Dermedic, Acne Expert, Tonik głęboko oczyszczający (stara wersja)

Dermedic, Acne Expert, Tonik głęboko oczyszczający (stara wersja)

Preparat głęboko oczyszcza i skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Aktywny kompleks składników normalizuje proces rogowacenia w naskórku, reguluje wydzielanie sebum, przeciwdziała zatykaniu ujść gruczołów łojowych. Wykazuje aktywność przeciwbakteryjną i przeciwzapalną, zapobiega powstawaniu nowych zmian trądzikowych i wspomaga gojenie. Pozostawia niewidoczną barierę antybakteryjną. Regularnie stosowany skutecznie i głęboko oczyszcza skórę, działa odświeżająco i oczyszczająco.

średni

Używam tego toniku dopiero od miesiąca i może to zbyt krótko, żeby już wystawiać recenzję... jednak mam wrażenie, że już mogę o nim napisać, że jest ok, ale bez rewelacji. Ładnie pachnie i pozostawia skóre miekką, ale nie zauważyłam jakichkolwiek skutków walki czy zapobiegania pojawianiu się zaskórniaków.
To przyzwoity tonik, ale chyba nie ma co zbytnio przywiązywać się do obietnic producenta ;)

Jeśli w jego działaniu coś jeszcze mnie zaskoczy, to na pewno dodam to do mojej recenzji.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

Średniak

Czytałam świetne recenzje na Wizażu o toniku Dermedic, a że moją jedyną zmorą oprócz odwadniania cery są zaskórniki na brodzie i nosie - skusiłam się na niego.

No i to po prostu przeciętny tonik, bardzo miły w użyciu(ładnie choć trochę zbyt intensywnie pachnie, pozostawia skórę miękką i gładką, ale nie napietą).
Plus za to, że jest antybakteryjny i bezalkoholowy, ale czy rzeczywiście radzi sobie w zaskórnikami:>Nie, do końca. Fakt, utrzymuje skórę w nienagannym stanie, nie pojawiały się żadne krostki, ale bez niego tez raczej sie nie pojawiają.
Szkody mojej buzi nie robi, ale mógłby bardziej oczyszczać nos z zaskórników.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

nic specjalnego

Nie pomaga w walce z trądzikiem :( Niestety jeden wacik nie wystarczy aby dokładnei oczyścić cerę. Zastanawiam zię czemu on jest sprzedawany w aptece skoro drogeryjne toniki działają lepiej?

Używam tego produktu od: kiedyśtam

miły ale czy skuteczny?

Ten tonik ma u mnie duży kredyt zaufania, bo ślicznie pachnie i ma dużo obietnic na opakowaniu. Po zużyciu całej butelki podejrzewam jednak, że na obietnicach się kończy. Tonik tak miły w użyciu jest po prostu nieskuteczny. W okresie jego stosowania nie zauważyłam zmniejszenia ilości wyprysków, przeciwnie urodzaj na krostki był wyjątkowy. Kilka użyć toniku Normaderm Vichy położyło temu kres. A tak się ucieszyłam, że spotkałam bezalkoholowy tonik o działaniu antybakteryjnym i że nie muszę już męczyć cery alkoholem. Ale widocznie cudów nie ma, przynajmniej w kwestii walki z trądzikiem. Wrócę do niego pewnie zimą, kiedy cerę zaatakują kaloryfery i agresywne toniki alkoholowe będą czyniły więcej szkody niż pożytku. A co do zapachu, to można go spotkać jeszcze w innych kosmetykach Dermedicu.

Używam tego produktu od:

Nie za tę cenę

Tonik jest OK, ale tak samo dobry, czy nawet lepszy miałam Urody... i Nivea [różowy].
Absolutnie! nie oczyszcza - zużyłam całe opakowanie i to wiem.
Łagodny, ładnie pachnie - jak wiele innych, dlatego ***
Wychodzi drogo w porównaniu do innych cudeniek.

Używam tego produktu od:2 mce
Ilość zużytych opakowań:opak.

Takie NIC

Kupiłam tonik bo przeczytałąm dobre opinie o nim, zresztą wydawało mi się, że taka firma jak Dermedic cokolwiek mojej skórze da. A ten tonik nie dał jej właściwie nic.

+ jest łagodny
+ jest wydajny

- słabo oczyszcza
- zapach ma ładny ale zdecydowanie zbyt intensywny
- wyczuwam go na skórze, mam ochotę myć po nim twarz wodą
- nie przyspiesza gojenia wyprysków
- nie robi się ich mniej
- nie likwiduje wągrów

Czekam 2 miesiące na jakiekolwiek działanie, nie dzieje się nic. Za 20 zł takie coś?

