Hean, Aloe Active, Antycellulite balsam do ciałą ujędrniająco-wyszczuplający z aloesem i kompleksem nawilżającym NMF

Likwiduje objawy cellulitu i rozstępów oraz zapobiega tworzeniu się nowych, regeneruje i poprawia napięcie skóry, działa wyszczuplająco, zawiera wyciąg z korzenia imbiru o właściwościach: rozgrzewających, poprawiających napięcie skóry.

Zastosowane wyciągi ze specjalnie dobranych roślin: Aloe Barbadensis, Centella Asiatica, skrzyp polny, guarana - bogate źródło kofeiny oraz dodatek L-karnityny przyspieszają spalanie tłuszczów, ujędrniają i wygładzają skórę; po kilku tygodniach regularnego stosowania balsamu następuje widoczna redukcja rozstępów i "skórki pomarańczowej". Producent informuje dodatkowo, iż dodatek imbiru może wywoływać uczucie lekkiego pieczenia skóry i że jest to normalna reakcja skóry na imbir.

11 zł / 200 ml

Działa!

Tani balsam naprawdę działający. Już samo uczucie pieczenia i ciepła po zastosowaniu świadczy o tym, że coś tam się dzieje. Oczywiście sam balsam cudów nie zdziała ale w połączeniu z ćwiczeniami i odpowiednią dietą efekty są zadziwiające. Stosuję go zawsze po prysznicu po ćwiczeniach.
W moim przypadku naprawdę zauważyłam zmianę. Celulit zniknął prawie całkiem!
Najlepszy balsam anty jak dotychczas.
Polecam.

Używam tego produktu od:roku

tani i skuteczny

Zadziwiająco dobry. Używałam parę lat temu i ten kosmetyk rzeczywiście mi pomógł.Nie miałam dużego cellulitu, ale ten krem pięknie wygładził i ujędrnił skórę na udach i pośladkach. Ja masowałam nim skórę na pośladkach bardzo intensywnie i później tak mi ją rozgrzał,że wręcz mnie piekła:)dobre na zimę.Konsystencja rzadka, nie wchłania się od razu, dzięki czemu jest czas na masaż. Polecam, tani i skuteczny,widocznie ujędrnia i napina, skóra jest bardziej zwarta

Używam tego produktu od:kiedyś przez 3 miesiące

Przyzwoity

Pamiętam, jak będąc jeszcze uczennicą gimnazjum w bardzo szybkim czasie urosłam i przybrałam na wadze, przez co na pośladkach i udach miałam mnóswto fioletowych, brzydko wyglądających rozstępów.
Mama kupiła mi wtedy ten balsam. Muszę przyznać, że podołał swojemu zadaniu- rozstępy stały się mniej widoczne, po jakimś czasie pojawiały się w mniejszej ilości. Bardzo podobał mi się zapach tego balsamu, ale jedną wadę miał- rzadka konsystencja powodowała, że szybko się zużywał. Myślę jednak, ze kupiłabym go ponownie, jednak nie zrobię tego, ponieważ tego typu produkty nie są mi już potrzebne- moja waga ustabilizowała się i rostępy nie są juz dla mnie problemem.

Używam tego produktu od:używałam kilka tat temu

rewelacja

swietny antycell! rewelacyjnie napina skore, rozgrzewa - dodatkowo mozna uzyc folii, zeby zintensyfikowac efet. nadaje skorze ladny kolor i polysk, ma baaardzo przyjemny zapach, latwa do rozprowadzenia konsystencje. do tego niska cena!

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: kilka

widzę efekty

Jak na tak tani kosmetyk spisuje się bardzo dobrze. Po zużyciu 3 opakowań mogę powiedzieć, że widać efekty. Po pierwsze faktycznie zmniejsza cellulit (pomalutku, jednak systematycznie). Dodatkowo ujędrnia skórę, i nie wysusza jej, co się zdarza wielu kokosmetykom antycellulitowym. jJest dosyć wydajny. Efekt rozgrzania skóry odczuwam raz mniej, raz bardziej.
Zapach jest trochę ostry, ale szybko się ulatnia, na szczęście. Konsystencja nie za rzadka i nie za gęsta. Opakowanie w żadnym wypadku nie aspiruje do wzbudzania pozytywnych doznań estetycznych; jednym słowem jest proste i niewyszukane az do bólu.

