Lolita Lempicka, Eau de Minuit Midnight Fragrance EDP

Lolita Lempicka, Eau de Minuit Midnight Fragrance EDP

Księżyc był w pełni. To była jedna z tych niezapomnianych nocy. Otaczająca atmosfera była tajemnicza, niepokojąca i czarująca. Wyglądało jakby wszystkie gwiazdy pojawiły się na niebie. Noc była tak piękna, że przyprawiała o szybsze bicie serca, skórę wprawiała w drżenie i wyostrzała zmysły. Tak, ta noc była kwintesencją wszystkich Nocy. Kobieta, piękna, nieznajoma i tajemnicza jak wróżka, delikatnie okryta muślinem, zmysłowo leżała na ziemi, jakby czekała... Jej skóra była koloru księżyca, jej włosy burzą loków, które opadały na jej półprzymknięte oczy, a na jej skórze wytatuowany jak zagadkowy klejnot, liść bluszczu, delikatnie pokryty złotem. Jestem Wróżką, zrób ze mnie Kobietę, wyszeptała do Nocy. A kiedy zegar wybił dwunastą, Noc zaoferowała jej: Midnight Fragrance - Zmysłowa Woda Perfumowana intensywnie fiołkowa i pożądana, luksusowa i fascynująca, Zmysłowa Woda Perfumowana Lolita Lempicka ubrana jest w strój warsztatu Lolita Lempicka Haute Couture. Wyszyty jest drogocennymi monogramami w kształcie liści bluszczu wygrawerowanymi koronkowym złotem. Napis Lolita Lempicka musuje otoczony gwiazdami... Kiedy widzisz jej opakowanie, nie możesz się powstrzymać i otwierasz je. Na wieczku znajduje się okrągła pieczęć z upudrowanym złociście listkiem bluszczu, który podtrzymuje jedwabną, dwuramienną wstążkę. Pierwsze z ramion symbolizuje Zmysłową Wodę Perfumowaną, drugie zaś nosi monogram liścia bluszczu. Nuty Północy...
Midnight Fragrance to zmysłowość szlachetnych składników, rzadkich i jeszcze bardziej zmysłowych, przekształconych w niezapomniane doznanie olfaktoryczne. Midnight Fragrance na Twej skórze sprawia, że wyobrażasz sobie oryginalną woń zapachu Lolita Lempicka w sercu bezbrzeżnie czarującej nocy. Upojny nektar kwiatu lukrecji został wzmocniony nowymi ozdobnymi nutami, choć nadal utrzymuje swoją piękną osobowość. Górna nuta składa się z nierozłącznego duetu: anyżu i bluszczu. Zielona świeżość bluszczu i to, co on symbolizuje, a także anyż, są na zawsze połączone ze światem Lolita Lempicka. Mirra dołącza do bukietu w absolutnie królewski sposób, z pełnym bogactwem swych żywicznych akcentów. W nucie serca, Irys został zastąpiony koncentratem irysa, który jako rzadki składnik, jest bardziej drogocenny i bardziej haute couture niż kiedykolwiek. Amarena snuje się ze swoją pyszną, migdałową nutą, podobnie jak fiołek. Lolita Lempicka dodała również jaśminu, kwiatu pożądania, którego woń w pełni rozkwita nocą.
Dolna nuta składa się z bobu tonka i piżma, które tworzą delikatną bazę, podczas gdy wetiwer, który jest bardziej dzienny, został zastąpiony benzoesem. Wanilia występuje tu w formie znakomitej waniliowej esencji.

korzenne, zielone / cytrusowe
Rekomendacja
jesień / zima, na dzień, wiosna / lato
wody kolońskie, w kremie/sztyfcie

Przyjemny i ciekawy

Zdecydowanie bardziej podoba mi się od tradycyjnej Lolity. Ma w sobie coś niezbadanego, prowokuje i uwodzi ;p Faceci wręcz to uwielbiają! :D Minusem dla mnie jest niestety trwałość-ale i tak są znacznie mniej trwałe zapachy. LL MIdnight trzyma się na mnie około 2 godzin, ale i tak uwielbiam! Na początku testów czułam tylko jakąś dziwną ,,sztuczność\ i zapach wręcz jakiegos ulepkowatego kleju, po kilku testach jednak zaczela mi się coraz bardziej podobać. Teraz już nie mogę żyć bez mojej fioletowej Lolitki! A ten flakonik... ach! :D :))...................

Używam tego produktu od:ok 5 mc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszej 80-tki (bardzoooo wydajne)

bajkowy :-)

Szczerze mowiac liczylam na wiecej glebi, ale mimo tego zapach mnie oczarowal. Ma w sobie pewnego rodzaju lekkosc ktora jednak nie pozbawia ziemi pod nogami. Ni to ciepły ni to zimny..tak akurat pomiędzy. Wieczorowy - owszem, ale nie ma nic wspolnego z glebia nocy. Wywąchałam kwiat wiśni, duzo bluszczu..na mekkim,delikatnym korzennym tle. Zapach jest potwornie delikatny i kruchy...sadze ze jedyny w swoim rodzaju chociaz swiatła i ruchu w sobie nie nosi. Dla mnie nie-jadalny.
Ladny, ale mimo tego czegos mu brakuje :(

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

Wymarzony.......

będę się streszczać...ten zapach to...orgazmiczna przyjemność.... 80ml najczystrzej egoistycznej PRZYJEMNOSCI !

hehe...własnie system upomniał mnie,ze''uzasadnienie mojej oceny jest zbyt lakoniczne i nalezy dokładniej opisac powody swojej oceny''....ja mysle,ze to zbędne,bowiem miłosniczki tego zapachu dokładnie wiedzą o co chodzi ;)

