Manhattan, Long & Swing (Tusz wydłużający i podkręcający) (stara wersja)

Manhattan, Long & Swing (Tusz wydłużający i podkręcający) (stara wersja)

Tusz ma dobrze wyprofilowaną szczoteczkę, dzięki której łatwo go rozprowadzić. Wydłuża i podkręca rzęsy, zawiera prowitaminę B5, która wzmacnia je, nadaje połysk i utrzymuje właściwy poziom nawilżenia.

Naturalny.

Tak, jak wiele moich Poprzedniczek, podkreślam:
ten tusz daje bardzo naturalny efekt. To znaczy:

-nie pomaluje 10 rzęs tak, że wyglądają na sztuk 30
-nie pogrubi rzęsy o grubości włosa niemowlaka na rozmiar żyłki do kosiarki

Świetnie nadaje się dla osób o jasnych rzęsach. Jasnych i długich. Naturalnie je przyciemni, bardzo ładnie rozczesze i lekko wydłuży (jakieś 2 milimetry).
Nie zlepia się, nie osypuje. Wygodna szczoteczka nie brudzi oka. Szczoteczka nabiera czarną paciajkę w rozsądnej, a nawet powiem, skromnej ilości.

Czyli nie jest to kosmetyk do makijażu "teatralnego", dyskotegowego, mocnego. Osoba o naturalnie ciemnych i gęstych rzęsach może nie widzieć efektu.
Mnie -płowej blondynce- bardzo pasuje.

bardzo dobry

Tusz ma chyba idealny stosunek jakości do ceny. Moim zdaniem jest bardzo dobry, ponieważ nie skleja rzęs. To z pewnością zasługa szczoteczki. Moje rzęsy są jasne i w sumie nie zależy mi na tym, żeby je wydłużyć, pogrubić ani podkręcić. Chodzi mi o to, żeby dokładnie pokryć je kolorem. A ten tusz doskonale sobie z tym radzi. Inne tusze nie pokrywają rzęs po stronie widocznej kiedy zamykam oczy. Wygląda naturalnie. Rzęsy są pomalowane, każda z osobna, a nie posklejane. Nie trzeba wycierać szczoteczki, bo ilość tuszu jaka się na niej znajduje jest idealna. Za tą cenę nie oczekuję cudów, wystarczy mi, że tusz spełnia swoje zadanie.

średniak

Tusz daje bardzo słaby efekt. Jedynie lekko podkreśla rzęsy, brak znacznego wydłużenia i podkręcenia. Plusem jest to, że nie skleja. Cena też bardzo ok.

Używam tego produktu od: dawno temu

kiepski

Stosuję go tylko ze względu na to, że ładnie wygląda nałożony na odżywkę do rzęs. Sam jest nie do zaakceptowania.

Plusy:
- dobrze rozczesuje rzęsy
- tusz ma rzadką konsystencję, nie ciągnie się na szczotce
- położony na bazę nie skleja rzęs, dobrze się jej trzyma, kruszy się lekko, czasem potrafi odbić się na górnej powiece

Minusy:
- po pociągnięciu rzęs 5 razy tuszem zauważam różnicę...
- nie wydłuża, nie pogrubia, nie podkręca
- cena wygórowana, nie dałabym za niego 10 zł

Gdyby nie to, że jest kompatybilny z moją odżywką/bazą, nie kupiłabym go więcej ponownie. Samodzielnie nie nadaje się do malowania.

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Najgorszy, jak miałam

Jest to najgorszy tusz, jakiego używałam kiedykolwiek.
Abolutnie nic nie robi z moimi rzesami, po godzinie, mam wrażenie, nawet kolor znika. Czytam opinie i widze, że wielu osobom służy, widocznie zależy to od rzęs, bo na moich nie sprawdził sie wcale

plusy:
-cena
- nie skleja

minusy:
- nie wydłuża
- nie podkręca (co oznacza, że nie spełnia swojego zadania wcale)
- znika ekspresowo

Używam tego produktu od: kliku miesięcy i nie mogę go zużyć
Ilość zużytych opakowań: niepełne jedno

Super tusz !

