Garnier, Czysta Skóra, Krem głęboko oczyszczający (antybakteryjny, z naturalnym ekstraktem z ogórka)

Głęboko oczyszczający krem dla cery wrażliwej, narażonej na powstawanie niedoskonałości (zaskórniki, nadmiar sebum, rozszerzone pory) a jednocześnie podatnej na podrażnienia, ściąganie się. Antybakteryjna formuła eliminuje zanieczyszczenia i sebum które mogą zatykać pory i powodować powstawanie zaskórników. Jego kremowa, aksamitna i nietłusta konsystencja z naturalnym ekstraktem z ogórka oczyszcza skórę, nie wysuszając jej, oraz łagodzi nawet wrażliwą skórę. Należy go stosować na zwilżoną twarz, masować delikatnie w celu uzyskania piany, następnie obficie spłukać wodą.Aqua, sodium laureth sulfate, peg-200 hydrogenated glyceryl palmate, disodium cocoamphodiacetate, peg-30 glyceryl cocoate, glycerin, glycol distearate, peg-7 glyceryl cocoate, pef-75 shea butter glycerides, salicylic acid, zinc pca, hamamelis virginiana, cucumis sativus, aloe barbadensis, sodium benzoate, disodium edta, potassium sorbate, hexylene glycol, propylene glycol, polyquaternium-7, sodium chloride, zapach (B8358/1).

dobry

zapomniałam zupełnie o tym żelu...:)
pare razy kupiłam go ze względu na brak mojego ulubionego garniera do twarzy.
i żel jest rzeczywiście łagodny,pachnie ogórkiem,usuwa wągry bez przesuszania(bynajmniej w moim przypadku).nie spowodował alergii:)i przykrych niespodzianek:)fajna,świeża buzia po umyciu.z makijażem też radzi sobie świetnie.
zawsze przelewam te garnierowskie żele do buteleczki z pompka,bo chyba nie ma nic gorszego niz te wielkie garnierowskie nieporęczne nakrętki....
jest jedynym żelem na rynku(z tych z gamy garnier)do którego moja skóra "przyzwyczaja" się BARDZO szybko.
pewnie jeszcze kiedyś kupię go:)
Używam tego produktu od: od czasu do czasu kiedy nie ma innego do wyboru;)
Ilość zużytych opakowań:będzie z 5

Nareszcie przyzwoity kosmetyk

Do cery mieszanej ze skłonnością do przesuszania polecam. Nie miałam po nim nigdy problemów (podrażnień, przesuszeń).
Dobrze myje. Skóra po nim jest po prostu normalna.
Zapach nie wlecze się po twarzy konkurując z wodą toaletową.
Tylko dlaczego nie można nim myć oczu (oczywiście, nie chodzi mi o wcieranie emulsji w oczy, a zwykłe mycie!)? Dlaczego, drodzy producenci, zmuszacie mnie do kupowania coraz to nowych kosmetyków, z których każdy jest przeznaczony do czegoś innego, A ja szukam kosmetyków uniwersalnych.
Minus mały również za opakowanie - po otwarciu emusja sama wypływa bez naciskania.

Używam tego produktu od:około dwóch lat (z przerwą na inny)

Ulubiony

Jestem przyjaźnie nastawiona do produktów Garnier a zaczęło sie właśnie od tego kremu myjącego..

jest świetny!

+ bardzo dobrze oczyszcza skórę
+ nie wysusza
+ skóra jest gładsza w dotyku
+ wspaniale odświeża
+ bardzo ładnie pachnie
+wydajny
+/- usuwa niedoskonałości - z wypryskami sobie radzi ale gorzej z wągrami,usuwa je ale w małym stopniu dlatego nie dałam 5 gwiazdek ... ale i tak go bardzo lubię ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bardzo go lubię :)

Spośród różnych "żeli - kremów" które używałam ten wg mnie jest najlepszy :) Gdy pojawiają się hjakies wypryski , już po pierwszym myciu widac poprawę. Miejsca zaczerwienione stają się bladsze (wypryski), nie ropieją. Regularne stosowanie sprawia że moja cera jest ładniejsza, świeższa, gładsza i oczyszczona. Krem ma ładny zapach, dobrze się zmywa, nie przetłuszcza, nie wysusza cery.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

średni, nie zachwycił mnie

Moje koleżanka namówiła mnie na kupno tego produktu i szerze mówiąc troszkę się zawiodłam. Oczyszcza tak w miarę, ale po kilkudniowym uzywaniu kremu nawyskakiwało mi kilka niespodzianek na czole i nosie...No i wcale nie jest taki wydajny. Faktycznie, nie podrażnia, delikatnie nawilża, ale szukam czegoś znacznie lepszego.

Może być

Żel rzeczywiście jest łagodniejszy od swoich raci z tej samej linii. Lekko ściąga i wysusza, jednak nie jest to drastyczne, wystarczy po użyciu zastosować krem i po sprawie.
Średnio się pieni, jego konsystencja nie przypomina mi kremu. Opakowanie mogłoby być z klapką- odkręcane strasznie utrudnia używanie, z odkręcaniem to jeszcze jako tako, ale z tym kremem niemającym konsystencji kremu strasznie trudno je zakręcić, by nic z łapki nie poleciało w niepożądane miejsce.
Jednak działanie jest bardzo dobre, zauważyłam, że pryszczy na mojej buzi pojawia się mniej. Dobrze oczyszcza i rzeczywiście odblokowuje pory. Mogę polecić, jednak istnieją lepsze...

Może być

Jeden z lepszych,ale...ściąga mi skórę,jeśli błyskawicznie po osuszeniu twarzy ręcznikiem,nie nałożę kremu.No i chyba delikatnie podrażnia,bo skóra po umyciu,jest dość mocno zaczerwieniona przez długi czas.Ładnie pachnie,ma przyjemną konsystencję.Martwi mnie jednak to,że nie oczyszcza porów mimo,że dla pewności myję nim twarz trzy razy każdego wieczora.Ogólnie mam w planie zamienić go na coś innego.

Używam tego produktu od:prawie roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2-go

kiepski

Ten krem nic kompletnie nie robi!!!! W ogóle nie oczyszcza skóry, ani nie zwęża porów. Jedyne co w nim dobrego to to, że nie podrażnia skóry - dlatego daje mu aż 2*

Używam tego produktu od:rok temu

super :)

Ten żel jest rewelacyjny ! Ma wszystkie właściwości dobrego żelu do mycia twarzy do cery mieszanej i tłustej !
Dobrze oczyszcza skórę z nadmiaru sebum i makijażu , nie ściąga , nie wysusza , rzeczywiście jest antybakteryjny , jest tani jak na swoją jakość :)

Jedynym mankamentem jest tuba - gdy ją otwierałam to lało sie z niej jak cholera :(

Pomimo tego polecam ten żelik - jest jednym z najlepszych :):):)

Używam tego produktu od:ok. roku
Ilość zużytych opakowań:dwa lub trzy (nie pamiętam) :)

super

mój ulubieniec, choć mam go dopiero 1szy raz:) doskonale myje twarz, usuwa makijaż, nie za bardzo wysusza skórę jak na kosmetyki tego typu, a przy tym skóra jest mniej tłusta (mam cerę mieszaną). zwykle musiałam rezygnować albo z odpowiedniego nawilżenia cery, albo z jej matowienia. do tej pory jest to najlepszy znany mi kosmetyk, który sobie z tym radzi. szkoda tylko, że będę musiała go teraz zmienić, bo z doświadczenia wiem, że moja twarzyczka nie może używać ciągle tych samych kosmetyków, bo się przyzwyczaja...

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1, ale będzie więcej

spełnione obietnice

Nie mam jakiś specjalnych kłopotów z pryszczami, ale kupiłam go ze względu na pojawiające się czasami pojedyńcze wypryski i wyeliminowanie zaskórników. Jeżeli o to chodzi krem radzi sobie całkiem nieźle. Zazwyczaj zmywam makijaż płynem do demakijażu, a następnie używam kremu aby dopełnić efektu oczyszczenia. W tej roli sprawdza się świetnie. Skóra jest dobrze oczyszczona, świeża i miła w dotyku :) Nie pozostawia żadnej tłustej warstwy, ani tez uczucia ściągnięcia. Bałam się, że może być zbyt agresywny dla mojej wrażliwej cery, ale całe szczęscie moje obawy się nie potwierdziły :) Czasami zdarza mi się w pośpiechu pominąć etap zmywania płynem i stosuję jedynie ten krem. Świetnie zmywa makijaż i radzi sobie nawet z wodoodpornym tuszem.
Mam jednak zastrzeżenia co do samej tubki :( Jest dość niewygodna w użyciu. Znacznie lepiej by się sprawowała gdyby nie zakręcane wieczko. Z tego powodu zawsze część kremu rozlewa się na umywalce. Nie odpowiada mi też ogórkowy, chemiczny zapach...ale to chyba sprawa indywidualna.
Poza tymi paroma wadami krem spełnia swoje zadanie :) Jest wydajny (zresztą jak wszystkie tego typu produkty Garniera). Z pewnością jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Raczej nie

Kupiłam go przerażona tym jak wysuszył mi skórę inny żel oczyszczający Garniera z serii Czysta skóra.Pomyślałam,że jeśli tamten był dobry na pryszcze,ale zbyt agresywny (nie mogłam nim zmywać oczu,wysuszał),to ten,który jest do skóry wrażliwej na pewno będzie delikatniejszy.I rzeczywiście delikatny nawet był,ale niestety za bardzo,bo tym razem wcale nie zabezpieczał przed pryszczami :/ Poza tym po kilku użyciach okazało się,że opakowanie przecieka,więc nie dało się go zabrać na żaden wyjazd.W ogóle opakowanie było beznadziejne - niepraktyczne i nieszczelne. Natomiast żel jak żel,w takiej cenie znalazłabym pewnie lepszy;)

Używam tego produktu od:...