Lirene Dermoprogram, Nature Matte Foundation (stara wersja)

Lirene Dermoprogram, Nature Matte Foundation (stara wersja)

Fluid Nature Matte 7h to doskonałe rozwiązanie problemów wszystkich kobiet, które poszukują podkładu zapewniającego doskonale matowy wygląd cery przez długi czas.
Podstawa skuteczności:
- innowacyjne rozwiązanie, polegające na zastosowaniu specjalnych mikrogąbeczek, które absorbują sebum i odbijają światło,
- pozbawiona zawartości tłuszczu, lekka formuła zapewnia łatwą i komfortową aplikację fluidu,
- fluid wygładza skórę, doskonale koryguje niedoskonałości oraz nadaje jej naturalny koloryt.
Efekt: idealnie matowa cera do 7 godzin.

ok

Używałam ponad rok temu, kiedy to zaczęłam używać Lirene City Matt. Całkiem dobrze się sprawował. Matował, krył, był wydajny przez co wystarczał na długo, bardzo tani jak na podkład. Zdecydowałam się na zmianę z ciekawości ;) W międzyczasie spróbowałam jakiegoś podkładu Rimmel ale to był koszmar i wróciłam do Nature Matte. Może jeszcze kiedyś do niego wrócę, od czasu do czasu zmieniam podkłady, próbuję nowości ;)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 5?

taki sobie ...

+ dobrze się rozprowadza
+ tani
+ dobrze kryje
+ wygląda naturalnie
+ przyjemnie pachnie
Nadaje się na lato bo ma lekką konsystencję.
- słabo matuje
- efekt utrzymuje się zbyt krótko
Nie wiem czy jeszcze kiedyś go kupię. Potrzebuję fluid, który dobrze matuje i na długo a ten do takich nie należy.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: kończę 3 opakowanie

Było dobrze, ale teraz coraz mniej mi się podoba

Używam go już trochę czasu, wybieram odcień cappuccino

Plusy:
- cena
- dostępność
- kryje dość dobrze
- łatwo się rozprowadza
- matuje mniej więcej przez 7h

Minusy:
- mało wydajny
- opakowanie
- dla mnie jednak chyba za ciemny
- czasami efekt "maski" widać

Jeszcze kilka miesięcy temu uznałabym go za hit, ale teraz uważam, że muszę poszukać czegoś innego, jaśniejszego

Ilość zużytych opakowań: 6 całych

OK

+dobrze się rozprowadza
+dobra konsystencja
+fajny zapach
+nawet niska cena
+wydajny
+nawet długo utrzymuje się na twarzy

-troszkę wysusza skórę
-czasami mały efekt ,,maski,,

Do mojej straszniee jasnej cery odcień 13 capuccino jest za ciemny, więc jak tylko skończy mi się to opakowanie to lecę po odcień 12 naturalny. Mam nadzieję, że będzie lepszy.

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

bardzo dobry

Uzywam juz go bardzo dlugo wiec cos juz moge o nim powiedziec:)uzywala go moja kolezanka i bardzo ladnie wygladal na jej twarzy ,wiec postanowilam ze wyprubuje:)

Plusy;
-bardzo przyjemny zapach
-dobrze sie rozsmarowuje
-nie tworzy smug
-ladnie wyglada na twarzy
-naturalne odcienie ja mam 13 capuccino
-twarz po nim jest gladka i mila w dotyku
-cena 13 zl

Minusy;
-niewygodne opakowanie musimy kombinowac z obcinaniem tubki aby zuzyc do konca
-podkresla suche skOrki
-wysusza na dluzsza mete
-wyskakuja po nim czasem nieprzyjaciele
-nie matuje dlugotrwale

ale naprawde polecam:) mysle ze mimo wad bede go nadal kupowac

Ilość zużytych opakowań: 3 i juz uzywam 4:)