ujędrniacz i tylko

tyle :) Nie zauważyłam żadnych oszałamiających efektów w trakcie jego używania. Cellulitu nie poskromił, nie wyszczuplił mi też nic, chociaż prawdę powiedziawszy, to akurat nie miał co :) Generalnie jednak jak na 10 zł, bo tyle za niego dałam, nie jest źle. Skórę dobrze nawilża, wygładza i czyni ją bardziej sprężystą. Nie jest tłusty, dosyć szybko się wchłania. Jest ok, choć ja wolę z tej półki serum Eveline. Używam tego produktu od: 2 miesięcy

Działa,ale nie powinnam używać

Nie powinnam używać, bo źle wpływa na naczynka na nogach rozgrzewając je, ale efekty, które mam po nim czasem przeważają i się skuszę na opakowanie, które używam na pzremian z innymi żeby nie zamęczyć naczynek.
Mocno rozgrzewa, latem akurat to wada :) widocznie i odczuwalnie wygładza, napina, juz po pierwszym użyciu to zauważyłam :) bez problemu się rozprowadza, wchłania choć troszkę tzreba poczekać aż się wchłonie, bo dość lepki. Specyficzny, lekko drazniący zapach, ale ujdzie w tłoku. Po użyciu całego opakowania raz dziennie na noc, efekty bardzo mocno widoczne :)
Dosyć wydajny.
Polecam wszystkim :)! Byle nie tym z naczynkami. Naczynkowcy ostroznie lub wcale. A szoda :(

Używam tego produktu od: ponad pół roku, aktualnie męczę drugie, na przemian z innymi.
Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

najlepszy z tych tańszych

Używałam tego balsamu w zeszłe wakacje i musze stwierdzić że naprawde mój cellulit się zmniejszył. Balsam fajnie napina i nawilża skórę, jest przyjemna w dotyku.
Cóż tu więcej pisać... cena, konsystencja, działanie, wydajność... wszystko na plus.
I dlatego wróciłam do niego w tym roku.
dejmuje jedną * za opakowanie

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:2 i będą następne

Mój ulubiony krem w walce

Wypróbowałam wiele kremów, które miały zredukować cellulit- nie zawiódł mnie właśnie Hean!
Używany regularnie ( najlepiej z peelingiem z tej samej serii) w widoczny sposób zmniejsza cellilit, napina skórę i ładnie pachnie; Nie przeszkadza mi jego działanie rozgrzewajace; Do wad mogłabym zaliczyć mało atrakcyjne opakowanie , które poza tym -biorąc pod uwagę płynną konsystencję kosmetyku nie jest wygodne.

Działa :)

To pierwszy balsam o takim zadaniu, który działa z moją skórą cuda :) Podoba mi się to pieczenie jakie zapewnia po wsmarowaniu w skórę, jest wydajny, o działaniu nie wspomnę, bo u mnie naprawdę działa. Jedynym minusem jest opakowanie, bo balsam jest dość leisty i wylewa się rochę z butli.

*** - tylko profilaktyka

Kosmetyk jest naprawdę przyzwoity i to za tak niską cenę. Wydaje mi się, że jest przeznaczony dla osób z naprawdę początkowym stadium cellulitu. Ja potrzebuję czegoś silniejszego, ale może wrócę do niego jak kosmetyki anycellulitowe będę stosowała tylko profilaktycznie:)

ZALETY:
-niska cena
-wydajny
-dobrze się rozprowadza
-przez pierwsze tygodnie dobrze nawilża -- później efekt nawilżania słabnie
-balsam umożliwia wykonanie masażu
-przyjemny zapach
-nie uczula
-skóra jest po nim lekko napięta, ale niestety efekt jest krótko trwały

WADY:
-szczypie i chłodzi, ale o tym ostrzega producent
-nie zauważyłam zmniejszenia cellulitu

Używam tego kosmetyku 1 miesiąc/ ilość zużytych opakowań: 1

może być

balsam jest lekki, szybko się wchłania, łatwo rozsmarowuje
troszkę piecze, lekko wygładza i napina
nie wysusza
ogólnie jednak troche za słaby jak dla mnie: nie wygładza ani nie ujędrnia tak jak się można by tego spodziewać,