Ilość zużytych opakowań: pół butelki

Nic specjalnego

Nic specjalnego - dosłownie. Tonik jakich na rynku setki, a może i nawet więcej.
Kupiłem zachęcony dobrymi opiniami na Wizażu, ale jestem rozczarowany. Używałem go przez około 2-3 tygodnie. Nie zauważyłem żadnej, ale to nawet minimalnej poprawy stanu mojej skóry. Pory jakie były, takie są; zaskórników nie usunął ani trochę, nie ograniczyłwydzielania sebum - nie zrobił NIC.
Tylko całkiem ładnie pachniał, ale nie tego oczekuję od toniku.

Używam tego produktu od: trzy tygodnie.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

BRAK POZYTYWNEGO DZIAŁANIA

Mam 30 lat, cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania się, no i niestety ciągły problem z wypryskami i zaskórnikami. Tonik DERMEDIC kupiłam pamiętając balsam do ciała tej firmy, który okazał się być rewelacyjnym kosmetykiem. Niestety tonik już się takim nie okazał. Po zużyciu ponad połowy zauważam, iż: tonik nie nawilża, a wręcz wysusza; nie oczyszcza i nie pomaga w żaden sposób w walce z objawami trądzika ani na twarzy, ani na dekolcie, ani na plecach; początkowo nieszkodliwy z czasem wywołał wysyp różnego rodzaju wyprysków; nie poradził sobie również z zaskórnikami, wręcz przeciwnie...mam ich jeszcze więcej.
Na mnie po prostu nie podziałał :-(

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2/3 butelki

zdecydowanie przereklamowany

Spodziewalam sie czegos o wiele lepszego, a tu prosze sredniczek. Na pewno dziala odswiezajaco i oczyszczajaco, ale czy antybakteryjnie tego w ogole nie zauwazylam. Dzialanie tego toniku nie jest za grosz lepsze od duzo tanszej rumiankowej czy ogorkowej ziaji, a wrecz powiem, ze ziaja jest lepsza, poniewaz nie zostawia klejacego filmu tak jak ten tonik. Uwazam wiec, ze absolutnie nie jest wart swojej ceny. Ot taki sobie toniczek, ktory nie szkodzi, ale takze i nie pomaga. Używam tego produktu od: miesiaca

***

Po tylu pozytywnych recenzjach spodziewałam się niemalże cuda, antidotum na moje małe, ale uciążliwe problemy z cerą. Po raz kolejny przekonałam się, że tonik sam w sobie niewiele pomoże, przynajmniej w moim przypadku. Zapach ma bardzo przyjemny, czyżbym wyczuwała coś na kształt zielonego, soczystego jabłuszka? Tonik ładnie odświeża i oczyszcza twarz z makijażu i wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. I na tym jego dobroczynne właściwości się kończą. Wątpię, żeby działał antybakteryjnie, poza tym zostawia lepki film na skórze. Producent za wiele naobiewcywał, dlatego też taka a nie inna ocena. Gdyby trochę przyhamował i ograniczył wychwalanie toniku do podstawowych spraw, tj. oczyszczanie i odświeżanie, byłoby ok. Ale czy ktoś wtedy kupiłby taki produkt za parenaście zł? Ja nie :).

Używam tego produktu od: -

zakleja twarz

Nie wiem dlaczego na mnie nie działa tak jak na inne recenzentki. Nie znoszę go używać, ale czasem się zmuszam, bo mam nadzieję, że będzie jakiś pozytywny efekt. Nie ograniczył wyprysków, nie zmiejszył porów. Zakleja cerę, która zaczyna się lepić i szybciej się przetłuszcza. Latem to już zupełnie nie da się go używać. Już wolę przemyć twarz naparem szałwi lub rozmarynu, a to nie kosztuje 20 zł.

Używam tego produktu od:4 m-cy

5* za 1 opakowanie

Kupiłam go 3 miesiące temu i wtedy uważałam ze to jest najlepszy tonik jaki miałam. Buzia wyglądałam po nim ślicznie, wszystkie niespodzianki zniknęły, pory całkowicie zwężone i zero podrażnień. Tak było przy używaniu 1 butelki, ale kolejne opakowanie już nie było takie łagodne i efekt nie tak spektakularny, buzia cała czerwona przez chwilę od przetarcia no i każde uszkodzenie skóry cierpiało bardzo. Zaczęłam mieć wrażenie ze skóra zaczęła się też przetłuszczać a nie było tego wsześniej u mnie. Odstawiłam tonik i po 2 tyg wszystko wróciło do normy. Teraz używa bardzo sporadycznie.
Tak więc polecam,ale nie do częstego stosowania!
Całkiem wydajny!

Ilość zużytych opakowań:kończę 2