Naprawdę zaskoczył mnie ;) mimo, że ma małą szczoteczkę co jest bardziej dla mnie wygodniejsze ,bardzo mocno zakręca i wydłuża moje rzęsy ;)
Fakty,jest to tusz dla zwolenniczek naturalnego make-up dlatego czasami z niego rezygnuje gdy ide na imprezę i nakładam inny :P Tusz jest naprawdę bardzo fajny i napewno z niego na codzień nie zrezygnuje ;)

W porządku.

Plusy:
+ cena
+ wydajność
+ dostępność
+ szczoteczka
+ nie kruszy się
+ \'czarna czerń\' :)

Podkręcać specjalnie nie podkręca,
Wydłużać troszkę wydłuża.
Nie ma rewelacji, ale jest ok.
Polecam.

Używam tego produktu od: około roku

Obiecanki cacanki

Napis na opakowaniu głosi długie i podkręcone. Produkt nie spełnia żadnego z tych założeń. Zupełnie nic nie robi z rzęsami, nie nadaje im nawet za bardzo koloru.

Plusy:
- cena
- wygodna szczoteczka
- sklejenie rzęs tym tuszem jest niemożliwe

Minusy:
- nie wydłuża
- nie podkręca
- obsypuje się
- kolor, który napewno czernią nie jest, bardziej grafitem, a na opakowaniu jak byk pisze "black"

Od tuszu oczekuję czegoś więcej niż przeczesania rzęs. Zdecydowanie na nie.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

super

tak jak napisane na opakowaniu - długie i podkręcone. dokładnie taki jest ten tusz i za to go uwielbiam. rzęsy nie wyglądają na sztuczne, zatem daje naturalny look. jest trwały, nie obsypuje się, łatwo się zmywa. jedeny minus to taki, ze nie ma brązowego odcienia :<

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Świetny tusz!

Tusz najlepszy jaki dotychczas stosowałam!
Kupiłam go, bo jako jeden z nielicznych po odkręceniu w Rossmanie nie &quot;ciągnął&quot; się (a zawsze zwracam na to uwagę).

PLUSY:
+ nie wygląda &quot;teatralnie&quot;
+ wydłuża, ale nie skleja, przez co koleżanki pytają czy byłam na przedłużaniu, bo wygląda jakby były naturalnie długie i czarne
+ nie kruszy się
+ nie jest wodoodporny, ale wytrzymuje deszcz, łzy itd, jeśli oczywiście nie będzie się pocierało
+ wytrzymuje od rana do wieczora bez poprawek
+ wydajne, spore opakowanie (10ml)

MINUSÓW: BRAK

Używam już teraz trzecie opakowanie, jestem bardzo zadowolona (różni się trochę wyglądem od opakowania na zdjęciu wyżej, ale to ten sam produkt).

Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

zupełna beznadzieja!

odradzam wszystkim!
tusz okazał się kiepski, nic nie robi z rzęsami.

plusów raczej nie widzę

minusy:
mój makijaż jest prawie niewidoczny
muszę mocno się natrudzić, żebym wyglądała jak człowiek

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

bez rewelacji

Pierwszym plusem, który dostrzegłam był kieszonkowy wymiar, jest to przy moim trybie życia ważny atut, gdyż często zdarzają mi się spontaniczne sytuacje, w których warto mieć ze sobą &quot;naprawiacz&quot;.
Drugim plusem była niewątpliwie cena.
Trzecim zaś szczoteczka, która przy umiejętnym używaniu idealnie trafia do każdej rzęsy.

Neutralną dla mnie cechą jest efekt, jaki maskara daje. Naturalny look jest przeze mnie rzadko oczekiwanym rezultatem, gdyż uwielbiam drama look.

Minusem jest słaba trwałość.

Używam tego produktu od: jedn0 opakowanie
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie