Garnier, Czysta Skóra, Krem głęboko oczyszczający (antybakteryjny, z naturalnym ekstraktem z ogórka)

Głęboko oczyszczający krem dla cery wrażliwej, narażonej na powstawanie niedoskonałości (zaskórniki, nadmiar sebum, rozszerzone pory) a jednocześnie podatnej na podrażnienia, ściąganie się. Antybakteryjna formuła eliminuje zanieczyszczenia i sebum które mogą zatykać pory i powodować powstawanie zaskórników. Jego kremowa, aksamitna i nietłusta konsystencja z naturalnym ekstraktem z ogórka oczyszcza skórę, nie wysuszając jej, oraz łagodzi nawet wrażliwą skórę. Należy go stosować na zwilżoną twarz, masować delikatnie w celu uzyskania piany, następnie obficie spłukać wodą.Aqua, sodium laureth sulfate, peg-200 hydrogenated glyceryl palmate, disodium cocoamphodiacetate, peg-30 glyceryl cocoate, glycerin, glycol distearate, peg-7 glyceryl cocoate, pef-75 shea butter glycerides, salicylic acid, zinc pca, hamamelis virginiana, cucumis sativus, aloe barbadensis, sodium benzoate, disodium edta, potassium sorbate, hexylene glycol, propylene glycol, polyquaternium-7, sodium chloride, zapach (B8358/1).

oczyszcza ale i wysusza

W poszukiwaniu odpowiedniego preparatu dla mojej wrażliwej buzi podrażnionej nieudanymi ekseprymentami z innymi żelami myjącymi trafiłam na ten. Oczekiwania wielkie, niestety niespełnione :( Producent obiecuje brak ściagnięcia, wysuszenia, wręcz nawilżoną buzię.... Jest odwrotnie, buzia jest ściagnięta, przeusza się, nie nawilżona wcale. Za to oczyszczona i z makijażu i z sebum i innych zanieczyszczeń. Byłby dobry TYLKO jako krem oczyszczający dla cer mieszanych i tłustych - w żadym wypadku nie dla "wrażliwców" Mnie nie pomógł

N*I*E

Ładny zapaszek. Konstytencja kremu(takową też obiecał producent). Biały kolorek:). Ale wcale nie oczyszcza! Dość szybko się go zużywa. Miałam go dość dawno, więc wszystkich wad nie wymienię:). Ale pamiętam, że nie oczyszczał i że modliłam się, żeby się szybko skończył. Nie usuwał za dobrze sebum.

Jak mizeria :)

Przyznam się, że Garnier zaskoczył mnie tym prepatem in plus.
Krem ma konsystencję raczej rzadkiej emulsji, przyjemnie się pieni. Lekko ściągał skórę po umyciu - no ale rzadko, ktory żel tego nie robi. Uważałabym jednak przy silnie przesuszonej i uwrażliwionej cerze - tutaj raczej się nie sprawdzi. Ja musiałam go odstawić w momencie kiedy moja skóra przesuszyła się na skutek mrozów i wszechobecnych kaloryferów.
Mnie akurat zapach nie przeszkadzał (ot taki powiew wiosennej mizerii w zimowe dni- jeśli ktos nie lubi ogórków niepolecam :) ), ale do szału doprowadzało mnie opakowanie. Odkręcana zatyczka jest przy preparatach do mycia twarzy zupełnym nieporozumienem. Nie sposób zakręcić tego jedną ręką - a po odstawieniu na bok zdarzało się, że zawartość tubki ozdabiała umywalkę.

Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię bo żelik ten co prawda polubiłam, ale przy mnogości kosmetyków na naszym rynku nie watpię, że znajdę coś lepszego ( i z zamknięciem typu click off). Powrotu jednakże nie wykluczam.

Bardzo dobry!

Do mojej cery, mieszanej ale dosyć wrażliwej, nadaje się znakomicie. ( Nie mogłam ścierpieć żelu od jakiegoś czasu, może skóra trochę mi się zmieniła?) Dobrze oczyszcza, zapach nawet przyjemny i odświerzający, nie wysusza zbyt mocno (choć czasem jest efekt lekkiego ściągnięcia :( ). Raczej rzadki, więc łatwo go rozprowadzić. Matuje moją skórę, po umyciu jest taka jedwabista. Minusy to znienawidzona tuba, którą trzeba kłaść niezakręconą, i fakt, że słabo się pieni. Ale ogólnie jest ok, jeszcze jakiś czas przy nim pozostanę.

rewelacja

Dla mnie rewelacyjny. Mam bardzo suchą skórę i w dodatku trądzikową. Żel doskonale oczyszcza cerę i nie wysusza jej. W porównaniu do np zelu Vichy Noramederm, jest naprawde wspaniały. Przy tym bardzo ładnie, odświeżająco pachnie, jest bardzo wydajny i fajnie się go używa.
Zdecydowanie polecam

Nie jestem zadowolona

Krem ma brzydki zapach,prawie wogóle się nie pieni i jak dla mnie za słabo oczyszcza skórę.Jest wydajny ale w tym przypadku to minus a nie plus ;-) ...

nie jest zly

Moze nie KWC ale *****.
Poniewaz od 2 lat uzywam mleczek, to myslalam, ze nie skusze sie na zmywacz "wodny" ale czasami w kapieli lubie od razu zmyc z siebie wszystko albo jak wracam po imprezie i nie mam sily, a zdemakijazowac sie musze, wtedy chetnie skorzystam z takiego zelu. No i jeszcze fakt, ze niezmywanie mleczka woda powodowac moze pogorszenie stanu cery :(
Zmywania oka nim nie zaryzykowalam.
Dla mnie pachnie ladnie, dobrze oczyszcza, pieni sie dobrze - o dziwo nie sciaga a cera po nim lepsza niz po Effaclarze, ktory nie pieni sie wcale. Odradzam stawianie w pionie w niezakreconej zakretce - w ten sposob wyleciala mi ilosc zdatna na przynajmniej jedną całą aplikację, a potrzeba go moim zdaniem dość dużo, co mu skraca wydajność ( ale nie jest drogi).
Ogólnie dobry produkt, inne znane mi posiadaczki są z niego również zadowolone, chociaz do oczyszczenia potrzeba faktycznie dwukrotnej aplikacji a ja sie zmywam jeszcze przedtem mleczkiem...

Używam tego kosmetyku: codziennie wieczorem, po demakijazu twarzy mleczkiem / ilość zużytych opakowań: pierwsze.
Uwaga na nieporęczną zakrętkę!!!

15.04.05 - odgrzebalam go w swojej szafce poniewaz okazalo sie wysusza mniej niz Effaclar. Lepszy moim zdaniem takze od Toleriane - przynajmniej dla mnie. Nie wysusza i nie sciaga. Po przelaniu do butelki TBS wzrosla latwosc uzytkowania ;)
Dodaje gwiazdke i ide po nastepne opakowanie.

Nieźle

Najgorzej nie jest. Garnier cieszy się dość niedobrą sławą ze względu na maksymalne własciwości wysuszające - nigdy nie polecam nikomu używania całej serii w komplecie, bo mogłoby się to źle skończyć - silne przesuszenie gwarantowane. Ale poszczególne kosmetyki moga okazac się nienajgorsze. Tak jak np. ten krem - bardzo ładnie się pieni, ma świetną konsystencję delikatnej emulsji, jest wydajny. No i najważniejsze - naprawdę świetnie oczyszcza - Garnier w ogóle dobrze sprawdza się w tej roli. Radzi sobie z makijażem, skórę zostawia idealnie czystą - niestety, nieco napiętą. Zapewnienia o łagodności są trochę na wyrost - może nie będzie tak wysuszał jak jego odpowiednik w żelu, ale na pewno nie jest do odpowiedni kosmetyk dla osób o cerze mocno wrażliwej czy przesuszonej (i taką nęka trądzik czasami). Moją mieszaną cerę ściąga i muszę natychmiast nakładac krem. Ma dobre działanie antybakteryjne, wspomaga gojenie się drobnych krostek. Zapach dla mnie nieznośny :(
Osoby o tłustej i mało wrażliwej cerze mogą spróbować. Nie wykluczam że kupię go kiedyś ponownie, ale jednak znam dużo lepszych preparatów :)

słabiutki

Żel jest bardzo słabiutki. w prównaniu z "zilonym" żelem Garniera z serii "podstawa pielęgnacji" prezentuje się bardzo słabo. Nie radzi sobie z makijażem i trzeba najpierw zmyć twarz mleczkiem. Podrażnia skórę i oczy - mimo, że niby ma być do dkóry wrażliwej. Daję dwie gwiazdki ponieważ- pieknie pachnie świezym ogórkiem, jest wydajny i łatwo go spłukac z twarzy. nie zostawia filmu na skóze, lekko wysusza (odwadnia ) skórę. Nie wpływa na wielkość ani ilośc rozszezonych porów.

bardzo przecietny

Uzywam tego kosmetyku od 3 tygodni nie zaskoczyl mnie mile tak jak oczekiwalam:( trzeba uzyc dosc duzej ilosci preparatu zeby sie zapienil-przez to nie jest zbyt wydajny zreszta jak wszystkie kremy do mycia twarzy-nie ma to jak zele:).I ten ogorkowy zapach...bleeeee.

Siuperowy :D

A więc:
Plusy:
+ przyjemny zapach (ogóreczki... :D ), fajnie się pieni
+ odświeża cerę, lekko ją napina (ale NIE PODRAŻNIA i nie wysusza) i zmniejsza pory
+ od czasu, kiedy zaczęłam go używać, nie mam pryszczy, jeżeli już jakaś 'niespodzianka' wyskoczy, jest to pojedynczy pryszcz, podejrzewam, że ma z tym coś wspólnego ten produkt :P :P
+ lekko matowi (albo mi się tylko zdaje...)
+ wydajny, wystarczy niewielka ilość, aby zaspokoić potrzeby... :D
+ no i cena przystępna :D
No a wad nie zauważyłam... :D :D :D Więc chyba zasługuje na te 5 gwiazdek

SUPER!!!

:) przyjemny i odświeżający zapach
:) odpowiednia konsystencja (nie za gęsty, ale też nie za rzadki)
:) bardzo, bardzo wydajny!!!! (używamy oboje z mężem rano i wieczorem; jedna tuba starcza na 5-6 tygodni)
:) dobrze się pieni
:) doskonale zmywa makijaż!!!! (a ja lubię umalować się konkretnie)
:) nie szczypie w oczy, nie podrażnia!!!!
:) wygładza skórę i rzeczywiście zminiejsza pory, matowi
:) redukuje powstawanie zaskórników i krostek NAPRAWDĘ!!!
:) cena BARDZO korzystna, :( choć nie wszędzie można go dostać

Po prostu najlepszy jaki używałam. Mo mąż mówi to samo. Teraz nie kupuję już niczego innego.

Używamy go od około 5 m-cy.