Paco Rabanne, Olympea Aqua EDT

Paco Rabanne, Olympea Aqua EDT

Olympea Aqua marki Paco Rabanne to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet, wydane w 2016 roku.

Nuty zapachowe:
nuty głowy: kalabryjska bergamotka, nuty wodne, petitgrain
nuta serca: kwiat imbiru
nuty bazy: wanilia, sól, ambra i drzewo kaszmirowe

wody toaletowe
morskie, kwiatowe

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria Douglas

Paco Rabanne Olympéa woda perfumowana dla kobiet

Po prostu piękna: świeże radosne pełne optymizmu nuty. Będą dobrym rozwiązaniem na każdą porę roku zarówno do pracy, na co dzień jak i na wyjście. Bardzo elegancki i ozdobny flakonik daje wiele radości w użytkowaniu

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Śliczny

Na początku wyczuwam nuty cytrusowe, szczególnie grejpfrut, oraz nuty wodne. Później dołączają do nich jaśmin i lekko wyczuwalna brzoskwinia. Wszystko na puchatej i otulającej bazie z wanilii, soli i drzewa kaszmirowego. Połączenie tych wszystkich nut (oraz paru innych) sprawia, że zapach ten jest słodki, słony, i leciutko pieprzny. Wanilia, cytrusy i nuty wodne ładnie tutaj współgrają, tworząc efekt słodko-orzeźwiający. Trwałość i projekcja na poziomie wysokim. Perfumy te pasują mi do wszystkich pór roku i dnia. Są naprawdę piękne. Do tego uroczy flakonik idealnie pasujący do zawartości. Polecam.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 5

MÓJ PIERWSZY FAKON WODY TOALETOWEJ PACO RABANNE NA POCZĄTEK OSTRO ZACZĄŁ NA TYM KONIEC NIE BĘDZIE...

Perfumy, zapachy wszelkiego rodzaju kompozycje- krótko mówiąc mam fisia na tym punkcie. Wszystko czego się dotknę muszę wąchać. Wszelkiego rodzaju wycieczki, wyprawy w moim wydaniu polegają na obwąchiwaniu sprawy… Brzmi dość komicznie jednak inaczej określić tego nie potrafię. Każdy kto mnie zna dobrze wie jak to wygląda… 
Wyprawa do perfumerii w moim towarzystwie dzień wycięty z kalendarza… Wszystko muszę wziąć w swoje ręce dokładnie wyglądać, obwąchać po czym od nowa rozpocząć mój rytuał z tym wyjątkiem, że odrzucam wówczas zapachy, które nie przypadły mi do gustu. Ufff… O tyle jest krócej 

Wracając do zapachu Paco Rabanne Olympia Adua EDP Legere woda toaletowa, którą kupiłam dosłownie w ciemno. Naczytałam się opinii o tym zapachu, dodatkowo sam flakon zachęcał do zakupu i wrzuciłam do koszyka. Z ogromną niecierpliwością oczekiwałam na dotarcie paczki. Po odpakowaniu moim oczom ukazał się piękny klasyczny flakonik. Nawiązujący swoim wyglądem do greckich flakonów na wodę…. Taki subtelny szklany towarzysz stojący z gracją na wąskiej nóżce. Wspaniale prezentuje się na mojej toaletce….
Kompozycja uzależniająca, zmysłowa, kwiatowo-wodna. Łączy świeżość cytrusów –kocham cytrusy pod wszelaką postacią… Kwiaty drzewa kaszmirowego z niespotykanie intensywną nutą SŁONEJ wanilii podkreślonej akordem szarej ambry <3
Wspaniała subtelna, niespotykana kompozycja dla aktywnych babeczek. Idealna na letnie dni. Dodatkowo wspaniale wyczuwalna w ciągu dnia. Każda złotówka wydana na ten perfum- uważam za dobrą inwestycję we własny bardzo dobry nastrój, który woda toaletowa nam gwarantuje 

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 5

Piękny zapach, długo się utrzymuje

Moje ulubione perfumy :) zapach zarówno trochę słodki jak i świeży :)Piękny flakonik cieszy dodatkowo oczy. Perfumy bardzo długo się utrzymują i naprawdę warte są swojej ceny. Polecam!

rozwodniony klasyk- szkoda zachodu

Nawet mnie nie dziwi , że zrobiony wiosenny flankier- tylko czemu go niczym nie wzbogacili i wsypali tonę chemii- tego to nawet Krzysiu Ibisz nie wie pewnie

Flakon jest ładny , delikatnie zdobiony , poręczny. Jednak nie dla flakonu przecież kupujemy perfumy

Ogółem na mojej skórze ten flankier nawet nie ma różnych faz. Wszystkie nuty zbierają się w jedną i nie jest to niestety nic specjalnego. Bardzo dużo tutaj nuty wodnej , nie wyszło to na dobre gdyż bergamotka przez to nie pachnie właściwie wcale. Momentami majaczy imbir , ale bardzo suchy , moim zdaniem ten akord jest bardzo chemiczny i nie pasuje do lekko tytoniowej mocnej wanilii , która w połączeniu z ambrą nie ma prawa przecież wypaść źle

Szkoda- wiadomo , że flankiery zazwyczaj są oparte na pierwowzorze jednak są przypadki , gdy flankier jest dużo ładniejszy bądz też faktycznie inny niż jego ''matka''

Tutaj wyszło słabo za plastikowo i za wodnisto. Dodatkowo trwałość to około 5 godzin. W tej cenie można kupić coś o wiele ładniejszego i trwałego :)

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 5

Jak dla mnie zapach super! Na początku wydawał mi się mocny i bardzo drażniący. Jednak z czasem uważam, że jest cudowny, intensywny i długo się utrzymuje. Nawet nuta wanilii mi w nim nie przeszkadza.

Droższa kopia Beyonce Pulse

Ujrzalam ten flakoni w perfumeri, i sobie go psiknełam na nadgarstek. No i stwierdziłam ,że zapach jest mi dosyc znany. No i faktycznie, ta sama nuta jak w Beyonce Pulse, taka waniliowo-cytrynowa. Nawet powiedziałabym ,że to jest ten sam zapach... Ogólnie fajny, dosyć trwały....

Używam tego produktu od: Testy
Ilość zużytych opakowań: żadne