Avon, Color, Invisible Light Illuminating Make Up Base (Rozświetlająca baza pod podkład)

Ten niezwykły płynny kosmetyk daje zdumiewające efekty: dzięki perełkom holograficznym sprawia, że skóra wydaje się doskonała: bez skazy, promieniejąca blaskiem. Pięknie rozświetla skórę.
Bazę można stosować samą lub pod podkład.

Zależy od oczekiwań

Kupiłam ten produkt z naprawdę niewielkimi oczekiwaniami i się nie zawiiodłam. Nie jest to jakiś cud świata, efekt rozświetlenia nie jest zbyt widoczny, ale, moim zdaniem dobrze przygotowuje skórę pod podkład i zatrzymuje wilgoć w skórze, poprawiając jej kondycję. Cena jest wygórowana- najlepiej szukać na allegro.

Używam tego produktu od:1 mies.
Ilość zużytych opakowań:1/3

jak benzyna

Sama nie wiem, to pierwsza baza na jaką się zdecydowałam i to głownie ze względu na cenę. Mam cerę z problemami i trochę się obawiałam efektu rozświetlania który daje takie fioletowawe połyski jak benzyna. Ale w sumie dając bazę pod podkład efekt rozświetlenia jest minimalny i na pewno nie przeszkadza. Ale czy pomaga?

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ale powoli zaczyna się kończyć

Badziew wszechczasów

Roluje się zaraz po nałożeniu, jest tępy, wchodzi w pory, na twarzy tworzy się skorupka taka zaschnięta- po prostu masakra. Już nie mówię, że nałożenie podkładu na to coś, jest niemożliwe! Odradzam!

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:1/4 OPAKOWANIA

Tragedia

kupilam zachecona niska cena w promocji 19,90 no i ze miala byc to baza rozswietlajaca...
opakowanie bardzo poreczne,ale co z tego
przede wszystkim w ogole nie rozswietla co glownie powinno byc jej zadaniem
poza tym ma dziwny zapach
konsystencja okropna
slabo sie rozprowadza
produkt ten nie dosc ze nie pomaga to i szkodzi,bo jak go naloze na twarz to wtedy tym bardziej musze uzywac podkladu zeby zamaskowac to jak uwydatnia moja tlusta cere
a i nie moge zuzyc do konca tego okropnego produktu...

nie polecam naprawde

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:ciagle 1

cudo!!!

Uzywam tego od dlugiego czasu i jeststem zdumiona tym kosmetykiem!! Mam ccere tradzikowa i pod podklad daje zawsze baze,i nie mam problemow z zakryciem malych czy tez wiekszych krostek. Dzieki bazie skóra staje sie gladka i idealna po prostu czasami jestem w szoku ze tak dobrze wygladam. Na wielkie wyjscia jest niezastapiona!!!!! A jak dlugo trzyma sie make-up?? bosko dlugo i nawet latem w upalach nie splywa dzieki bazie!!!
Jest codo,rewelacja!!! Nie umiem zyc bez tego a na dodatek jest dosyc tania bo starcza mi na 3-4 miesiace!!

Używam tego produktu od:bardzo dlugo
Ilość zużytych opakowań:duzo

Fatalna

ta baza jakieś koszmarne nieporozumienie.
1.Opakowanie i tylko za nie ta jedna gwiazdak, wygodne, i poręczne ale na tym koniec pochwał.
2.Zapach, paskudny jak stary wywietrzały krem, miałam duze opory przed nałożeniem tego na twarz.
3.Konsystencja, całkiem przyjemna aksamitna ale cięzka-tepa do rozsmarowywania.
4.działanie żadne, okropnie rózoswi cere bardzo żle się rozprowadza, nierównomiernie ciężko stworzyć na twarzy jednolitą warstwę, oprócz rózowego filmu na twarzy nie zauwarzyłam rzadnego rozswietlenia, po nałożeniu podkładu lub pudru nie zauważyłam rzadnej poprawy wyglądu skóry, po kilku godzinach zaczyna przebijać przez podkład, jest po prostu okropna.
5.Cena jest wprost kosmiczna za taką jakośc produktu

Lezy u mnie przez cały czas i czeka aż w koncu zdecyduję się ja wyrzucić, czasami urzywam jej do "rozswietlenia" dekoltu ale to chyba placebo.

Używam tego produktu od:kilka m-s
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie.

Bywało lepiej...

Plusy:
wydajna
poręczne opakowanie
efekt sam w sobie ładny

Minusy:
równomierne rozprowadzenie graniczy z cudem
tworzy smugi
nakładana pod podkład wałkuje się

Podsumowując: pomysł i efekt na dłoni naprawdę ładny. Strona techniczna - porażka.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

do bani

na szczescie jej nie kupilam. moja mama sie skusila...i mi podarowala przekonawszy sie uprzednio, ze to mega bubel.

jesli chodzi o uzywanie jej pod podklad-tragedia: walkuje sie niesamowicie. w ogole nic sie nie da z tym zrobic. na twarzy pojawiaja sie male, biale glisty.

uzywanie bez podkladu...to nie jest ladny blask, ale trupia poswiata za ktora dziekuje bardzo.

do bani.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka prob.

Nie działa!!!!

Ta baza po prostu nie dziala. Po jej zastosowaniu moja skora nie wyglada lepiej, tylko gorzej. Uzywam obecnie bazy dax cosmetics i jest ona o niebo lepsza od tej z avon-u.

Używam tego produktu od:uzywalam pol roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań:troche wiecej jak pol i pozbylam sie jej.

a fee...

Skuszona malowniczą reklamą zakupiłam to "cudo" . Nie wiem sama po co :/ Nałozona sama zamiast obiecanego blasku, nadaje już chyba raczej pośmiertna poświatę :), na mojej buzi kolor jaki nadaje można opisać jako blado-siny. W dodatku zamiast maskowac niedoskonałości moim skromnym zdaniem raczej je uwypukla. Kiedyś sie ją stosuje pod puder niestety po prostu znika, zero efektu rozświetlenia. Obecnie stosuję ją na powieki i mam nadzieję że w ten sposób ją wykończę :D

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego-podejrzewam że go nie zmęczę

Nie polecam!

Trudno nazwać ten kosmetyk bazą pod podkład ponieważ zdecydowanie utrudnia nakładanie podkładu(podkład się roluje), nie rozprowadza się równomiernie i uwidacznia rozszerzone pory. Z rozświetlaniem nie ma nic wspólnego, pozostawia na twarzy dziwny fioletowo-różowy film, który na dodatek szybko się ściera.

Ilość zużytych opakowań:zaczęte 1 i nie mam zamiaru go kończyć

taka sobie

To byl pierwszy kosmetyk tego typu jaki sobie sprawilam i troche sie rozczarowalam.
Baza nie nadaje sie do stosowania bez podkladu, bo daje nienaturalny efekt. Cera wyglada bardzo dziwnie, jakby powleczona silikonem:(
Pod podkladem daj bardzo delikatny efekt, ale powoduje duze swiecenie sie i nawet dobry puder nie pomoze.
W dodatku zatyka pory.

Ilość zużytych opakowań:polowa jednego