Manhattan, Long & Swing (Tusz wydłużający i podkręcający) (stara wersja)

Manhattan, Long & Swing (Tusz wydłużający i podkręcający) (stara wersja)

Tusz ma dobrze wyprofilowaną szczoteczkę, dzięki której łatwo go rozprowadzić. Wydłuża i podkręca rzęsy, zawiera prowitaminę B5, która wzmacnia je, nadaje połysk i utrzymuje właściwy poziom nawilżenia.

Bardzo sympatyczny tusz

Dobrze wyprofilowana silikonowa szczoteczka, rzęsy są wydłużone i podkręcone, witamina B5 nawilża i odżywia. Czerń w sam raz na co dzień do pracy :)
Bardzo przyzwoita cena, opakowanie wydajne.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Delikatny

Bardzo lubię ten tusz chociaż rzeczywiście jeśli ktoś lubi bardziej dramatyczny efekt to nie będzie zadowolony. Tusz jest delikatny, wydłuża rzęsy i dodaje czerni - to wszystko. Mi pasuje bardzo :)

Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobry!

Jestem zwolenniczką długich, a naturalnie wyglądających rzęs. Nienawidzę efektu sklejenia jakie dają tusze w wielkich tubkach i z wielkimi szczotkami. Wybrałam ten tusz ze względu na cenę- 15 zł. To bardzo mało w porównaniu z jakością. Wcześniej niczego z Manhattanu nie kupowałam.

+podkręca
+wydłuża
+naturalny efekt
+trwały
+cena
+fajne, małe opakowanie ;-)
*mała szczoteczka

-zapach (jest dość ,,dziwny\\\\\\\'\\\\\\\')

Jednych słowem polecam C: fajny naturalny efekt na co dzień!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

nie dla mnie

wydłużająco podkręcający tusz? hmmm moim zdaniem na pewno nie wydłuża. nadaje tylko ciemniejszy kolor rzęsom oraz faktycznie je podkręca. lubie mieć "widoczne" rzęsy ,a ten tusz nawet po paru pociągnieciach szczoteczką tego nie czyni. coś dla osób które lubią BARDZO naturalny efekt. jak dla mnie nadaje sie na wyjscie na zakupy z delikatnym makijażem na oczach. nie podoba mi sie szczoteczka, bardzo nie wygodnie się jej używa.brudzi powieki przy malowaniu. dwie gwiazki za podkręcenie, oraz wygodne małe opakowanie.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Bardzo lubię

Jestem na TAK!
Próbowałam wiele tuszy do rzęs - tych tańszych i droższych a większość z nich nie dawało zadowalającego dla mnie efektu.
Ten tusz bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Daje EFEKT NATURALNIE DŁUGICH RZĘS

Dla mnie rewelacja!
Oczywiście osoby które lubbią mieć "muchy nóżki" zamiast rzęs, ten tusz się nie nada. Dla tych którzy oczekują mega pogrubienia i efektu sztucznych rzęs też nie.

A i jeszcze jedno. Ja przed wytuszowanie nakładam serum do rzęs z olejkiem agranowym 5w1 z Eveline.
Razem połączenie prawie idealne:)
PLUSY:
-poręczne opakowanie
-dobrze wyprofilowana szczoteczka
-nie skleja
-ładnie podkreśla piękno rzęs
-daje efekt naturalnie długich rzęs
-cena
-dostępność

MINUSY:
-nie pogrubia(tu też miałam dylemat, czy powinnam uznać to jako minus bo nie takie zadanie ma ten tusz)

Kompletna porażka.

Kupiłam produkt ze względu na opakowanie. Małe, poręczne, szczoteczka zaokrąglona, więc pomyślałam sobie "Wow! Na pewno podkręci mi pięknie rzęsy". Mhm... Myliłam się niemiłosiernie.

Tusz nie robi z rzęsami nic, a opakowanie okazało się, o ironio, kompletnie nieporęczne - za krótka szczoteczka. Równie dobrze mogłabym chodzić bez makijażu...

Zalety:
- cena,
- fajna szczoteczka (pod względem włosia).

Wady:
- opakowanie (za krótka szczoteczka),
- tusz robi z rzęsami jedno wielkie NIC.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam jednego i nie mam zamiaru

Nic specjalnego

Myślałam, że będzie o niebo lepszy. Niestety kupiłam go ze względu na cenę. Tusz zamknięty jest w solidnym opakowaniu, nadruk mi się nie ściera. Tusz jest sam w sobie suchy, można uzyskać dzięki niemu delikatny, naturalny efekt, ale nie ma tu mowy o wydłużeniu czy pogrubieniu. Tak jeśli się nad jednym okiem będę męczyła z 10 minut to wydłuży i pogrubi, ale to chyba nie o to chodzi :). Łatwa dostępność, cena i nic więcej pozytywnego. Na szczęście nie osypuje się.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Bardzo fajny

Kupilam tusz skuszona niską ceną, bo szukam porządnego tuszu ale przede wszytskim zalezy mi na szczoteczce. Aktualnie to masakra znależć fajną. A tu miłezaskoczenie

+Tusz sie nie sypie,
+łatwo zmywa, wygodna szczoteczka, ktora ładnie rozczesuje rzesy a nie skleja
+nie podraznia oczu
+dość dobrze pogrubia, ale bez spektakularnego efektu
+ładny odcień czerni

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Nie zadowala

Kupiłam go w promocji.. ale nie kupiłabym nigdy więcej. Szczoteczka, cena, dostępność jest plusem, ale nic poza tym. Moje rzęsy nie były ani pogrubione ani wydłużone. Nie spełnił moich oczekiwań.

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Dla niewymagających

Tusz w ogóle mi się nie spodobał. Nadaje się dla osób, które oczekują niezbyt widocznego efektu, jak najbardziej zbliżonego do naturalnego.

<b>Zalety:</b>
- przyjemna szczoteczka, dobrze chwyta rzęsy w kącikach,
- nie skleja rzęs, a ładnie je wyczesuje,
- nie tworzy grudek,
- łatwo dostępny,
- niska cena - kiedy go kupowałam, był jeszcze w cenie ok. 10 zł.

<b>Wady:</b>
- lekko podkreśla rzęsy, niespecjalnie je pogrubia czy wydłuża,
- po jakimś czasie od nałożenia osypuje się i pozostawia efekt pandy,
- niezbyt wydajny,
- dosyć wcześnie zasycha w opakowaniu.

Używam tego produktu od: 2007 r.
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Zawiodłam się strasznie

Do zakupu zachęciła mnie promocyjna cena tego produktu ,a że miał być to mój pierwszy tusz do rzęs tej firmy postanowiłam go kupić.
Plusy;
-cena
-nie skleja rzęs
Minusy;
-suchy <nie nabiera tuszu>
-kolor
-po około 5 warstwach widać cokolwiek dla mnie to jest śmieszne ..
Nie polecam zdecydowanie tego produktu

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Lubimy się bardzo

Lubię go bardzo, używam go od kilku lat i tylko patrzę jak jego cena rośnie. Pamietam, że pierwszy za niecałe 10 zł kupiłam.
\\nJako blondynka o jasnej oprawie oczu, zgadzam ise z poprzedniczkami, że tusz daje naturalny efekt. Idealnie nadaje sie na codzień. Nie kruszy się, nie rozmazuje. Moger bez problemu po deszczu chodzić i nie wygladam jak panda :)
\\nDla mnie jest idealny do codziennego naturalnego makijażu.