha swobodnie. Przywraca skórze świeżość, witalność i blask.

Dobry , ale wysusza

Na pewno nie przyczynia się do zwiększenia krostek, nie zapycha , ładnie oczyszcza , dobrze się pieni, jest wydajny, ma jedno ale...strasznie mnie wysuszył, mam niby cerze mieszana a jednak.Myślę ze dla cer tłustych to może być ideał:)

Używam tego produktu od:z pól roku temu

Same plusy

Dotarłam do tego kosmetyku dzięki recenzjom z KWC. I powiem szczerze że był to strzał w dziesiątkę. Żel bardzo dobrze oczyszcza, wygładza skórę. Dzięki kremowej konsystencji łatwo się rozprowadza. Pozostawia uczucie świeżości, Nie podrażnia, nie przesusza, nie pozostawia wrażenia napiętej skóry. Dodatkowym plusem jest to że jest maga-wydajny.
Zapach delikatny, nieprzeszkadzający.
Polecam!!! Używam tego produktu od:1,5 roku

jeden z najlepszych

Jest to jeden z najlepszych zeli do mycia twarzy jaki miałam.
Wydajny, dobrze oczyszcza, podczas nakładania mus zamienia sie w piane, nie wysusza, poprawia stan cery, całkowicie usuwa nadmiar sebum.
Dla mnie ten żel ma same plusy i zdanych wad.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobry, ale bez przesady...

Produkt dobry, ale nie przesadzajmy. Sprawuje się jak większość innych żeli z tego przedziału. Moim faworytem itak jest Iwostin Purritin
Jeżeli chodzi o Vichy to :
- przyjemna konsystencja,
- nie wysusza,
- dobrze zmywa resztki makijażu
i na tym koniec. Większych wad też nie ma, ale nie zaobserwowałam jakiejś poprawy w stanie cery.

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań: może ze 2

Przeciętniak

Przyjemna konsystencja, dobrze się pieni, nie wysusza, dobrze usuwa resztki makijażu. Czyli przeciętny. Nic więcej dodać nie mogę. Minusów też nie ma. Jesli komus kosmetyki Vivhy przypadly do gustu to powinien równiez kupić ten żel - będzie zadowolony.

Używam tego produktu od:miesiąc

Przeciętny

Zacznę od tego, że według mnie na pewno nie jest wart swojej ceny.
Zacznę może od plusów. Żel jest nawet wydajny, podoba mi się jego konsystencja, dobrze się pieni i spłukuje. Nieźle oczyszcza. I w tym momencie przechodzę do minusów. Oczyszcza, ale nie spełnia obietnic zawartych w opisie. Za o wiele niższą cenę mogę mieć żel, który zrobi o wiele więcej. Bo po produkcie tej firmy spodziewałam się innych efektów niż tylko przeciętnego oczyszczania. Poza tym ma drażniący zapach i mocno szczypie w oczy.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy

Hmmm...

Mam mieszane uczucia.

Plusy: bardzo dobrze oczyszcza, skóra jest naprawdę "jedwabista";) po jego użyciu, wydajny, przyjemna konsystencja.

Niestety, moim zdaniem jest zbyt "ostry" i w moim przypadku, gdybym nie używała solidnie nawilżającego kremu mocno wysuszyłby mi skórę.

Myślę, że raczej nie kupię go ponownie, szczególnie, ze nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: kilku miesiący

dobry bez większych zachwytów

jego plusy:
-wydajność - tubka stracza na dlugo
- miła konsystencja
- dobrze sie pieni
oczyszczać oczyszcza ;) jednak nie zauwazylam jakis nadzwyczajnych rezultatow w postaci nadzwyczaj pieknej skory ;] moze kiedys ja jeszcze kupie, nie wiem, poki co wracam narazie do zelu La roche posay.
ale warto sprobowac :)

Używam tego produktu od:ok pół roku

Bdb

Niestety zalety tego zelu docenilam dopiero kiedy sie skonczyl. Co prawda nie jest to zel dedykowany cerze z problemami, ale uzywajac go juz po krotkim czasie zauwazylam znaczaca poprawe stanu mojej cery, pory sie zwezily, niespodzianki zniknely i nie pojawialy sie nowe. Po skonczeniu tuby kupilam cos innego i zaluje, bo stan mojej cery wyraznie sie pogorszyl, dlatego mam zamiar kupic go ponownie.

OK, przejdzmy do oceny:
+ delikatna kremowa konsystencja (to bardziej krem niz zel, konsystencja i kolorem przypominal mi krem do golenia Polleny, ktorego uzywal moj ojciec :D)
+ przyjemny zapach
+ wydajnosc (niewielka ilosc wystarczy po spienieniu do umycia calej twarzy)
+ super oczyszczanie
+ zmywa makijaz
+ wrazenie prawdziwej czystoci po umyciu twarzy
+ nie wysusza, ale i nie nawilza (to jak sie czuje skora po umyciu zalezy od tego jak sie czula przed umyciem, np. po ciezkich, wysuszajacych podkladach mialam uczucie sciagniecia, po dniu bez podkladu nie)
+ zmniejszone pory
+ zero zaskorniakow i innych niespodzianek

Jak widac, same plusy, dlatego to moj KWC i zaraz lece na miasto po kolejna tubke.

Używam tego produktu od: jakies 2 m-ce uzywalam, skonczyl sie miesiac temu

Porzadnie oczyszcza ...

Purete Thermale bardzo porzadnie oczyszcza...
Nawet czasem troszke wysusza moja mieszana buzke, dlatego stosuje ja od czasu do czasu, a na codzien to wole inny produkt Vichy: Oligo 25 - Pianke do skory pozbawionej blasku.
Oligo 25 jest delikatniejsza, ma fajniejszy zapach i fajny rozowy kolorek zmieniajacy sie w puchata biala pianke :)Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: chyba 3 i 3/4 :)

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

mimo wszystko

Mimo wszystko daję jej *****, ponieważ:
1. nie ściąga cery [zdarza się to jedynie wtedy, gdy jestem po podróży lub w innej mniej komfortowej dla cery sytuacji]
2. bardzo porządnie zmywa pozostałości makijażu
3. nieźle się rozsmarowuje
Do życzenia wiele pozostawia mdły zapach.
Poza tym OK. Jest dość droga, bo nie najwydajniejsza.

Używam tego produktu od:miesiąc

Nigdy wiecej!

Kupiłam go pod wpływem KWC i.... rozczarowałam się :/ Nie dość że jest drogi jak na kosmetyki Vichy przystało to jeszcze do niczego. Rozumiem że są różne typy skóry i to co dobre dla jednego nie jest dobre dla innej osoby.. ale to co ta żel-pianka zrobiła z moją skórą to o zgrozo! Ściągnięta i zaczerwieniona skóra, rozszerzone pory i wysuszona skóra - oto skutki używanie tego produktu.

Używam tego produktu od:nie wiem ale już nigdy nie użyje
Ilość zużytych opakowań: