Sunsilk, Jedwabiście gładkie, Odżywka do włosów niesfornie falujących i kręcących się

Odżywka intensywnie wygładza włosy sprawiając, że są miękkie i łatwe do rozczesania. Należy ją nakładać po umyciu włosów i po chwili spłukać.

dobra.

Tak samo jak w przypadku szmponu z tej serii - nie narzekam. Odżywka nawilża włosy, ułatwia rozczesywanie, trochę wygładza. Ma dobrą konsystencję, przyjemnie pachnie, ale spektakularnych efektów nie widać. Po prostu może być :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

może być

Właściwie to odżywka jakich wiele: ułatwia rozczesywanie, trochę nawilża i zmiękcza włosy, ładnie pachnie. Kupiłam ją latem, kiedy w powietrzu nie ma tak wiele wilgoci i wtedy dość dobrze wygładzała moje puszące się włosy. teraz już sobie nie radzi, co prawda widać różnicę z odżywka i bez, ale czas sięgnąć po mocniejsze w działaniu mleczko

ilość zużytych opakowań:1

Super mmm...

Moja ulubiona odżywka. Naprawdę wygładza włosy, zmiękcza je i sprawia że są takie jedwabiste i błyszczące. Ułatwia rozczesywanie. Jak dla mnie - niemal idealna :) Spisuje się świetnie, mimo że nie stosuję jej z szamponem z tej serii... Dałabym 5 gwiazdek, gdyby miała jeszcze jakiś śliczny zapach :p

może być

Odżywka bardzo przeciętna jak wiele innych, spektakularnych efektów nie zauważyłam, a tym bardziej jakiegoś wygładzenia. Natomiast, jak po wielu innych tego typu odżywkach, włosy bez trudu można rozczesać, są w miarę błyszczące i miękkie, i jeszcze zapach ma ładny. Taka tam sobie przeciętna odżywka, ale jak za taki pieniądze nie ma co narzekać, natomiast nie wiem czy kiedyś jeszcze ją kupię, bo jest wiele innych dużo lepszych i w zasadzie niewiele droższych.

Taśmowy :)

Sunsilk jest marką niedrogich , w miarę skutecznych kosmetyków opatrzonych ogromną kampanią reklamową.
W niedługim czasie, dzięki temu , trafiła na głowy większości Polskich Kobiet.
Filoletowy Sunsilk, uważam za najskuteczniejszy- zarówno wersję do spłukiwania, jak i tę z dyfuzorkiem , która tego nie wymaga.
Rzeczywiście- wygładza włosy, dodaje im blasku.
Efekt nie jest długotrwały, ale wyraźny.
I choć nie uzyskamy idealnie gładkiej fryzury,a raczej troszkę ja uporządkujemy- w pielegnacji niesformych , wiecznie "fruwajacych" włosów jest pomocny :)
Rezultat uzależniony jest od struktury i stanu włosów- u mojej Siostry, która ma je naturalnie gładkie, jest widoczny o wiele bardziej- czyli zasada jest prosta- im gładsze są Twoje własne włosy , tym bardziej wygładzi je Sunsilk ;)
Zapach- dość oryginalny, włosy pachną przez kilka godzin po zastosowaniu.

Za tę cenę- warto wypróbować

Świetna

Podobnie jak poprzedniczki najpierw używałam z szamponem z tej serii, a jak juz się skonczył i jeszcze została uzywam go z innym szamponem..i spisuje się znakomicie!!! Łatwo się nakłada, jest taka lekka...dobrze się spłukuje, nie obciąza włosow - są świezutkie jak nigdy! Włoski łatwo się rozczesują, są gładsze i takie "sypkie", a na dodatek ślicznie pachną - troszke mi to przypomina zapach DOVE. Bardzo podoba mi się ten efekt :) I zamierzam kupować ten produkt ponownie :) Bardzo tania i wydajna!!! (dużo wydajniejsza niż szamponik).

Fajna lecz jeden minus

Plusy: mam włosy sianowate i po tej odżywce są bardziej gładkie w dotyku, łatwiej się rozczesują i układają i są takie fajne, mięciutkie, aż chce się dotykać :)
Ten jeden minus za to że wcale tak super nie prostuje (choć coś w tym jest) i w czasie jej nakładania zauważyłam że jakoś trochę mocniej włosy zaczęły wypadać :(

bdb

Kolejny bardzo dobry element fioletowej serii.
Odżywka jest lekka, ładnie pachnie, dziala blyskawicznie i łatwo sie ja spłukuje.
Co najważniejsze- rzeczywiście wygładza włosy.

Podobnie jak Lucille- wyprobowalam odzywke zarowno z szamponem z tej seri jak i z innymi.

Nie mam nic wiecej do dodania- zuzylam kilka opakowan i moj zachwyt nie slabnie :)

celująca

Bardzo polecam tę odżywkę. Stosowałam ją najpierw z całą serią, później z szamponami innych firm - w obu przypadkach spisywała się wyśmienicie.
Do tej pory moje włosy przypominały naelektryzowaną kopkę siana ale odkąd stosuję tę odżywkę przestały sterczeć na wszystkie możliwe strony. I za to jej chwała. :D