Przyzwoity produkt

Ja mam numer 13- cappuccino, bo 12-naturalny jest dla mnie ciutkę za jasny (w sumie obydwa odcienie są bardzo do siebie zbliżone i niewiele się od siebie różnią, przy czym jednak wolę ten cappuccino). Pięknie stapia się z moją cerą i za to jestem mu wdzięczna najbardziej. Uwielbiam takie dyskretne kosmetyki, które są na twarzy i powodują poprawę wyglądu, a jednocześnie jakby ich nie było. Intensywny makijaż w stylu ,,bułgarsko- rosyjskim” to nie dla mnie:) Cudowny fluid, którego używam głównie jako podkładu pod puder sypki i tu spełnia swoją powinność, jak należy. Nie mam też zastrzeżeń, co do czasu działania, matuje na dobrych kilka godzin (u mnie 7-8 godzin spokojnie daje radę). Do tego jest mega wydajny, ja mam swój ponad rok (fakt, że używam zamiennie z innym, ale i tak) z ¼ tubki mi jeszcze została. Z czystym sumieniem mogę go polecić, mimo że trochę jednak zapycha pory i to jest jego mały minus, ale widać za taką cenę nie można mieć wszystkiego. Za to odejmę mu jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka 30 ml

Tragedia

A wiec to pomylka zakupilam podklad po namowie kolezanki ktora byla zachwycona ... nie kryje nie matuje skora po nim swieci sie i ogolnie na mojej twarzy sie nie trzyma jednym slowem klapa tak jak reszta lirene

Ilość zużytych opakowań: 1 /3 jednego

Super produkt, polecam

Puder świetnie się rozprowadza i matuje, ja używam go jako podkład pod sypki puder, ale innej firmy i ta kompozycja daje mi MATT na około 12 godzin, super.Jestem bardzo zadowolona.Jak do tej pory to jeden z najlepszych podkładów jakie używałam i nie jest taki drogi i wydajny.Sprawdza sie podczas uprawiania sportu.Polecam

Używam tego produktu od: stosuję produkt około 15 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zużyłam cztery pełne opakowania, właśnie rozpoczęłam piąte

Nawet, nawet

Byłam raz w sklepie visage. Szukałam podkładu. Ekspedientka pomogła mi dobrać odpowiedni odcień. Próbowała każdą firmę, i tylko jeden podkład mi pasuje, z firmy lirene. Każdy najjaśniejszy kolor z innej firmy był na mojej twarzy brązowy. Jedynie ten podkład o odcieniu cappuccino jest w kolorze mojej skóry. Choć powiem szczerze, że muszę go dać bardzo mało, bo jak czasami się spieszę i lekko przesadzę to mam twarz ciemniejszego koloru niż szyja. Ogólnie podkład jest dobry. Świetnie kryje niedoskonałości, no może z wyjątkiem tych większych okazów, które kryję za pomocą korektora. Podobno 7 godzin wytrzymuje, u mnie z 5 góra. Ale jestem zadowolona. Wydajny produkt. Nawet jak myślałam, że już tam nic nie ma to jednak z użyciem siły coś się wykrzesało. ;)

Używam tego produktu od: niecałego roku
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Pół na pół

Potrafi ładnie zmatowić skóre ale na krótko.
Najgorsze jest to że najjaśniejszy jest odcień Naturalny 12 który jak rozsmarowuje na swojej buzi robi się pomarańczowy :/

Gdyby dodali do gamy kolorów jakiś naprawde jasny odcień dałabym wyższą ocene.

Ogólnie nie polecam dla osób z jasną cerą :)

Używam tego produktu od: paru miesięcy

nie dla mnie

cera bardzo tluści mi sie po tym produkcie... i nie mam pojęcia dlaczego cały czas drożeje dziś widziałam że kosztuje juz ponad 15 zł ...

produkt nie dla mnei szukam dalej buziakii :*

Ilość zużytych opakowań: dwa

Prawie idealny :)

To jest mój pierwszy podkład, wcześniej używałam kremu tonującego z Ziaji, który nie krył wystarczająco. Za to ten bardzo dobrze się u mnie sprawdził :)

+ dobrze kryje drobne niedoskonałości (większe krostki i tak zakrywam korektorem)
+ matuje (pudru używam dopiero po kilku godzinach)
+ nie zapycha
+ kolor (teraz naturalny, wcześniej cappuccino)
+ nie tworzy efektu maski
+ niska cena
+ dostępność (Rossmann)

Minusem może być to, że nie kryje aż tak dobrze, ale na szczęście pozbyłam się wielkiego trądziku, pozostały przebarwienia, które ten podkład (czasem z pomocą korektora) dobrze ukryje :)

Z czystym sumieniem polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: cztery, w trakcie piątego