Vichy, Purete Thermale, Żel-pianka do mycia twarzy (stara wersja)

Vichy, Purete Thermale, Żel-pianka do mycia twarzy (stara wersja)

Preparat do mycia twarzy do skóry normalnej i mieszanej. Oczyszcza i odświeża skórę, łatwo się spłukuje. Purete Thermale zawiera Ubichinon, proteinę naturalnie obecną we wszystkich komórkach skóry, aby eliminować szkodliwe substancje i pobudzić oddychanie komórkowe. Obecna w fomule woda termalna z Vichy posiada właściwości kojące.
Rezultat: preparat usuwa szkodliwe substancje i dokładnie oczyszcza, dzięki czemu skóra oddycha swobodnie. Przywraca skórze świeżość, witalność i blask.

Bardzo przyjemny kosmetyk . Daje duże uczucie odświerzenia . Nie podrażnia i nie wysusza . Bardzo wydajny .
Jednak cena zbyt wysoka aby dać 5 * .

Używam tego produktu przez kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:próbka 30 ml

fajny

Nalezy do zeli z troche wyzszej kategorii. Lubilam go uzywac aczkolwiek nie dawal spektakularnych efektow. Mimo to bardzo przypadl mi do gustu: pachnie nawet ladnie, nie wysusza i nie sciaga skory. Srednio sie pieni, ale to nie przeszkadza w dokladnym umyciu buzi. No i jest troche drogi. W kazdym badz razie polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: (?)

niezły

Nawet cena mnie nie odstraszyła:-) Bardzo fajny żel, świetnie sie pieni, dokładnie oczyszcza, po zmyciu ma sie poczucie dużej świeżości. Minimalnie ściąga skórę. Ma świeży zapach. Bardzo ekonomiczny, minimalna ilość starcza aby umyć całą twarz więc cena może jednak jakoś się proporcjonalnie rozkłada. Opakowanie raczej wygodne w użyciu. Mam dość dobrą cerę więc nie zauważyłam żadnych rewelacji ale mogę polecić ten żel.

Ilość zużytych opakowań:wciąż 1 (połowa)

Nic szczególnego?

Nie widzę w nim nic szczególnego. Wiadomo, żel nie rozwiąże naszych problemów ze skórą, pomoże jednak w jej pielęgnacji i z tego zdaję sobie sprawę. Żel Vichy, to żel jakich wiele - myje, zmywa, delikatnie oczyszcza... Troszkę ściąga skórę, ale minimalnie. Po wklepaniu kremu to uczucie znika. No i jeśli kogoś przeraża cena, to informuję, że ta niepozorna buteleczka jest bardzo ekonomiczna - wystarczy kropelka aby rozprowadzić żel na buźce i ją umyć. Poza tym ja jeszcze rozkroiłam opakowanie i... tyle go jeszcze zostało!!! Konsystencja bardzo delikatna i miła. Przyjemnie się go używa, dlatego daję tyle gwiazdek. Jednak mnie jakoś specjalnie nie zachwycił.

Używam tego produktu od: dłuuugo :)

Very good

Dołaczam do pochwał poprzedniczek:

bardzo dobrze zmywa i zamyka pory,
delikatna konsystencja, nie podrażnia, nie ściąga skóry.

Odejmuję 1* bo mógłby być tańszy.

Ilość zużytych opakowań: very dużo

Ulubiony

Same plusy:
1. Nie wysusza, nie sciąga skory, nie podrażnia... (nawet mimo mojej alergicznej skóry, łuszczącej sie przy stosowaniu retinoidów).
2. Bardzo wydajny, wystarczy naprawde odrobina tego kremu do umycia całej twarzy.
3. Dokładnie zmywa resztki makijażu i inne zanieczyszczenia.
4. Ładnie pachnie.

Moj ulubieniec :)

Polecam i na pewno go kupię po skończeniu pierwszej tubki :)Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/3

*****

Idealnie oczyszcza (skóra jest po nim gładka jak po peelingu!!), nie uczula, nie podrażnia - idealny dla cery tłustej i mieszanej wrażliwej :)) Może trochę wysusza ale minimalnie ;] Jest bardzo wydajny i super się pieni!

