Olay, Active Hydrating, Hydrogel (Hydrożel aktywnie nawilżający na dzień) (stara wersja)

Produkt z serii Active Hydrating. Hydro-żel dzięki unikalnej formule zapewnia skórze optymalny poziom nawilżenia, jednocześnie nie przetłuszczając jej. Żel jest lekki, beztłuszczowy, nie zawiera barwników i środków zapachowych. Wchłania się natychmiast, może być stosowany pod makijaż. Przeznaczony do cery mieszanej i tłustej.

tylko jedno ale :)

Ładnie nawilża, nie pozostawia filmu a buzia jest gładka i łatwo na niej rozprowadzić makijaż :)

Lubię go szczególnie za jedną właściwość - skóra jest nawilżona ale jednocześnie na powierzchni nie ma takiej warstwy do której wszystko się lepi... np włosy kota ;) Jest to jedny krem po którym nie musze wycierać buzi po przytuleniu mojego pupila... :)

Mimo żelowej konsystencji jest niesamowicie wydajny - po miesiącu nie ubyło jeszcze pół słoiczka:)

Ma tylko jedna 'ale' za które odejmuje 1* - jest to brak zapachu - lubie pachnące kosmetyki, a temu właśnie tego brak... pewnie gdyby choć troche pachniał (jak np. jego brat na noc ;) ) dałabym mu 5 *.

ilość zużytych opakowań: 1

przyjemny

Bardzo przyjemny nawilżacz dla cery przetłuszczającej się. W sam raz na lato, skóra chętnie go "pije". Nie zauważyłam żeby pozostawiał jakiś film. Nie zawiera subst. zapachowych i barwników, co mnie cieszy. Bardzo dobry pod makijaż. Bardzo udany produkt za niską cenę.

ilość zużytych opakowań: 1

Fajny

Bardzo fajny nawilżacz. Używam od kilku miesięcy gdy mam bardzo przesuszoną skórę i bardzo wtedy pomaga. Naprawdę fajniusi.

BARDZO OK

Dobry nawilżacz, nie klejący - to już wiemy - nie ciężki, przezroczysty, bezzapachowy i o miłej konsystencji :) Mam 37 lat i używam go nieraz nietypowo - na podkład, kiedy zdarzają się czasem miejsca na twarzy gdzie pod wieczór czasem skóra się łuszczy... Poza tym żel ma śliczne opakowanie - moja ulubiona czerń i biel - i jest niedrogi. Bardzo fajny!!!

Używam tego kosmetyku od miesiąca
ilość zużytych opakowań: pierwsze

Cienki (...), ale...

Hmm... Do twarzy raczej się nie nadaje, bo zostawia na niej pewnien filtr, nie tłusty, lecz taki, że cera wygląda jak w maseczce 'peel-off'. Wcale nie nawilża dobrze, nie likwiduje przesuszeń, ani nie łagodzi podrażnień, za to świetnie chłodzi i nie zapycha porów. Natomiast jako balsam do ciała nadaje się doskonale!! :D:D:D Nie wiem, czemu tak się zachowuje, ale ciało nim posmarowane jest takie miększe, ładnie wygładzone, nie zostawia takiego filtru jak na twarzy i w ogóle jest super! Skoro się nie nadawał do twarzy, to wykorzystałam go w nieco odmienny sposób. ;)

polubilam go

Dlugo szukalam takiego kremu: idealny pod podklad, nie klejacy sie, nie zatykajacy porow, szybko wchlaniajacy sie i bezzapachowy. I taki wlasnie jest. Do tego przystepna cena, wydajnosc i nawilzenie na optymalnym poziomie. Szkoda ze kremik nie jest zamkniety w bardziej higienicznym opakowaniu z pompka, ale wybaczam mu to, bo jako jedyny sprawdza sie na mojej skorze. Lubie go za to, ze jest neutralny, jak woda...bez zapachu i dziwacznej lepkosci ktora towarzyszy innym kremom nawilzajacym. A przede wszystkim ogromny plus za to,ze nie powoduje wysypu krostek, pryszczy czy alergii. Na pewno dlugo pozostane mu wierna ;)

