Sunsilk, Jedwabiście gładkie, Odżywka do włosów niesfornie falujących i kręcących się

Odżywka intensywnie wygładza włosy sprawiając, że są miękkie i łatwe do rozczesania. Należy ją nakładać po umyciu włosów i po chwili spłukać.

Średnia.

Odżywki używałam około 10lat temu razem z szamponem i kremem wygładzającym z tej samej serii.
I żadnego z tych kosmetyków nie mogę ocenić wyżej, niż na 2,5 gwiazdki.
Owszem, kosmetyki te nie obciążały mi włosów, nie przesuszały ich ani nie kosztowały majątku, co było ważne dla piętnastolatki (ba, dalej jest to dla mnie ważne).
Jednak miały wygładzać, a nie robiły tego, żaden z kosmetyków z tej serii z osobna ani wszystkie razem nie poradziły sobie z moimi niesfornie falującymi włosami.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Lubię.

Zaczęłam używać tej odżywki jeszcze na długich włosach, teraz mam krótkie, więc o żadnych lokach z zasady nie ma mowy ;) Nie używam jej do prostowania, ale nie znalazłam odżywki, po której włosy byłyby tak sypkie i miękkie, jak po tej. Cud miód i orzeszki, nagłaskać się nie mogę :) + bardzo miły zapach, fiołkowy?

Używam tego produktu od: paru lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę...

Nie

Mam kręcone, falowane włosy. Ogólnie rzecz biorąc: niesforne, suche i zniszczone. Po tej odżywce loczki stały się bardziej wyraziste.

W moim przypadku efekt jest odwrotny od zamierzonego.

Używam tego produktu od: 1 rok

Moje wlosy to te z rodzaju "bardzo grubych, czarnych, sianowatych i kręcących się pod wpływem wilgoci/wiatru". Wypróbowałam kilka szamponow ktore "wygładzja". Aż w końcu sprawdziłam ten najtańszy (całą serie [szampon i krem]). No i to był strzał w dziesiątke! Ładny zapach, niska cena, i włosy moze nie tyle wygładzone (bo nie znalazlam szamponu który by prostował super włosy, wygładzał i bóg wie jeszcze co), ale lśniące i nie tak cholernie sianowate!
Niestety po tylu miesiach wlosy trochę się przyzwyczaiły, dlatego szukam czegos nowego, ale do sunsilka na pewno wrócę:)

Używam tego produktu od:roku?
Ilość zużytych opakowań: 4 albo więcej:P

Od dawna ze mną

Wydawało mi się, ze już oceniałam ten produkt.. No ale chyba jednak nie.

Tak więc śmieszy mnie opinia pode mną... Od kiedy odżywka jest szamponem ? ;> Może ja o czymś nie wiem?

Cytat: " myślałam ze je wyprosuję dzięki temu szamponie" nie łudźmy się :P żaden kosmetyk nie wyprostuje nam włosów..

Cytat: "blasku to nie nadaje, chyba że blask tlustych wlosów, jakby oliwę wylali na głowe [?]" No kochana.. nie wiem, co Ty praktykujesz w domu =/

Tak więc w łazience stoi 4 butelka tej odżywki.. !

Uważam ją za świetną.. Zawsze miałam pofalowane włosy... Do tego się puszyły.. teraz wystarczy ta odżywka i rozczesanie po umyciu (odstawiłam prostownicę :P). Co prawda nie jest to ten sam efekt ale hm.. nieco zbliżony :p stan wyglądalności osiągnięty :]

zapach ładny

konsystencja ok :P

i działa! czegóż więcej można chcieć :P ?

Używam tego produktu od: nie mam pojęcia ;p

Nie poelcam

Mam włosy lekko falujące się, myślałam ze je wyprosuję dzięki temu szamponie, jednak tak się nie stało. Na szczeście znalazłam lepszy szapon, ale nie bd o nim teraz tu pisać.
Plusy: ładny zapach, cena, poręczne opakowanie
Minusy:
- włosy wyglądają na przetłuszczone
- oklapnięte "uszy jamnika" dookoła głowy
- włosy zbyt przypłaszczone
- nie do końca prostuje
- jest gęsty
- trudno rozprowadzić go po całej głowie
- blasku to nie nadaje, chyba że blask tlustych wlosów, jakby oliwę wylali na głowe [?].

to moje wrażenia, być może się mylę .

