Lirene Dermoprogram, Nature Matte Foundation (stara wersja)

Lirene Dermoprogram, Nature Matte Foundation (stara wersja)

Fluid Nature Matte 7h to doskonałe rozwiązanie problemów wszystkich kobiet, które poszukują podkładu zapewniającego doskonale matowy wygląd cery przez długi czas.
Podstawa skuteczności:
- innowacyjne rozwiązanie, polegające na zastosowaniu specjalnych mikrogąbeczek, które absorbują sebum i odbijają światło,
- pozbawiona zawartości tłuszczu, lekka formuła zapewnia łatwą i komfortową aplikację fluidu,
- fluid wygładza skórę, doskonale koryguje niedoskonałości oraz nadaje jej naturalny koloryt.
Efekt: idealnie matowa cera do 7 godzin.

Klapa

Podklad kremowy ale za ciężki dla mnie, wole bardziej płynne podkłady i lepiej kryjące. Dodatkowo wcale nie matuje a dusi skórę. Kolory tez są kiepawe. Tani produkt i adekwatna jakość.

kiepski

kupilam go,kiedy miałam mało pieniędzy, kosztował jakies 10 zł...opinie mial niezłe, więc się skusiłam- i żałuję. bardzo podkreśla suche miejsca, nie matuje wcale, nietrwały-po kilku godzinach robią się jakies plamy na twarzy, widać, że coś na niej jest- a tego nie chc eod podkładu. kryje nawet w miarę dobrze, ale co z tego...ma za dużo wad.

ilość zużytych opakowań: jedno, niecałe

oki

Ogolnie fajniutki podklad za niska cene... Zawsze uzywalam podkladow z Maybelline ,Manhattan itp ale ten pobil je wszystkie...Nie tworzy maski, fajnie sie rozprowadza, dobrze kryje a twarz wyglada bardzo naturalnie. Jedyny jego minus ze szybko schodzi :( i nie matuje na dlugo... ale ogolnie warto kupic :)

good ;)

jeden z lepszych jakie miałam. dobrze sie rozprowadza, nie ma smugi efektu maski. co do matowienia- hmm powiedziałabym ze przecietnie, ale jak dla mnei jest ok.

POLECAM!!!

strasznie zaskoczył mnie ten podkład ,jest naprawdę dobry .Doskonale się rozprowadza ,nie pozostawia smug ,z krycie całkiem nieźle -jednak na wieksze problemy trzeba pomóc sobie korektorem.Zdecydowanie przy nim pozostane ,nie wiem po co do tej pory wydawałm kase na droższe podkłady , ten jest świetny i godny polecenia.

taki sobie-raczej na +

Fajnie matuje, ladnie pachnie. Mam odcien 14-karmel. Troszke dla mnie za ciemny, a to dlatego, ze wybralam sie na zakupy z kolezanka :baba: i to ona kazala mikupic ten docien, choc ja chcialam ten jasniejszy :P hehe.
Ogolnie rzacz biorac puderek fajniutki, ale trzeba uwazac, by nie nalozyc go na sucha skore - ja ostatnio mialam wysuszone policzki i puder okropnie na nich wygladal - porobily sie brzydkie ciemne plamy, placki,...feeee:P

ale matuje niezle:)

zadowalający

Podkład rozprowadza sie wprost niewiarygodnie miękko i jedwabiście i takąteż mam po nim skórę !! Jest jedwabista i to widać.Już nie jedna osoba mi to powiedziała:)Cera jest jakby delikatnie rozświetlona, choc to dziwne bo jest to przecież matujący podkład. No własnie..z tym matowieniem to dziwna sprawa, jest to efekt krótkotrwały. Skóra jednak nie świeci sie na ten okropny sposób: lecz tak naturalnie i delikatnie, wiec nie spostrzegam tego jako minus tego produktu.Kryje srednio. Ogólnie polecam dla cer raczej z małymi problemami.Powinny byc zadowolone.

ok

Bardzo dobry produkt i do tego tani jak barszcz. Ja zapłaciłam 12 zł. Ma fajne kolorki, choć tylko 4, ja uzywam najciemniejszego, bardzo ładnie prezentuje się na buzi, mam wrażenie ze dopasowuje się do karnacji, poza tym ładnie pachnie, dobrze rozprowadza się na twarzy, nie wałkuje się, kryje wszystko co trzeba i co najważniejsze nie tworzy maski. Mam cerę raczej bezproblemową i dlatego jest dobry, jak czasami coś wyskoczy to wtedy jest problem, więc dla cer z problemami odpada, jest zbyt lekko kryjący, ale jak dla mnie to w sam raz, pasuje jak ulał. Daje bardzo naturalny efekt, cera wygląda jakby sama z siebie była ładna, zero maski. Tylko to matowienie...ma ponoć matowić przez 7 godzin, u mnie niestety trwa to tylko ok. godzinki, ale w moim przypadku to i tak dobrze, bo mam cerę niesamowicie tłustą, coniektóre podkłady matujące nie wytrzymywały nawet 15 minut, więc nie ma co narzekać. dodam jeszcze ze nie podkreśla suchych skórek i do tego wszystkiego pory też są po jego nałożeniu jakby mniejsze. Jest jak najbardziej ok :D Świetny kosmetyk za świetne pieniądze. Polecam

zaskoczenie

byłam zdesperowana i po wybrobowaniu wielu podkladow stwierdzilam,ze nie szkodzi wyprobowac i tego.pobieglam do apteki i pani nalala mi troche podkladu do sloiczka.kiedy go otworzylam zaskoczyl mnie dziwny zapach podkladu,aczkolwiek szybko sie on ulatnia.a kiedy nalozylam podklad jego konsystencja wydala mi sie dziwna-dosyc gesta.jednak podklad ladnie prezentuje sie na buzce i jest chyba jedynym,ktory matuje moja twarz!!!

delikatne cudeńko

pięknie kryje, fajna konsystencja taka w sam raz, nawilża i matuje, pięknie trzyma się bez uczucia maski u mnie do 9 godzin.Mam zrelaksowaną twarz po nałożeniu tego fluidu :)

Świetny!

Kupiłam go skuszona ceną (11 zł.) i wcale się nie zawiodłam. Bardzo ładnie kryje, równiutko, ma piękny zapach i nie zostawia żadnych smug.

Moim zdaniem OK

Powiem krótko- pracuje w sklepie kosmetycznym i wypróbowałam już kilkanascie podkładów z których byłam mniej lub bardziej zadowolona. Kiedys dostalismy pakiet z LIRENE do cery miesznej od razu postanowilam go wyprobowac, kupilam 14- najciemniejszy tak mi sie wydaje- do tej pory uzywalam Max Factor 105 ale akurat konczyl mi sie i postanowilam spróbować Lirene. Podkład Lirene jest lekki, super pachnie, moze któtko matuje ale za to super sie rozprowadza na twarzy nie tworząc maski. Skóra jest aksamitna- dla mnie super.
Powiem wiecej od tego czasu polecałam go moim klientkom i jak do tej pory nie usłyszałam od nich złej opini na jego temat-wrecz przeciwnie niektóre juz po niego wróciły!
Moim zdaniem to tylko pozytywnie swiadczy o podkłedzie Erisa. Pozdrawiam