Olay, Active Hydrating, Hydrogel (Hydrożel aktywnie nawilżający na dzień) (stara wersja)

Produkt z serii Active Hydrating. Hydro-żel dzięki unikalnej formule zapewnia skórze optymalny poziom nawilżenia, jednocześnie nie przetłuszczając jej. Żel jest lekki, beztłuszczowy, nie zawiera barwników i środków zapachowych. Wchłania się natychmiast, może być stosowany pod makijaż. Przeznaczony do cery mieszanej i tłustej.

zaskoczył

Kończę już drugie opakowanie, zaskoczył mnie pozytywnie. Mam cerę tłustą, krem doskonale sprawdza się pod makijaż, dobrze się wchłania, nie zostawia tłustego filmu, praktycznie natychmiast po aplikacji można przystąpić do nakładania makijażu. Krem ma brzydki zapach, wygląd galaretkowaty, ogólnie konsystencja kiepska ale to mnie właśnie zaskoczyło: nie ma różowiutkiego bądź błękitnego kolorku i pięknego zapachu ale pomimo tego wolę go od innych, może to właśnie brak barwników powoduje, że spisuje sie lepiej.

Używam tego produktu od:pół roku

Jako baza pod makijaż i filtry

Moja - przyznana temu produktowi - liczba gwiazdek jest wypadkową tego, co żel obiecuje robić i nie robi i tego, czego nie obiecuje, a robi:-)

Otóż jeśli chodzi o jego nawilżajace właściwości, to zasługuje na góra 2 gwiazdki - nawilżenie jest słabe nawet dla mnie i w tej kategorii jest cała masa lepszych produktów i do tego tańszych. Zaletą jest to, że żel wchlania się całkowice i skóra się po nim nie lepi jak po innych żelach.

Za to żel genialnie sprawdza się jako:
a. baza pod makijaż - łatwo rozprowadza się na niej podkład albo pudrowy kompakt ze względu na obecne w składzie silikony dające poślizg.
b. podkład pod filtry - z tych samych powodów, o czym pisała już w swojej recenzji Nan :-)
Potwierdzam - żel ułatwia fitrom wchłanianie i likwiduje blask filtrowy.
W tej roli jest rewelacyjny, więc summa summarum będą 3 gwiazdki.Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:koniec pierwszego

Godny polecenia

mam t?ust? cere, ale rowniez szybko sie przesusza, a stosujac ten krem jest dobrze nawilzona, nie zatyka porów, lekko matuje,cera sie nie swieci, w porownaniu do innych kremow nawilzajacych, nie uczula, uwa?am ze dla cery tlustej ten krem jest o wiele lepszy niz wszystkie inne matujace, ktore zapychaja pory.

U?ywam tego produktu od:1,5 miesiaca
Ilo?? zu?ytych opakowa?:w trakcie 1

nie ideał

może nie ideał, ale warto spróbować, bo nawilża miło
skóra jest nawodniona, mięciutka i miła, ale uwaga - używam tylko wieczorem, bo nie nadaje się pod makijaz kompletnie. Beznadziejnie się wałkuje, grudkuje, jakies okropne smieci na twarzy powstają
no i nie zatyka porów, to też plus w moim przypadku

Używam tego produktu od:miesiąca

warto wypróbować

kremik, w sumie to żel jest wydajny, dobrze się wchłania, powiedziałabym nawet że szybciutko :) skóra po nim jest taka fajna, dobrze nawilżona :) dla mojej mieszanej cery jest prawie idealny ... minusów póki co się nie dopatrzyłam, ale daję 4 bo jeszcze nie znalazłam kremu do twarzy, który naprawdę by mnie zaskoczył :D

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

szybciutkie świeże nawilżenie

mam juz drugi sloik tego zelu
jest czyms, co uwielbiam, leciutkim, mocno nawilzajacym zelem
kiedy czuje, ze mam sciagnieta buzie po myciu, czy czasem wieczorem, zwlaszcza zima, czuje, ze jest sucha i zmeczona siegam po niego
nie uzywam go jako jedynego kremu, moze w tym tkwi sekret dobrej oceny
nie spodziewalam sie cudow i cudow nie robi ale BARDZO DOBRZE i LEKKO nawilza
widze, jak skora go pije

Używam tego produktu od:6 mies

Kiepski

Ten żel to przedewszystkich słaby nawilżacz.Ogolnie nie przepadam za kremami o żelowej konsystencji, ale ten przypomina poprostu żel do włosów za 1zł:/ pachnie mało intesywnie ale bardzo nieprzyjemnie.Mimo ze jest do cery mieszanej i tłustej twarz i tak po godzinie zaczyna sie świecic.Nie przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Jest superowy!

Zawsze trudno mi było znaleźć odpowiedni krem do mojej skrajnie mieszanej cery. Jedne były dobre dla policzków, ale na strefie T wspomagały przetłuszczanie, inne matowały strefe T ale policzki miałam nadal suche :(. Hydro-żel Olay pozbawił mnie problemu raz na zawsze. Cera jest nawilżona i matowa w strefie T.
Jak dla mnie to doskonałość, żadnych wad nie zauważyłam. Po prostu kosmetyk stworzony dla mnie :).

rozczarowanie

Firma która tak sie reklamuje wyprodukowala kompletne badziewie.
-zero nawilzenia
-nieprzyjemny zapach
-dziwna konsystencja, taka galaretka
zdecydowanie nie polecam, bo ten krem nic nie robi! nie nawilza, nie jest nawet przyjemny dla skory.. po jego nalozeniu skora nadal wolala o wode..

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno, niestety

rozczarowanie

Ogólnie plusów jest wiecej niż minusów, ale wśród minusów jest więcej "poważniejszych" zarzutów, więc niestety jestem na nie

+ bez zapachu i koloru - miła odmiana po kremach nafaszerowanych tym wszystkim ;)
+ wydajny - przy codziennym uzywaniu 2 razy na dobę starczył na ok 4 miesiące
+ bardzo lekki
+ nie zatyka porów

- nie nawilża - przesuszone policzki po zuzyciu słoiczka kremu pozostały suche
- niec nie robi ze strefą T, oprócz zwiekszonej produkcji sebum, a od kremu do skóry tłustej oczekuję, że ureguluje mi jego produkcję
- wałkuje się, mimo ze jest lekki nie wchłania się do końca

dla mnie super

Żel ten idealny jest dla skóry mieszanej, jest lekki, przyjemny w użyciu, nie klei się i nie zatyka porów. Używając go nie mam problemu z "wyskakiwaniem" przykrych niespodzianek, jak to się zdarzyło przy cięższych kremach. Ale nie należy spodziewać się matujacego efektu, co dla niektórych może być minusem, a poziom nawilżenia w przypadku cery suchej będzie nie wystarczający.

super

Bardzo lubię ten żel. Przynosi natychmiastową ulgę przesuszonej skórze (ja mam cerę tłustą, ale przesusza się czasem od silnych kosmetyków czy leków), szybko się wchłania. Jako że jest to, żel, błyskawicznie się rozprowadza. Nie zapycha porów. Szkoda tylko, że jest tak mało wydajny - za to * mniej.