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1go

cień klasyka

Lolita Midnight jest prawie bliźniaczo podobna do pierwszej wersji Lolity i to echo sprawia, że ogólnie lubię ją. "Prawie" niestety nie wypada na korzyść LL Midnight. Jak dla mnie jest stanowczo przesłodzona i nie rozwija się na skórze, trwając w tej słodkości. Jest przy tym bardzo mocna.
W porównaniu do klasycznej Lolity - LL Midnight brak jest charakteru, wyrazistości, wytrawności, wielowątkowości i tajemniczości, za które cenię klasyka. Ot po prostu miły, trochę przesłodzony cukiereczek.
Używam tego produktu od: próbka
Ilość zużytych opakowań:

Bajeczny :)

Lolitka to zapach:

*bajeczny
*radosny
*romantyczny
*zmysłowy
*dodający energii
*wprawiający w dobry nastrój.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

MAGICZNY ELIKSIR...

Bardzo piękny i zmysłowy zapach. Słodki i nieco bardziej intensywny od klasycznej wersji. Różnica w kompozycji zapachowej jest znikoma i dlatego te zapachy zachwycają mnie w takim samym stopniu :-) Pozostawiają mnie pod takim samym wrażeniem :-) Propozycja dla prawdziwych kusicielek. Ten zapach jest szalenie sexowny i bez wątpienia nie pozostawia obojętnym. Orientalny klimat. Wspaniały na romantyczne wieczory... taki magiczny i wyjątkowy. Smakowity, z nutką tajemniczości i uwodzący swoją słodyczą. Po prostu prześliczny i zachwycający. Zapach, który dodaje skrzydeł... Uwielbiam zapachy Lolity Lempickiej ! Flakonik również jest cudowny i taki śliczny... czarodziejskie jabłuszko wypełnione bajecznym eliksirem, dla księżniczki... Doskonałe perfumy, które mnie zafascynowały ! :-)

Używam tego produktu od:Wcale
Ilość zużytych opakowań:W oczekiwaniu na pierwsze...

słodki i trwały

Poczytałam, potestowałam, zakupiłam - oczywiście na moim kochanym allegro ;)
Opakowanie ładne, kojarzy mi sie z Sun Moon Stars - ten granat nocy...Przeraża mnie tylko pojemnośc bo 80 ml - to baaardzo dużo...
Zapach - jak w tytule - jest słodki w typie jadalnym i raczej trwały. W pierwszej chwili faktycznie skojarzył mi sie z Angelem, ale mniej drapieżnym, mniej kontrowersyjnym. Jest ciepły, nieco korzenny, raczej popołudniowy.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam 1

mój skarb

Nie potrafię opisać jak bardzo uwielbiam ten zapach, podbiła moje serce absolutnie. Właśnie tej nuty którą ma Midnight brakowało mi w EDP. Jest pod każdym względem cudowna, każda jej kolejna faza odkrywa coś nowego, kuszącego.
Wanilia jet zdecydowana, otulająca, czuję też delikatnie migdałowe nuty pobrzmiewające w tle zapachu i tę rozpoznawalną, wyjątkową woń lukrecji zmieszanej z anyżkiem oraz bluszczem.
Cud, miód. Moja i tyle:)
Na wieczór niezastąpiona.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze, ale nie ostatnie

kocham go!

Idealnie moj zapach! nie kupie innych perfum przenigdy, bo zwyczajnie nie mogłabym pachnieć czymś innym. jest tak cudowny, ze mogłabym go wąchać godzinami. poprawia mi humor na cały dzień, jest baaaardzo trwały, no i ta buteleczka :* na pewno kupie kolejne opakowanie, tylko jeszcze wham się na tradycyjną Lolita EDP, w sumie tylko troszke się różni :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1x80ml, już mi się końcuje, niestety

Zawsze i na zawsze.

Zapach, który wskazuję gdy ktoś mnie pyta jakie perfumy lubię - no właśnie takie, waniliowo - słodkie , z gorzką nutą, niby ciężkie, a jednak lekkie, delikatnie orientalne, piżmowe, bez owocowych akcentów.
Tę wersję Lolity zawsze na sobie uwielbiam, jest to chyba jedyny zapach, który zawsze chętnie kupuję i dbam, aby zawsze był na mojej półce. Używam bez skrępowania na dzień, dodaje mi energii, poprawia nastrój.
Zapach idealny na lato, choć i zimą go lubię. Dość nietrwały to prawda, ale można takiemu zapachowi to wybaczyć.
Podobny w typie do Angela Innocent, którego również wielbię :)
Flakon to absolutne mistrzostwo świata - przepiękny!

Bajka, ale przesłodzona.

Przecuuuuuudne...opakowanie. Natomiast sam zapach- przesłodzony, drażniący, laleczkowaty. Ale to akurat standard Lempickiej. Midnight kojarzy się ze słodką bajką dla małych dziewczynek, nieco naiwną, ale w miarę jeszcze ciekawą. Jest chłodny, słodko-gorzkawy, kryje w sobie jakieś niedopowiedzenie, sekret. Moim zdaniem ta wersja jest o wiele lepsza niż klasyczna, mdląco cukierkowa Lempicka. Trwałość nie najlepsza, utrzymuje się około 2-3 godzin.

Naprawde kuszace :)

Obledny zapach, ciezkawy i baaardzo zmyslowy. Supertrwaly! Nieco mroczny i niepokojacy mimo swojej slodkiej smakowitosci. Kraze wokol niego juz drugi miesiac i ciagle nie moge sie zdecydowac, czy to perfumy dla mnie :d sa zachwycajace, ale nie jestem pewna, czy moglabym ich uzywac, sama nie wiem... Jeszcze poorbituje i przemysle sprawe, ale 4**** ma u mnie na pewno :)