Używam tego produktu już od bardzo dawna i nie mogę go skończyć. Kupiłam jedne, pierwsze i ostatnie op.

przeciętny

Średni-to jedyne slowo które przychodzi mi na myśl gdy widzę ten produkt.Niby odżywia włosy,są one mocniejsze,ale blasku nie ma,wcale tez łatwiej sie nie prostują.Miałam problem ze spłukaniem,długo się z nią męczyłam,ale za to latwiej było mi rozczesać włosy.ta odżywka jest też wydajna-opakowanie starczyło mi na pół roku,cena w porządku,nie jest wygórowana(na szczęście bo w moim przypadku byłyby to wyrzucone pieniądze w bloto).Jeżeli ktoś nie wymaga wiele od odżywki to jest to produkt dla niego.Ja jednak potzebuję czegoś więcej

Używam tego produktu od:pół roku

Niewypał

To co przeżyłam z tą odżywką to koszmar. Włosy bardzo mi się puszyły, były matowe, trudne do ułożenia, miałam wrażenie, że są ciężkie. W dodatku dostałam po niej łupieżu, na początku sądziłam, że za słabo ją spłukałam, ale potem stwierdziłam, że to jednak nie to.Dodam, że używałam róznocześnie szamponu i odżywki i wyrzuciłam je do kosza, także równocześnie. Nigdy więcej!

Używam tego produktu od:już nie używam!
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

Doskonała

Uwielbiam tą odżywkę, od kąd zapoznałam się z fioletowym S. (dzięki tutejszym recenzjom!) nie zamieniam ją na żadną inną. Pięknie pachnie, dobrze się nakłada i rozprowadza, włosy cudownie po niej błyszczą i wyglądają 10 razy lepiej niż po innych odżywkach. Naprawdę włosy BŁYSZCZĄ! Lubię proste, lejące się i lśniące włosy, a S. to jakoś na moich włosach wydobywa.
Dodam jednak,że nie mam kręconych włosów, raczej są proste lecz skłonne do puszenia i przesuszone, dlatego być może S. został opracowany dla takich włosów, a tym z większym skrętem nie pomoże.

Ale jak dla mnie cudowna i to się liczy :P

Ilość zużytych opakowań: 5 albo 6

Lipny

Moje włosy własnie są tak jak to jest napisane na opakowanie. nie proste ni kręcone. Wiec spróbowałam bo bardzo dobrych komentarzach na KWC. Ale niestety efekt jest...żadny włosy ani łatwiej się po niem nie roozczesują ani nawet nie wygładza ani troszeczkę. Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miecha
Ilość zużytych opakowań: niestety 1 i jeszcze poro zostało :/

Bardzo dobra

Bardzo fajna. Kupiłam w Gdańsku na wakacjach :D. Dlatego jej zapach bardzo lubię-przywodzi na myśl wspomnienia.
Co do działania:wiadomo-nie prostuje. Ale niemądry ten kto tego oczekiwał. Włosy po niej dużo mniej się puszą-dzięki temu otrzymuje ładnie zdyscyplinowane fale.
Nie trzymam jej na włosach 1 min tylko dłużej. Jakieś 4minutki. Wtedy efekt jest.
Niestety chyba muszę z niej zrezygnować. Sunsilk testuje na zwierzętach :(

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1,5

Good

Kupiłam tą odżywkę ... gdyż liczyłam na cuda :) że z kręconych włosów będą proste xD wiem głupota :) nie stało się jak chciałam ale za to z loczków robią się regularne fale :) nie wiem czy inni tak mają ale ja używam jej gdy mam właśnie ochotę na falowaną fryzurkę :)

Używam tego produktu od: ...