*****

Żel doskonale oczyszcza, nie wysusza i nie porażnia. Po zastosowaniu żelu skóra jest idealnie gładka. Świetnie zmywa makijaż. Po miesiącu stosowania pozbyłam się zaskórników, a stan mojej cery znacznie się poprawił. żel ma świetną konsystencję, jest szalenie wydajny.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Dla mnie bomba

Bardzo dobry produkt. Mila dla skory konsystencja, ladnie sie pieni i przepieknie pachnie. Dokladnie oczyszcza cere nie niszczac jej bariery ochronnej. Sama lagodnosc. Niezwykle wydajny, do umycia twarzy wystarczy ilosc wielkosci groszku.

Dosc drogi produkt, szczegolnie jak na polskie warunki, ale wybaczam cene gdyz jest wart kazdej wydanej nan zlotowki.

Nie powoduje nadmiernego przetluszczania cery co w moim przypadku jest bardzo wazne - cierpie na uporczywe swiecenie nosa i czola, szczegolnie w czasie lata... Pod tym wzgledem sprawdza sie lepiej niz zele antybakteryjne matujace, ktore dotychczas stosowalam.

Dodatkowy plus za ladne opakowanie :-)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Idealny

Kupilam ten produkt pod wplywem KWC i sie nie rozczarowalam.Wrecz przeciwnie.Zagosci u mnie na stale.Doskonale myje, nie sciaga i nie wysusza skory.Jedynym minusem jest dziwny zapach, ktorego nie bylam w stanie zniesc na poczatku, ale juz sie przyzwyczailam.Piec gwiazdek i tyle.

Używam tego produktu od:ok 2 miesiecy

dobra

Ta pianka zmywa wszystko-absolutnie wszystko. Po umyciu i przejechaniu palcem po twarzy czuc ze nic tam nie zostalo. I wlasnie dlatego nie nadaje sie dla cer delikatnych i wrazliwych. Dla bardzo tlustych z pewnoscia bedzie dobra. Ja mam po niej wrazenie wrecz zbytniego oczyszczenia twarzy (uczucie dziwne bo wiekszosc zeli zostawia wrazenie cery niedomytej). Jak dla mnie nadaje sie do mycia twarzy po imprezie albo aerobiku (generalnie kiedy trzeba ja oczyscic bardziej niz zwykle), ale nie do codziennego uzytku. Zaleta jest to, ze pianka jest wydajna i wystarczy ilosc wielkosci "ziarenka grochu" zeby dobrze umyc twarz.
Czyli ogolnie bardzo dobra, ale nie na codzien.

Używam tego produktu od:

Świetny!

Jest to bodajże pierwszy produkt, na którego zakup skusiłam się po przeczytaniu pozytywnych recenzji na KWC. Według mnie żel-pianka ma same zalety, jednakże doszukałam się także sporej wady. Od początku:

Plusy:
-świetnie zmywa makijaż, także ten z oczu, nie pamiętam co tak dobrze zmywało mi kiedykolwiek tusz z rzęs
-świetnie oczyszcza skórę trądzikową, a jednocześnie wrażliwą, nie podrażnia, nie szczypie, nie powoduje pieczenia skóry
-nie wysusza, po umyciu mam efekt dogłębnego oczyszczenia, nie zostawia tłustej powłoczki, wręcz zostawia niespotykane przeze mnie wcześniej uczucie (jakbym nie miała niczego na twarzy, pod tym względem przypomina żel-piankę do mycia twarzy Shiseido)
-dla mnie zapach jest plusem

Minusy:
-szczypie w oczy, dlatego przy zmywaniu makijażu trzeba je mocno zacisnąć, a wtedy na pewno nic się nie dostanie do środka oka
-TU WAŻNA RADA DLA WSZYSTKICH - Produkt może wydawać się mało wydajny. Dopiero przy obecnie stosowanej tubie odcięłam górną jej część i okazało się, że na ściankach, a zwłaszcza przy otworze tuby, wewnątrz jest jeszcze MNÓSTWO produktu! Na prawdę mnóstwo. Teraz tubę spinam z wierzchu klipsem do papieru i używam nadal, już dwa tygodnie od rozcięcia opakowania. Mówi samo za siebie, a nie sposób normalnie wycisnąć tej sporej resztki żelu - to jest dosyć poważna wada

Ogólnie jest to mój ulubiony produkt do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu, co odkryłam całkiem niedawno. Serdecznie polecam do trądzikowych i wrażliwych cer. Mnie nie podrażnia, a mam bardzo wrażliwą skórę.