taki sobie

na pewno nie nadaje się na zimę ale używałam go także w okresie kiedy nie było mrozów i nie zachwycił mnie jakoś szczególnie powinien nawilżać a moja skóra po jego zastosowaniu i tak potrzebuje jeszcze dodatkowej porcji kremu , nie likwiduje przesuszeń , całkiem wydajny może dam mu jeszcze szansę latem kiedy skóra jest mniej wymagająca

Rewelacyjny pod bloker

Recenzja wstępna
No tak, zgłosiłam to oceniam, ale właściwie nie powinnam tego robić, bo używałam go tylko parę razy, walcząc z odwodnieniem skóry. Przed wszystkim żelik ten ma bardzo miłą konsystencję i nie lepi się denerwująco, jak większość produktów tego typu. Tu już ma u mnie na wstępie duży plus. Rzeczywiście zauważalnie, a właściwie odczuwalnie nawilża skórę - używałam go na skórę odwodnioną i pomagał jej. Żel jest właściwie przeznaczony do używania samodzielnie, tj. bez kremu na wierzch, ale na to jest teraz zdecydowanie za zimno, no i może osoby młodsze ode mnie mogłyby tak robić, w moim wieku skóra potrzebuje już intensywniejszej pielęgnacji. Żel nie podrażnił mojej skóry (chociaż już wtedy gdy go kupiłam moja buźka zaczynała zmierzać w stronę wrażliwości na dziwne rzeczy), błyskawicznie się wchłonął. Produkt godny polecenia przede wszystkim osobom młodym o tłustej cerze do nawilżania skóry latem. Na razie nawilżenie mojej cery jest zadowalające (m.in. dzięki innemu kremowi firmy Olay), ale gdyby się zepsuło, chętnie wykorzystam ten kosmetyk jako dodatkowy nawilżacz pod krem. Próbowałam go już w ten sposób stosować i dobrze się sprawdził w tej roli. Recenzję uzupełnię, gdy zacznę go używać bardziej regularnie. Na razie mogę z czystym sumieniem polecić: nie podrażnia, dobrze nawilża i rewelacyjnie się wchłania, a przy tym nie zawiera zapychaczy.

Update 25.09.2005
Recenzja właściwa
Z czystym sumieniem mogę temu kosmetykowi podwyższyć ocenę. W ciągu minionego półtora miesiąca żel znalazł u mnie zastosowanie jako nawilżacz pod bloker i mogę wszem i wobec ogłosić, że w tej roli sprawdza się rewelacyjnie. I to nawet przy mojej suchej skórze, chociaż zasadniczo nie jest do takiej przeznaczony. Wchłania się całkowicie w ciągu minuty, nie pozostawiając ani śladu kleistej czy jakiejkolwiek innej powłoki na skórze. Bloker położony na niego świetnie się wchłania i nie maże się (stosowałam kilka i wszystkie świetnie z nim współpracowały). Doskonale wspomaga nawilżenie mojej cery, dręczonej klimatyzacją w pracy i retinaldehydem na noc. Na lato, pod bloker jest to kosmetyk idealny, nawet dla osób o suchej skórze. Jestem nim szczerze zachwycona i za rok, latem z całą pewnością do niego wrócę, zimą będę potrzebowała czegoś treściwszego dla mojej cery, która jest bardzo wrażliwa na zmiany temperatury i zimno na dworze. Szczerze polecam - szczególnie blokeromaniaczkom, którym sam bloker nie wystarcza do utrzymania właściwego nawilżenia skóry.

Użyłam tego kosmetyku kilka razy w charakterze nawilżacza pod krem właściwy/ od półtora miesiąca pod bloker w sezonie letnim
ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze.